Obecnie rozmawiamy o:

odzież robocza online

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

45 minut temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 21:54:52

z góry przepraszam za źle umieszczony wątek, proszę drogie moderatoki o przeniesienie.

NA SZAFIE JEST PEŁNO ZBOCZEŃCÓW I FETYSZYSTÓW CZY WY DZIEWCZYNY TO ZAUWAŻYŁYŚCIE. JAK NIE DOSTANE RAZ W TYGODNIU WIADOMOŚCI SPRZEDASZ MI SWOJE UŻYWANE MAJTKI ALBO BUTY TO JEST ŚWIĘTO DZIEWCZYNY CO WY O TYM SĄDZICIE ??

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 21:57:34

hmm mnie to naa szczescie nie spotkało ;) ech współczuję

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 21:58:20

według mnie ludzie sobie żarty po prostu robią ; ). Ale możliwe, że czasami są i tacy co na poważnie. Chcą wąchać majtki, niech wąchają dalej.

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 21:58:45

Ja tez taka wiadomosc juz mialam okazje dostac. Uwazam ze jest to obrzydliwe! Niech sobie znajda lepsze strony do spełnienia swoich chorych fantazji. Jak sobie maja te swoje potrzeby to niech je maja ale nie musza sie dzielic z nimi ze wszystkimi na szafie !
Jak dla mnie sa to ludzie chorzy. A chorobe sie leczy, mam wrazenie ze niektorym wstyd isc do lekarza..

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 22:00:02

Myślę że w jakiś sposób prowokujesz fetyszystów i zboczeńców że masz z nimi problem na szafie. Ja nie mam takiego problemu a chętnie poznam jąkiegoś wrażliwego "fetyszystę".

Cytat
teczowka
według mnie ludzie sobie żarty po prostu robią ; ). Ale możliwe, że czasami są i tacy co na poważnie. Chcą wąchać majtki, niech wąchają dalej.
Lepiej wąchać nieświeże majtki niż klej budapren, mniej szkodliwe jest.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-11 22:01 przez kela.

zweryfikowana
Posty: 832
Ostrzeżenia: 1/5

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 22:01:10

jestem w szoku... mi nic takiego nigdy się nie przydarzyło...

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 22:04:12

własnie z 15 minut temu uzytkownik do mnie napisał czy nie mam bardzo zniszczonych butów odpowiedziałam ze pewnie ze mam gdyż myślałam ze jest to kolejna akcja gdzie oddaje się buty i w ten sposób one są wymieniane na podar dla dzieci, bo juz w zeszłym roku w takiej akcji uczestniczyłam własnie na szafie. Ale otrzymałam wiadomość: to zdjęcia i wycene na maila i odrazu się zorientowałam ze to jakiś fetyszysta okropny
podarki dla dzieci*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-11 22:04 przez CzerwoneOkulary.

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 22:04:55

a ja dziś, dosłownie przed chwilą, dostałam dwie takie wiadomości.. o używanych butach,bueheh:D łe tam, mam to gdzieś, każdy ma inne zboczenia, ja im moich butów nie dam! o! :D

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 23:42:57

ja sie z tym jeszcze nie spotkalam..

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 23:44:52

Mnie to tez spotkało, często proszą o rajstopy jeszcze, albo pończochy.... To obrzydliwe.

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 23:47:16

Cytat
kela
Myślę że w jakiś sposób prowokujesz fetyszystów i zboczeńców że masz z nimi problem na szafie. Ja nie mam takiego problemu a chętnie poznam jąkiegoś wrażliwego "fetyszystę".
Cytat
teczowka
według mnie ludzie sobie żarty po prostu robią ; ). Ale możliwe, że czasami są i tacy co na poważnie. Chcą wąchać majtki, niech wąchają dalej.
Lepiej wąchać nieświeże majtki niż klej budapren, mniej szkodliwe jest.


*Butapren! :D
mi się to zdarzyło może raz [?]
i mam nadzieję, że więcej nie zdarzy ;p
ale już kilku świrów 'nie-fetyszystów', 'nie-zboczeńców' tu spotkałam ;p

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 23:48:34

fetyszyści, transseksualiści, komu to przeszkadza?
każdy ma swoją banię, dopóki nikomu nie dzieje się krzywda, to po co się tak spinać?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-11 23:49 przez maga.

zweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 1/5

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 23:48:26

no ja dostalam kiedys wiadomosc od chlopaka ze kupi stare spodnie buty wysmigane i takie tam i ze mi moze przeslac film jak je wacha:Dbleee.... i ze mi jeszcze wysle jak uprawia sex z dmuchana lala :) porabani :)

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 23:49:46

hehe dziwne, bo odkad jestem na szafie o trooooooooche juz jestem nigdy nie otrzymalam tego typu wiadomosci, mimo ze mialam wczesniej swoje zdjecia wstawione (przed ciaza) no i wygladalam korzystniej hahaha xD
Oczywiscie nie placze z tego powodu ale troche mi sie nie chce w to wierzyc ....

FETYSZYŚCI I ZBOCZEŃCY NA SZAFIE

11 gru 2010 - 23:54:00

ktos chciał , zebym mu wyslala zdjecia podeszw butow, myslalam, ze chce sprawdzic normalnie ich stan, a ten ktos zaraz dodał, ze ma wielka prośbe, bym je najpierw wymazala ziemia lub delikatnie blotem. Masakra

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sklep Atmosphere