Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:32:09

Cytat
Aniulka11998899
Ona przeciez nie napisala ze chce go odbic....
chyba ze to ja zle zrozumialam.;/

Tak, ona nie chce go odbić, ona tylko z nim sypia hehe;] ojjj chyba źle zrozumialas:( albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem .......... hehe

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:33:06

Cytat
Aniulka11998899
Ona przeciez nie napisala ze chce go odbic....
chyba ze to ja zle zrozumialam.;/

Ty zrozumiałaś dobrze. Problem z czytaniem ze zrozumieniem mają te młode wynalazczynie, które jutro idą do UP z nowym patentem. A najbardziej podoba mi się komentarz, że facet jednej z nich jakby to przeczytał to palą by ją w łeb. Może to i jakaś rada, może by pomogło. Tutaj taka niby wyszczekana, tak krytykuje, zapędy feministyczne, a jak facet na horyzoncie to malutka.
Baby Wy się tutaj ciśnieniujecie jak lwice na polowaniu. Gdzie poczucie własnej godności, szacunek do samych siebie. Facet zdradził ok, trudno, po związku trzeba przeżyć żałobę, zapomnieć, może wybaczyć, jak kto woli, ale przede wszystkim żyć dalej. Co wam z tego przyjdzie, że zabijecie czy wyrwiecie włosy z głowy? Będziecie się tak poniżać a oni będą się z Was śmiać. Nie lepiej mieć głowę wysoko, z dumą mówić skoro zdradził to nie był mnie wart? Kiedy mój ojciec zdradził moją mamę to się z nim rozwiodła. A wiecie co powiedziała jak wyszła z sali sądowej? Że tym, że ją zdradził uczynił ją szczęśliwą bo zobaczyła z kim naprawdę ma do czynienia. Jego i jego kochankę załatwiła klasą i opanowaniem. Ale jeśli Wy lubicie się ośmieszać to już Wasza sprawa. Ale powiem Wam, że gdybym była facetem to też bym zdradzała kobiety o takim podejściu do związku. Bo to nie oni starają się o Was tylko Wy o nich.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:33:40

powiem ci coś... mam lat 17 jestem młoda... ale kiedyś przyczepił się do mnie facet lat 42 (fuu;/) łaził za mną cały czas i powiedział w prost czego chce... ale przed tym powiedział że mnie kocha... ja go zlewałam kazałam się odczepić itp ale on i tak mi nie dawał spokoju... zapytałam się go czy ma żonę powiedział że tak zapytałam czy ma dzieci odparł że tak corkę w wieku 16LAT!! powiedział że jego marzeniem jest aby jego córka była taka jak ja... zapytałam co jego żona by powiedziała na to że on tak za mną lata jego odp "zostawmy ją w spokoju.. ona nie musi o niczym wiedzieć.."
No więc w większości przypadkach to nie wina kobiet lecz facetów;/;/;/ tak jak na przykładzie moim;/;/

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:34:45

krytykujecie autorkę, a z drugiej strony jaka musi być jego żona, skoro on musi szukać kochanki?

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:36:49

Cytat
Sillla
powiem ci coś... mam lat 17 jestem młoda... ale kiedyś przyczepił się do mnie facet lat 42 (fuu;/) łaził za mną cały czas i powiedział w prost czego chce... ale przed tym powiedział że mnie kocha... ja go zlewałam kazałam się odczepić itp ale on i tak mi nie dawał spokoju... zapytałam się go czy ma żonę powiedział że tak zapytałam czy ma dzieci odparł że tak corkę w wieku 16LAT!! powiedział że jego marzeniem jest aby jego córka była taka jak ja... zapytałam co jego żona by powiedziała na to że on tak za mną lata jego odp "zostawmy ją w spokoju.. ona nie musi o niczym wiedzieć.."
No więc w większości przypadkach to nie wina kobiet lecz facetów;/;/;/ tak jak na przykładzie moim;/;/

Ale gdybyś uległa bo byłby mega przystojny to koleżanki z forum pierwsze rzuciłby kamieniem:)

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:37:09

on ma dzieci?

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:41:11

a dlaczego mys;isz ze nigdy nie bedziesz go miec? jest tak za żoną?

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:43:21

Cytat
marcelka05
Cytat
Sillla
powiem ci coś... mam lat 17 jestem młoda... ale kiedyś przyczepił się do mnie facet lat 42 (fuu;/) łaził za mną cały czas i powiedział w prost czego chce... ale przed tym powiedział że mnie kocha... ja go zlewałam kazałam się odczepić itp ale on i tak mi nie dawał spokoju... zapytałam się go czy ma żonę powiedział że tak zapytałam czy ma dzieci odparł że tak corkę w wieku 16LAT!! powiedział że jego marzeniem jest aby jego córka była taka jak ja... zapytałam co jego żona by powiedziała na to że on tak za mną lata jego odp "zostawmy ją w spokoju.. ona nie musi o niczym wiedzieć.."
No więc w większości przypadkach to nie wina kobiet lecz facetów;/;/;/ tak jak na przykładzie moim;/;/

Ale gdybyś uległa bo byłby mega przystojny to koleżanki z forum pierwsze rzuciłby kamieniem:)
hmm nie wątpię:)
wiesz nie powiem był przystojny:) i starszy od mojego papy ;/

ja sama się wtrąciłam kiedyś w związek tzn on był zaręczony... spotkałam go u koleżanki i po jakimś czasie zaczął do mnie pisać ale po tym jak zerwał z nią zaręczyny dla mnie.. różnica wieku 9lat.. ale.. to nie zapomniana przygoda była:) i choć mnie zranił nie żałuję tego...
teraz mogą mnie zlinczować bo poniekąd ją rozumiem:)

zweryfikowana
Posty: 910
Ostrzeżenia: 1/5

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:45:48

Cytat
marcelka05
Tradycyjne babskie zachowanie. Krytykujecie autorkę wątku i robicie z niej ostatnią zdzirę, piszecie jakie to jesteście zazdrosne, jakbyście takiej włosy powyrywały itp. Ale nie zastanowicie się, że kij ma dwa końce. Skoro facet zdradza to też nie jest w porządku. Ale niestety, w każdej książce do psychologii jaką przeczytacie znajdziecie informację, że w większości przypadków, to zdrada spowodowana jest zachowaniem zdradzanego partnera. Może jego żona nie potrafi mu dawać tego, co daje mu kobieta z którą ma romans? A nie znacie tego małżeństwa, nie wiecie jak między nimi jest. Może wzięli ślub bo musieli, bo np. dziecko miało przyjść na świat. A po latach okazało się, że do siebie kompletnie ie pasują. I w takim przypadku to rozstanie jest najlepszą rzeczą, jaka może ich spotkać.
Sama mam męża i nie chciałabym aby mnie kiedyś zdradził, ale jeśli by do tego doszło, to potraktowałabym to z honorem. Szybki rozwód i wolność dla nas obojga a nie jakieś sceny zazdrości z wyrywaniem włosów włącznie, które uwłaczają mojej godności.
I może mnie zaraz tutaj zlinczujecie, ale przez zdradę nie tylko coś tracimy, ale przede wszystkim wiele zyskujemy. Mianowicie to, że mamy na nowo naszą wolność i trzeźwe zdystansowane spojrzenie. A jeśli chcemy naprawić związek, to zyskujemy dzięki temu poczucie, że na tej drugiej osobie nam zależy.

Zazdrosne? O co?
Jak by laska nie dawała mu tyłka, to by nie zdradzał. facet to tylko facet! Niestety!

Laska jest ostatnią zdzira, no przykro mi. Na dodatek jest nawiną dziewczyną.

Dziewczyno skończ ten idiotyczny romans, to twoje chwilowe zauroczenie bo ci dobrze robi i tylko tyle. Faceci wolą swoje żony, mimo wszystko, nawet jak im w seksie nie wychodzi. To chore, ale tak jest.

Zostaniesz na lodzie zobaczysz Ty i Jego żona, bo Ty masz narabane.
Piszecie " Jaka musi być jego żona " , czasem to jest tak, że to tylko facet i szuka przygody, nie jest tu wina żony tylko faceta i małolaty, które daje mu dupy. Taka prawda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 23:49 przez sylwaneczka1987.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:48:32

Cytat
marcelka05
Cytat
czarnula0991
Oszem kij ma 2 końce, facet jest szmaciarzem, ale krytykujemy autorkę z tego względu, bo jest na tyle głupia,że spotyka sie z zajętym facetem! Sypia z nim, mruczy za uchem itd a wiadomo taki facet myśli chu*em a nie mózgiem. Dziewczyna zamiast się szanować, robi z siebie pospolita kur**8, ale jak powiedział mój facet - kur** to charakter..

no 99,9% facetów tak mówi, a i tak do takich chodzą. Zapamiętaj,to co facet mówi nie jest równoznaczne z tym co robi i myśli.
A wiesz jak mężczyźnie dzielą kobiety i czym one się od siebie różnią dla nich? Na cnotliwe i niecnotliwe. Do tych pierwszych jest pociąg, a do drugich kolejka i wszystko na ten temat.
Babki zrozumcie jedną rzecz, dopóki facet nie chce się zmienić to nikt go nie zmieni. I jeśli kica sobie na boczek do innej to nie jest wina tamtej tylko tego faceta. A Wy nie jesteście materacami każdej z takich kobiet żeby je oceniać. Moja koleżanka ze studiów też była w podobnej sytuacji. Facetowi nie układało się z żoną, byli ze sobą tylko dla dzieci, i trudno wykluł się z tego romans. A ta dziewczyna była i jest bardzo porządna ale uczucie było silniejsze. I oni ą razem do dziś. I facet też potrzebował czasu aby podjąć decyzję o rozwodzie. Więc jeśli nie znacie sprawy to nie ocieniacie tak łatwo.


Moja droga może i 99,9% facetów tak mówi, a mój należy raczej do tego 1 %, który mówi i nie pójdzie do takiej, bo zna taką jedna kur** z autopsji, gdyz kidyś taka dziewucha jak autorka wątku rozwaliła rodzinę mojemu mężczyźnie, bo miźgoliła się z jego ojcem. Prosta sprawa

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:49:01

Cytat
CiociaPrzykrywka
wiesz co ... po prostu jesteś złym człowiekiem bo inaczej nie da się określić kogoś , kto rozbija rodzinę.

dokladnie zgadzam sie z kolezanka !
To co robisz jest wstretne i obrzydliwe !

Wiesz ze on ma zone , dzieci ...


Wiem z wlasnego doswiadczenia jak boli gdy ktos rozbija rodzine!
Kiedys jedna taka zmija zabrala mi ojca !

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:49:16

Cytat
Sillla
Cytat
marcelka05
Cytat
Sillla
powiem ci coś... mam lat 17 jestem młoda... ale kiedyś przyczepił się do mnie facet lat 42 (fuu;/) łaził za mną cały czas i powiedział w prost czego chce... ale przed tym powiedział że mnie kocha... ja go zlewałam kazałam się odczepić itp ale on i tak mi nie dawał spokoju... zapytałam się go czy ma żonę powiedział że tak zapytałam czy ma dzieci odparł że tak corkę w wieku 16LAT!! powiedział że jego marzeniem jest aby jego córka była taka jak ja... zapytałam co jego żona by powiedziała na to że on tak za mną lata jego odp "zostawmy ją w spokoju.. ona nie musi o niczym wiedzieć.."
No więc w większości przypadkach to nie wina kobiet lecz facetów;/;/;/ tak jak na przykładzie moim;/;/

Ale gdybyś uległa bo byłby mega przystojny to koleżanki z forum pierwsze rzuciłby kamieniem:)
hmm nie wątpię:)
wiesz nie powiem był przystojny:) i starszy od mojego papy ;/

ja sama się wtrąciłam kiedyś w związek tzn on był zaręczony... spotkałam go u koleżanki i po jakimś czasie zaczął do mnie pisać ale po tym jak zerwał z nią zaręczyny dla mnie.. różnica wieku 9lat.. ale.. to nie zapomniana przygoda była:) i choć mnie zranił nie żałuję tego...
teraz mogą mnie zlinczować bo poniekąd ją rozumiem:)

Wiesz wiadomo tamtą to na pewno zabolało, ale skoro on zwrócił na ciebie uwagę to znaczy, że między nimi nie było dobrze do końca i powinna być ci raczej wdzięczna bo uchroniłaś ją przed jeszcze większym rozczarowaniem jakim jest rozwód. A ja myślę, że problem nie leży teraz w tym, że faceci zdradzają bo oni to robili zawsze, i niestety robić będą, tak samo jak i kobiety. Ale przetransformowało się myślenie kobiet. Kiedyś nasze babki i matki akceptowały takie zdrady, bo często to mąż utrzymywał rodzinę i dom, bo tak nie wypadało, bo kościół i ksiądz mówi, że kobieta ma nieść swój krzyż. Teraz część kobiet jest bardziej wyzwolona i nie dusi w sobie tego jarzma i wybiera wolność. I to jest dobre.Ale niestety są też takie, które by włosy z głów rwały. Radze im przeczytać ,,Nigdy w życiu" Grocholi to zrozumieją jaki zbawienny wpływ ma zdrada na opanowaną kobietę.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:49:34

Tak, ona nie chce go odbić, ona tylko z nim sypia hehe;] ojjj chyba źle zrozumialas:( albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem .......... hehe[/quote]

o sypianiu tez tam nic nie przeczytałam wiec moze ty troche pocwicz czytanie? ;]
POZDRAWIAM

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:51:28

Cytat
oleczka089
Cytat
CiociaPrzykrywka
wiesz co ... po prostu jesteś złym człowiekiem bo inaczej nie da się określić kogoś , kto rozbija rodzinę.

dokladnie zgadzam sie z kolezanka !
To co robisz jest wstretne i obrzydliwe !

Wiesz ze on ma zone , dzieci ...


Wiem z wlasnego doswiadczenia jak boli gdy ktos rozbija rodzine!
Kiedys jedna taka zmija zabrala mi ojca !

I czym się tak frustrujesz? Mnie też zabrała, a właściwie sam w cholerę poszedł i dobrze, bo na co mi taki pseudotatuś co wierności nie umie dochować? A tą Panią bardzo lubię, za to, że mi tatusia zabrała bo odciążyła me barki od tego ciężaru i teraz ona się z nim musi męczyć. Nie lepiej podchodzić do tego na luzie a nie samej się wyniszczać a on się będzie z tego śmiał?

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:51:46

Cytat
Aniulka11998899
Tak, ona nie chce go odbić, ona tylko z nim sypia hehe;] ojjj chyba źle zrozumialas:( albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem .......... hehe

o sypianiu tez tam nic nie przeczytałam wiec moze ty troche pocwicz czytanie? ;]
POZDRAWIAM[/quote]


Później autorka wątku napisała, że z nim sypia..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 23:52 przez annmed.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prawdziwe wyznania o moich przygodach z kobietami, sex, zauroczenie, miłość, zdrada.....