Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 25 26 --> ->|

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:12:29

Cytat
czarnula0991
Oszem kij ma 2 końce, facet jest szmaciarzem, ale krytykujemy autorkę z tego względu, bo jest na tyle głupia,że spotyka sie z zajętym facetem! Sypia z nim, mruczy za uchem itd a wiadomo taki facet myśli chu*em a nie mózgiem. Dziewczyna zamiast się szanować, robi z siebie pospolita kur**8, ale jak powiedział mój facet - kur** to charakter..

no 99,9% facetów tak mówi, a i tak do takich chodzą. Zapamiętaj,to co facet mówi nie jest równoznaczne z tym co robi i myśli.
A wiesz jak mężczyźnie dzielą kobiety i czym one się od siebie różnią dla nich? Na cnotliwe i niecnotliwe. Do tych pierwszych jest pociąg, a do drugich kolejka i wszystko na ten temat.
Babki zrozumcie jedną rzecz, dopóki facet nie chce się zmienić to nikt go nie zmieni. I jeśli kica sobie na boczek do innej to nie jest wina tamtej tylko tego faceta. A Wy nie jesteście materacami każdej z takich kobiet żeby je oceniać. Moja koleżanka ze studiów też była w podobnej sytuacji. Facetowi nie układało się z żoną, byli ze sobą tylko dla dzieci, i trudno wykluł się z tego romans. A ta dziewczyna była i jest bardzo porządna ale uczucie było silniejsze. I oni ą razem do dziś. I facet też potrzebował czasu aby podjąć decyzję o rozwodzie. Więc jeśli nie znacie sprawy to nie ocieniacie tak łatwo.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:13:18

... aj, trudny temat...
Jako żona - potępiam
Jako kobieta - nie pochwalam
jako człowiek - rozumiem...
cóż, słabość nasza to często wyciąganie ręki po to, co nieosiągalne.
Daleka jestem od próby zakwalifikowania Cię do Jakiejś Grupy Kobiet (psychologiczne rozwiązania typu: "bo tatuś cię nie kochał" zawsze mnie przerażały...)
Musisz usiąść i sama spokojnie przemyśleć, czy zawsze chcesz być tą drugą...
To boli i choć często wydaje się, że jest się od żony lepszą ( on tez czasem tak mówi), to przecież on tam wraca..
a jeśli wraca - nie licz, że będzie kiedyś z Tobą.
Życzę odwagi do obiektywnej oceny sytuacji!!!

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:14:42

DOKŁANIE
bo ....

skoncz to jak najpredzej chociaz chcialabym zyczyc szczescia....[/quote]




Podobają Ci się starsi bo są ułożeni, ustatkowani, stabilni przeważnie finansowo, itd. A nie jak reszta "kolegów 21 letnich którym w głowie piwko z kumplami....
Poza tym tacy faceci starsi maja więcej w głowie (oczywiście nie wszyscy :)) i POTRAFIĄ BEZBŁĘDNIE oczarować kobietę.[/quote]

chyba tak...
moj narzeczony ma 24 lata ustatkowal sie przez 3 lata kiedy jestesmy razem
wczesniej nie mial zbyt "nudnego" powiedzialabym zycia...
ale starszy facet ma cos w sobie...
hmmm.... widac niektore dziewczyny maja cos do starszych inne nie...
moze mowiac inne mam na mysli matki dzieci tych starszych badz zony badz dziewczyny ktorych starsi nie kreca...
ale np gdyby moj tato mial mlodsza dziewczyny powiedzmy w moim wieku nie przelknelabym tego...
i napewno bym nie przelknela gdzybym miala meza i gdyby mnie zdradzal
jak narazie nie mam obraczki na palcu a mozliwosc ze mnie zdradzi teraz czy po slubie.. hm... teraz moze mniejsza...
po slubie facetom moze odwali :)
laskiiiiii nie kloccie sie :)
po co sie o takie pierdolki sprzeczac
dziewczyna pyta my jej odp kulturalnie :)
kobiety tez nie sa swiete wyjezdzaja do pracy za granica i facetow balamuca a mezow i dzieci w domach zostawiaja
taka juz kolej rzeczy
obysmy my wszystki byly takie swiete jak tu piszemy :)
amen[/quote]


DOKŁADNIE - nie kłócić się i nie wyzywać!
Ja też mam czasem maślane oczka jak zobaczę jakiegoś przystojnego nienagannego dojrzałego mężczyznę :)
Sama jestem żoną, mam córkę, mąż ma skończone 30 lat - niczego mu nie brakuje a jednak czasem przemkną różne myśli. :)

A pamiętam słowa mojego męża jak obchodziliśmy jego 30 urodziny, kiedy mówiłam, że to już trojka itp...On na to:
" No podobno dziewczyny lubią dojrzałych...." ;)

Sami mężczyźni mają taką świadomość. Wykorzystują często swoja pozycję do nagabywania młodych licealistek czy studentek...które (nie wszystkie oczywiście) na to lecą...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 23:15 przez iwooo1.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:14:57

moi rodzicie sie rozeszli przez taka zdzi...

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:15:13

Ile czasu utrzymujecie tą znajomość???

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:16:13

Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
dziewczyny powiedzcie mi czy są jeszcze normalni faceci, którzy nie pchają się w każdą dziurę która się nadstawi? naprawdę tracę wiarę w to, że są normalni ludzie, którzy szanują osoby z którymi są...

też sobie to pytanie zadaje od jakiegos czasu...

eh paralizator na jądrach kazdego faceta, który jest zajęty nie byłby złym pomysłem, może wtedy okazywali by więcej szacunku...


hannah jesteś genialna ;D

super jestem za! trzeba to opatętować i podzielić się zyskami:D

myslisz ze dotacje z UP bym dostała?

jestem pewna że tak, tylko trzeba by było dobrą nazwe na to wykombinować.:D

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:19:13

Jak by to było o moim mężu.... najpierw zabiła bym Ciebie a potem jego!
co to za moda zakochiwać się w żonatych??!! Wiem, że to co napisze bedzie nie miłe... ale mam nadzieje ze jego żona sie o wszystkim dowie i tak Cię spierze ze już nigdy nie pomyslisz o zonatym facecie... A jego powinna wykastrować :D
Postaw sie w odwrotnej sytuacji jak masz męża a on obraca inną na boku A ONA PISZE NA FORUM ZE GO KOCHA!!!!:D:D:D:D:D Ciekawa jestem co byś zrobiła!
Wybacz, ale ja o takich dziewczynach ktore latają za zonatymi mam jedno zdanie... Ale nie chce tu nikogo obrażać powiem tylko ze masz szczęscie, że to nie o mojego męża chodzi!:D:D:D:D:D



patka00200
ja NIENAWIDZE takich kobiet... kobiet? co ja pisze:D szmat ktore pakuja sie do lozka! jak juz ktos tu napisal 'suka nie da pies nie wezmie', przy czym nie mowie, ze on jest bez winy. Jesli kocha sie osobe, ktorej przyrzekalo sie przed Bogiem milosc do konca zycia nie powinno sie nawet ogladac za innymi... A nawet jak się nie przyrzekało, ale jest się w związku to wierności trzeba dochować. A Ciebie on może kochać, owszem. Ale analnie ;]



Tu się zgadzam w 100000000000000000000000000000000000%



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-28 23:20 przez magda100988.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:20:49

Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
dziewczyny powiedzcie mi czy są jeszcze normalni faceci, którzy nie pchają się w każdą dziurę która się nadstawi? naprawdę tracę wiarę w to, że są normalni ludzie, którzy szanują osoby z którymi są...

też sobie to pytanie zadaje od jakiegos czasu...

eh paralizator na jądrach kazdego faceta, który jest zajęty nie byłby złym pomysłem, może wtedy okazywali by więcej szacunku...


hannah jesteś genialna ;D



super jestem za! trzeba to opatętować i podzielić się zyskami:D

myslisz ze dotacje z UP bym dostała?

jestem pewna że tak, tylko trzeba by było dobrą nazwe na to wykombinować.:D

Osobisty Adapter Środowiskowy. Dostosowywany indywidualnie do pochwy żony/dziewczyny/narzeczonej. Kiedy znajdzie się w pobliżu obcego terytorium razi prądem o określonym napięciu zarówno jądra nosiciela jak i okolice obcego regionu, zostawiając ślady utrzymujące się przez okres dni 20, uniemożliwiając erekcję.

pasowałoby?

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:22:15

Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
dziewczyny powiedzcie mi czy są jeszcze normalni faceci, którzy nie pchają się w każdą dziurę która się nadstawi? naprawdę tracę wiarę w to, że są normalni ludzie, którzy szanują osoby z którymi są...

też sobie to pytanie zadaje od jakiegos czasu...

eh paralizator na jądrach kazdego faceta, który jest zajęty nie byłby złym pomysłem, może wtedy okazywali by więcej szacunku...


hannah jesteś genialna ;D



super jestem za! trzeba to opatętować i podzielić się zyskami:D

myslisz ze dotacje z UP bym dostała?

jestem pewna że tak, tylko trzeba by było dobrą nazwe na to wykombinować.:D

Osobisty Adapter Środowiskowy. Dostosowywany indywidualnie do pochwy żony/dziewczyny/narzeczonej. Kiedy znajdzie się w pobliżu obcego terytorium razi prądem o określonym napięciu zarówno jądra nosiciela jak i okolice obcego regionu, zostawiając ślady utrzymujące się przez okres dni 20, uniemożliwiając erekcję.

pasowałoby?

wszystko ok tylko proponuję 30 dni, kara musi być:D
jutro składaj papiery do UP!! biznes plan wymyśłimy w 5 minut:P

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:24:02

Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
Cytat
modliszka80
Cytat
emaergieo
dziewczyny powiedzcie mi czy są jeszcze normalni faceci, którzy nie pchają się w każdą dziurę która się nadstawi? naprawdę tracę wiarę w to, że są normalni ludzie, którzy szanują osoby z którymi są...

też sobie to pytanie zadaje od jakiegos czasu...

eh paralizator na jądrach kazdego faceta, który jest zajęty nie byłby złym pomysłem, może wtedy okazywali by więcej szacunku...


hannah jesteś genialna ;D



super jestem za! trzeba to opatętować i podzielić się zyskami:D

myslisz ze dotacje z UP bym dostała?

jestem pewna że tak, tylko trzeba by było dobrą nazwe na to wykombinować.:D

Osobisty Adapter Środowiskowy. Dostosowywany indywidualnie do pochwy żony/dziewczyny/narzeczonej. Kiedy znajdzie się w pobliżu obcego terytorium razi prądem o określonym napięciu zarówno jądra nosiciela jak i okolice obcego regionu, zostawiając ślady utrzymujące się przez okres dni 20, uniemożliwiając erekcję.

pasowałoby?

wszystko ok tylko proponuję 30 dni, kara musi być:D
jutro składaj papiery do UP!! biznes plan wymyśłimy w 5 minut:P

30dni byłoby ok ;D heh
gdyby mój facet to usłyszał to trzepnąłby mnie w łeb ;D

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:24:37

Prawdziwe wyznania o moich przygodach z kobietami, sex, zauroczenie, miłość, zdrada, upokorzenie
Blog ten jest o kobietach w moim życiu. Historie te są jak najbardziej prawdziwe. Postanowiłem się nimi z Wami podzielić. Będzie dużo o moich przygodach seksualnych z kobietami. Miłości, zauroczeniu, zdradzie, upokorzeniu, doznaniach erotycznych itd. Do momentu, kiedy poznałem WYJĄTKOWĄ osobę, która to stanęła na mojej drodze i postawiła Świat do góry nogami, a raczej dzięki NIEJ moje życie nabrało sensu. Na nowo się narodziłem. Zapraszam do czytania i dzielenia się własnymi przeżyciami. Pozdrawiam i zapraszam.

http://jasexkobietyprawdziwewyznania.blox.pl/html

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:25:21

Ona przeciez nie napisala ze chce go odbic....
chyba ze to ja zle zrozumialam.;/

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:25:33

Nie chce pisac ze jestes.... ale co innnego zebys nie wiedziała ze jest zonaty a ty wiesz i wkraczasz z buciorami w czyjes zycie ,to ochydne jak mozna sie takl nie szanowac facet nie wezmie jak babeczka nieda wiec uwierz i wczuj sie w sytuacje tej kobiety ,ty to samo kiedys odbierzesz i zobaczysz jak to jest ,JA OSOBISCIE BRZYDZE SIE TAKIMI KOBIETAMI FACET WCZESNIEJ CZY POZNIEJ SIE OD CIEBIE ODWROCI MIMO TEGO SŁODZENIA A TY ZOSTANIESZ JAK WYCISNIETA CYTRYNA . ZACZNIJ SIE SZANOWAC .NIE MASZ CHYBA NIC DO ZAOFEROWANIA CZY JESTES TAK NAIWNA ,A JESLI KIEDYS BEDZIESZ MIAŁA ZWIAZEK LUB MEZA ZYCZE Z CAŁEGO SERCA TOBIE TEGO SAMEGO INNEGO SPOSOBU NIEMA ZEBYS SIE OBUDZIŁA Z TEJ BAJKI OKROPIENSTWO .uzyłabym tu mocnych słow ale niewiem czy moge bo te rzeczy nazwałam łagodnie a powinnam napisac ze ......... ...... ..... ...... ....

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:26:39

Dla mnie kobiety które zabierają się za żonatych mężczyzn to totalne dno. Sama jestem żoną i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że jakaś tego typu kobieta miałaby się przyczepić do mojego męża;/ Chybabym ją rozniosła. Tyle wolnych facetów na świecie więc po co marnować życie innym i sobie.

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

kocham zonatego

28 lis 2010 - 23:30:06

Cytat
iwooo1
DOKŁANIE
bo ....

skoncz to jak najpredzej chociaz chcialabym zyczyc szczescia....




Podobają Ci się starsi bo są ułożeni, ustatkowani, stabilni przeważnie finansowo, itd. A nie jak reszta "kolegów 21 letnich którym w głowie piwko z kumplami....
Poza tym tacy faceci starsi maja więcej w głowie (oczywiście nie wszyscy :)) i POTRAFIĄ BEZBŁĘDNIE oczarować kobietę.[/quote]

chyba tak...
moj narzeczony ma 24 lata ustatkowal sie przez 3 lata kiedy jestesmy razem
wczesniej nie mial zbyt "nudnego" powiedzialabym zycia...
ale starszy facet ma cos w sobie...
hmmm.... widac niektore dziewczyny maja cos do starszych inne nie...
moze mowiac inne mam na mysli matki dzieci tych starszych badz zony badz dziewczyny ktorych starsi nie kreca...
ale np gdyby moj tato mial mlodsza dziewczyny powiedzmy w moim wieku nie przelknelabym tego...
i napewno bym nie przelknela gdzybym miala meza i gdyby mnie zdradzal
jak narazie nie mam obraczki na palcu a mozliwosc ze mnie zdradzi teraz czy po slubie.. hm... teraz moze mniejsza...
po slubie facetom moze odwali :)
laskiiiiii nie kloccie sie :)
po co sie o takie pierdolki sprzeczac
dziewczyna pyta my jej odp kulturalnie :)
kobiety tez nie sa swiete wyjezdzaja do pracy za granica i facetow balamuca a mezow i dzieci w domach zostawiaja
taka juz kolej rzeczy
obysmy my wszystki byly takie swiete jak tu piszemy :)
amen[/quote]


DOKŁADNIE - nie kłócić się i nie wyzywać!
Ja też mam czasem maślane oczka jak zobaczę jakiegoś przystojnego nienagannego dojrzałego mężczyznę :)
Sama jestem żoną, mam córkę, mąż ma skończone 30 lat - niczego mu nie brakuje a jednak czasem przemkną różne myśli. :)

A pamiętam słowa mojego męża jak obchodziliśmy jego 30 urodziny, kiedy mówiłam, że to już trojka itp...On na to:
" No podobno dziewczyny lubią dojrzałych...." ;)

Sami mężczyźni mają taką świadomość. Wykorzystują często swoja pozycję do nagabywania młodych licealistek czy studentek...które (nie wszystkie oczywiście) na to lecą...[/quote]



dzieki :)
rozumiem Cie doskonale
nawet gdybym teraz zostala zdradzona gnojka bym chyba za jaja powiesila a jej w pizde kij wepchala
a co dopiero po slubie
ale jestem teraz mloda dziewczyna
i nie krepuje sie o tym mowic tak kreca mnie niektorzy starsi faceci
najbardziej tacy wiesz... typu deląg fajni zadbani z tym lekkim seksownym zarostem, ladnie pachnacy majacy super zadbane dlonie... dobrze ubrani :)
ale chyab nie na tyle zeby komus zwiazek rozwalic bo sama jestem w zwiazku
jednak serce nie sluga i ciezko zakochanemu cos przetlumaczyc
mi takze mowili dziecko Rafal nie dla Ciebie....
a teraz? nikt inny bo to taki dobry chlopak
ale mezczyzna zonaty to calkiem inna sprawa
i za zdrada nie jestem za

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prawdziwe wyznania o moich przygodach z kobietami, sex, zauroczenie, miłość, zdrada.....