Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

51 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:21:13

No własnie.. Kupiłam wczoraj buty i uciskają mi palce ..
A studniówka już w sobotę..

Proszę o jakieś sposoby! : )

zweryfikowana
Posty: 280
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:42:58

poproś kogoś kto ma numer większą nogę od Ciebie niech włoży pochodzi chwilkę ja tak robiłam i później były ok..:)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:45:31

Ja zawsze zakładam sobie i spaceruję po domu, albo po prostu je zakładam i w nich siedzę ;P
Trochę późno o tym pomyślałaś, zostało Ci chodzenie po domu ;)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:46:33

jesli zamszowe to polecam trzymac je nad gotującą się wodą i gdy będą naparowane to rozciągać rękami lub wkladać na nogę z podwojną skarpetą:)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:47:24

Dopiero teraz coś mi się spodobało : )

Na razie dreptam w nich po domu i wczoraj delikatnie opukałam je młotkiem :D

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:49:14

do soboty masz jeszcze trochę czasu.. proponowałabym dac do szewca na tzw. kopyto jesli Cię piją.

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:51:20

O właśnie, albo do szewca. Ja miałam z eko skórki sandały i zaczęły mnie cisnąć w piętę, w 5min coś z nimi zrobił i były akurat ;)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:51:23

Tzw.dać do szewca na Kopyto albo kupić pianke do rozciągania obuwia!

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:52:17

Jeśli są skórzane kup preparat rozciągający buty. Psikasz takim i wkładasz stopę, żeby się do niej dopasowały.

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:53:04

A słyszałam jeszcze żeby buty ubrać na mokrą nogę i chodzić w nich dopóki noga nie wyschnie..

Probowała któraś ?


Buty to półbuty, satynowe,.

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 16:57:13

w deichamnie(czy jak to tam) sa takie specjalne preparaty;) zreszta nie ttylko tam w innych obuwniczych rowiez ;)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:01:53

Jak satynowe to nie mam sposobu. Chyba jedynie dużo po domu w nich chodzić. O sposobie na mokrą stopę nie słyszałam, ale watro spróbować :)

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:06:06

ja zakładam podwójną skarpetę ;) pomaga ;) tylko ja mam ten problem że stopę mam wąska i szczupłą no i nie raz tak rozciagłam że odstawały mi z boku :(( co nie ciekawie później wyglądało (jak noszone po kimś) ... także może lepsze będzie jednak to kopyto u szewca ;) szkoda żebyś sobie buciki zniszczyła...nie próbowałam nigdy rozciągać butów tak jak to napisałaś wkładając mokrą nogę...ale osobiście twierdzę że to trochę nie higieniczne raz, a dwa jeśli buty nie są skórzane to mogą Ci się po prostu poodklejać lub zniszczyć i w ogóle będziesz miała problem...

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:28:30

Cytat
margos1917
jesli zamszowe to polecam trzymac je nad gotującą się wodą i gdy będą naparowane to rozciągać rękami lub wkladać na nogę z podwojną skarpetą:)

to serio pomaga? bo genialnie kupiłam buty o rozmiar za małe, ale szukałam ich już tak długo, że nie mogłam się powstrzymać;p


a takie "rozbijanie" u szewca ile mniej więcej kosztuje?

Jak rozchodzić nowe buty?

25 sty 2011 - 17:37:17

Denaturatem je potraktoj !!! ;)
Jezeli mocno uciskaja to denaturatem jezeli lekko to rozchodz no chyba ze sie nie bedzie dawalo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-25 17:41 przez sara9921.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OSZUKANA 2 RAZY JEDNEGO DNIA!!!!