Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:26:15

Jakiego trzeba miec pecha żeby być oszukanym przez 2 rózne użytkowniczki w jednym dniu?? U jednej kupiłam koszule (60zł), u drugiej marynarke(79zł) i ani jedna ani druga nie wysłała mi przesyłki
:( Juz nigdy nic tutaj nie kupie! W dodatku jedna i druga zweryfikowana,duzo pozytywnych komentarzy i zero lip. Miałyscie kiedys taka sytuacje? Dalo sie to jakoś załatwić? Sprawe zgłosilam juz do administracji.

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:29:23

administracja co najwyżej zablokuje im konto ;) jak chcesz pieniądze lub towar to na policję ;)

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:29:30

Dlatego właśnie ja tutaj nic nie kupuje :). Nie ma, co patrzeć na komentarze, bo tutaj sobie można łatwo nabić pozytywy.

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:29:47

no to Ci serdecznie współczuję. ja rzadko kupuję na szafie, a jeśli już to u zaufanych osób :)
nie wiem czy administracja coś zrobi prócz zablokowania im konta (jeszcze nie wiadomo po jakim czasie, w końcu moga oszukać i innych do tego momentu), ale idź na policję. masz dane, może da się coś zrobić.
trzeba zacząć działać, bo będą takie osoby bezkarne.

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:30:06

To witaj w klubie:)
Ja wlasnie tez zostałam oszukana przez pewna gowniarę, ktora od samego początku łgała ile wlazło i oczywiscie towaru nie otrzymałam do dnia dzis i kasy nie chce oddac.

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:30:56

Jak ktoś ma pecha to nawet w bananie pestkę znajdzie. Moim zdaniem powinnaś się zgłosić na policję,

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:31:21

i kiedy te zakupy pechowe zrobiłaś? nie strasz mnie bo przed chwilą kupiłam buciki...

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:32:07

poczekaj jeszcze troszke, moze jakis zastoj na poczcie jest.. ile juz czekasz na te przesylki?
a jesli rzeczywiscie Cie oszukaly, to ja bym sie nie cackala - odrazu na policje, skladasz zawiadomienie o przestepstwie i tyle, kurcze nie wiem jak mozna oszukiwac, nie miesci mi sie to w glowie!! narobilabym gowniarom takiego "syfu", ze odechcialoby im sie oszukiwac do konca zycia!!!!!!

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:35:05

Wyslesz ich nicki na priv?

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:37:06

Cytat
lilthug1
poczekaj jeszcze troszke, moze jakis zastoj na poczcie jest.. ile juz czekasz na te przesylki?
a jesli rzeczywiscie Cie oszukaly, to ja bym sie nie cackala - odrazu na policje, skladasz zawiadomienie o przestepstwie i tyle, kurcze nie wiem jak mozna oszukiwac, nie miesci mi sie to w glowie!! narobilabym gowniarom takiego "syfu", ze odechcialoby im sie oszukiwac do konca zycia!!!!!!
7 stycznia zrobiłam przelewy,dzis jest 25. Jutro ide na policje,jestem taka zła ze szok.

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:37:26

też poproszę nik :) ja bym się nawet tam przejechała albo skontaktowała się z szafowiczką lub kimś kto by mógł i pogadała np z rodzicami czy z rodziną ogólnie i zapytała czy wiedza co ta osoba wyprawia.

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:37:50

rozmawialaś z nimi ??? ile czekasz na przesyłkę od dnia wpłaty ?

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:38:10

rozmawialaś z nimi ??? ile czekasz na przesyłkę od dnia wpłaty ? podałaś prawidłowy adres ?

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:38:17

no widzicie dziewczyny nawet zweryfikowane robią ludzi w balona:) ja miałam sie zweryfikować bo lubie kupować ciuchy przez internet ale już się tyle naczytałam że mi się odniechciało:) kupuje tylko na all egro :) zawsze jestem zadowolona i wszystko przychodzi w terminach i jest tak jak ma być;)

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!

25 sty 2011 - 16:39:28

Rozumiem o czym piszesz , ja czekam już na przesyłkę 3 tygodnie i od momentu kiedy zażądałam skanu potwierdzenia nadania przesyłki użytkowniczka nie logowała się :(
Poczekam jeszcze trochę i też zamierzam iść z tym na Policję , trzeba tępić oszustów !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Starbucks