Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:24:22

Od początku... 24 listopada(środa) kupiłam od dziewczyny bluzę, 26 listopada(piątek) przelałam pieniądze.. przelew najpóźniej mógłby być w poniedziałek 28(listopada) ponieważ robiłam przelew przez internet. Pytałam we wtorek czy wysyłała, potem czy w środę i napisała w czwartek , że wysłała paczkę (2grudnia) poleconym priorytetem no to w ciągu 2 dni powinna być, nie przyszła w piątek 3 grudnia to pomyślałam że zapewne przyjdzie w poniedziałek 6(grudnia) no bo 4 dni i priorytet to wystarczająco dużo żeby paczka doszła! I dziś pisze do dziewczyny, żeby wysłała mi nadanie- owszem wysłała, ale paczkę nadała dopiero wczoraj i to poleconym ekonomicznym!!!! jestem wściekła! mam nadzieję, że paczka w ogóle dojdzie, tak czy siak mam zamiar wystawić jej lipę, i napisać do adim! a co wy o tym sądzicie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-07 20:32 przez aassiiaa95.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:26:37

poleconym ekonomicznym idzie 1dzien dluzej niz poleconym priorytetem. nie bulwersuj sie bo roznie w zyciu bywa a dziewczyna mogla poprostu nie miec czasu

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:26:42

Zero litości dla takich ... osób :)

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:27:46

Wiesz,poczekaj i zobacz czy dojdzie. Moim zdaniem strasznie nie w porządku postąpiła. Coraz więcej tu oszustek.

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:28:13

Cytat
lola17xD
poleconym ekonomicznym idzie 1dzien dluzej niz poleconym priorytetem. nie bulwersuj sie bo roznie w zyciu bywa a dziewczyna mogla poprostu nie miec czasu
miałam ponad tydzień czasu to raz, po 2 na szafe miała czas się logować, po 3 nie musiała kłamać że wysłała w czwartek jak nie wysłała

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:28:45

Widząc co się teraz dzieje na szafie, lepiej ciesz się, że w ogóle Ci wysłała.

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:28:53

Oj będzie szło długo, ja 2 tygodnie kupiłam książkę na all i idzie i idzie ale to wszystko przez okres świąteczny, przygotuj się na dłuugie czekanie;)

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:28:53

Według mnie to na lipę nie zasługuje. Nie jest to aż tak drastyczne oszustwo. Mogłaś zapytać z jakich powodów posłała paczkę później. Uważam, że dojdzie bo to polecony a nie zwykły. Poza tym się pomyliłaś, bo po listopadzie jest grudzień, a nie listopad od początku.

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:30:29

nie przesadzaj, najważniejsze że wogóle wysłała ;)
nie wystawiaj lipy, tylko np bez szału. chyba że coś z zamówionych rzeczy będzie się nie zgadzać to owszem ;)

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:31:01

Myślę,że przesadzasz,jesteśmy ludźmi a nie jakimiś robotami,róznie w życiu bywa,jeśli paczka dojdzie cała zdrowa a zawartość będzie taka jak miała być,myślę,że nie ma co robić afery i wystawiać lipy ;)

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:31:57

też długo czekam na przesyłkę od pewnej dziewczyny, denerwujące mimo że jestem bardzo cierpliwą osobą

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:31:59

Cytat
aassiiaa95
Od początku... 24 listopada(środa) kupiłam od dziewczyny bluzę, 26 listopada(piątek) przelałam pieniądze.. przelew najpóźniej mógłby być w poniedziałek 28(listopada) ponieważ robiłam przelew przez internet. Pytałam we wtorek czy wysyłała, potem czy w środę i napisała w czwartek , że wysłała paczkę (2listopada) poleconym priorytetem no to w ciągu 2 dni powinna być, nie przyszła w piątek 3 listopada to pomyślałam że zapewne przyjdzie w poniedziałek 6(listopada) no bo 4 dni i priorytet to wystarczająco dużo żeby paczka doszła! I dziś pisze do dziewczyny, żeby wysłała mi nadanie- owszem wysłała, ale paczkę nadała dopiero wczoraj i to poleconym ekonomicznym!!!! jestem wściekła! mam nadzieję, że paczka w ogóle dojdzie, tak czy siak mam zamiar wystawić jej lipę, i napisać do adim! a co wy o tym sądzicie ?

za co chcesz wystawić lipę? komentarz wystawia się za całokształt transakcji- jesli towar bedzie bez zarzutu to na pewno lipa się nie nalezy. Ja mam małe dziecko i nie zawsze udaje mi się wysłać paczkę w usalonym terminie- mój synek jest właśnie chory- miałam wysłać przesyłkę w poniedziałek, a wyślę ją dopiero w piątek- i czy to ma być powód do tego, bym dostała lipę?

jesli chodzi o przelewy to nie zawsze tak szybko sa księgowane- ja mam konto w mBanku, mąż w PKO, czasami jak przelewam na jego konto pieniązki to kilka dni czekamy na zaksięgowanie.....

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:32:08

ja czekalam ponad miesiac tez niby miala wyslac dziewczyna szybciej:/ masakra tutaj link do watku co o tym myslicie: http://forum.szafa.pl/7/2691318.html zglaszacie sprawy na policji?

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:32:20

Ja nie znosze oszustek, tak "na goraco" wystawilabym pewnie lipe albo jakby mi troche zlosc przeszla to bez szalu. zobaczysz jeszcze w jakim stanie dostaniesz bluze, komentarz jest w sumie za towar, przesylke i obsluge ze tak powiem

bezczelna szafowiczka

07 gru 2010 - 20:33:21

JA MAM PODOBNA SYTUACJE Z TAKA ROZNICA ZE JA SIE WYMIENIŁAM Z DZIEWCZYNA, BEZCZELNA DZIEWUCHA PO DWOCH DNIACH SPYTALA CZY DOSTAŁAM OD NIEJ PACZKE BO ONA ODE MNIE JESZCZE NIE. ALE NA DRUGI DZIEN ONA DOSTAŁA A JA NIESTETY DO TEJ PORY OD NIEJ NIE MAM PACZKI. PISALAM DO NIEJ Z 10RAZY TO WKONCU RACZYŁA SIE ODEZWAC I OBIECALA ZE WYSLE MI E-MAILEM POTWIERDZENIA. DO DZIS ANI POTWIERDZENIA ANI PACZKI A MINEŁO JUZ ZE 3 TYGODNIE OD WYMIANY. BEZCZELNA.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!! - bezrobocie - praca mgr