Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:12:10

czyli jesteś tą z którą spotyka sie na boku a żona nic nie wie?:P powiedz mi jeszcze ze mają dzieci :P lepiej w to nie brnij...

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:17:13

kazdy ma swoj kawalek zycia
Facet chce zdradzac to zdradza. Widocznie problem tkwi po stronie jego zony

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:19:50

Sama bylam w takiej sytuacji,wydawalo mi sie ze go kocham ze on kocha mnie,ale do sexu nigdy nie doszlo,on wyjechal razem z zona,a mi przeszlo,zgadzam sie z tym ze to ma cos wspolnego z dziecinstwem i brakiem milosci od ojca bo ja na swojego ojca alkoholika nigdy nie moglam liczyc.Teraz jestem zareczona i patrzac z perspektywy czasu wiem ze zle zrobilam i przez dlugi czas nie moglam spojrzec sobie w twarz,wiec dobrze ci radze uciekaj poki jeszcze mozesz

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:21:45

Cytat
marcelka05
Cytat
kasiunia_love19
Cytat
zipvirgin
Cytat
Xanthippe1
Cytat
modliszka80
czemu wszystkie tylko ja atakujecie? przecież ten facet też jest winny. Ja jej nie bronie bo tez uważam że takich rzeczy się nie robi, ale najbardziej bawia mnie wypowiedzi że zabiłybyście taka laske co rozwala wam małżenstwo, a prawda jest taka że wiele z was poszło by na bok, albo gdybyście sie dowiedziały że jestescie zdradzane to byś cie usiadły i płakały a nie szły zabijać.

Podbijam, wszystkie piszą tak bo chcą pokazać jakie są silne, ja bym się nie ośmieszyła do tego stopnia,żeby wyrywać jakiejś lasce kłaki bo spała z moim mężem, tak robią kobiety bez klasy! Do zemsty jest tysiąc innych sposobów:P ale to i tak nie cofnie czasu i nic nie zmieni. Facet zdradza i zasługuje jeszcze by o niego toczyć wojnę z kochanką tylko dla dobra rodziny? Nooo na pewno rodzina będzie szczęśliwa, poskleja się na siłę.
dokładnie!!! Posklejanie rodziny na siłę, a przy każdej kłótni wypominanie zdrady...
Ja nie raz chciałam spotkac sie z laską, która podbijała do mojego męża... a ona śmiała mi się w twarz. Ale byłam głupia!
Innym razem nawet jedna chciałam pobic - bylo to oczywiście w nerwach - i co?? Zostałam pobita przez nią, była 2 razy ode mnie większa i silniejsza, a mąż, przeprosił a dalej chodził na dziewczyny.
Jak facet chce to zawsze znajdzie jakąś, przecież one NA SIŁĘ faceta do seksu nie zmuszą!!!Dziewczyny, może i autorka nie jest święta, ale tak po niej co poniektóre pojechały, że aż żal... Ale to tylko o niej świadczy dobrze, że jest zajefajną laską że zonaty na nią poleciał, a Wy może zazdroscicie...
(Ostatnie zdanie potraktujcie z usmieszkiem:))
Pozdrawiam i życzę szczęścia i wytrwłości, oby ta sprawa się jakoś rozwiązała, albo w jedna albo w druga stronę.
a ty sie juz rozwiodlas czy dalej dajesz dupska na boki i meza oszukujesz... ze takie tu madrosci wywlekasz

Cóż za kwiecisty język. Pełna kultura. Za tą ostatnią wypowiedź widzę tutaj złotego Pulitzera jak nic:D


To prawda - pełna kultura. Ale najlepiej takie wypowiedzi omijać i nie wdawać się z takimi w dyskusję...:)

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:25:17

Cytat
modeliing
pomysl czy Ty chcialabys zeby jakas laska krecila sie kolo Twoje męza i lepiej uwazaj bo zycie bywa sprawiedliwe.
Popieram . Na pewno byś nie chciała.

Pomoż http://forum.szafa.pl/8/2658431/_subject_.html

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:28:17

Cytat
wszystkojuzzajete
kazdy ma swoj kawalek zycia
Facet chce zdradzac to zdradza. Widocznie problem tkwi po stronie jego zony
Czy Ty widzisz co Ty piszesz? Ja pitole to moze jeszcze napiszesz ze jego zona jest winna ze gosciu ma kochanke.. a moze sama mu ja do łozka podłozyła..?. Co za bzdury!

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:31:58

Cytat
wszystkojuzzajete
kazdy ma swoj kawalek zycia
Facet chce zdradzac to zdradza. Widocznie problem tkwi po stronie jego zony

ciekawe czy jakby Ciebie facet zdradzil to bys pomyslała "to moja wina , za rzadko gotowałam obiad"

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:34:24

Cytat
imtwmb
temat tabu. jestem żona i zabiłabym.

Ja też. Zresztą miałam już kiedyś taką sytuację,że inna kobieta próbowała odebrać mi męża..

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:34:48

jak zdradza to chyba proste ze ma daleko w dupie swoja zone

Cytat
mamaszymona
Cytat
wszystkojuzzajete
kazdy ma swoj kawalek zycia
Facet chce zdradzac to zdradza. Widocznie problem tkwi po stronie jego zony
Czy Ty widzisz co Ty piszesz? Ja pitole to moze jeszcze napiszesz ze jego zona jest winna ze gosciu ma kochanke.. a moze sama mu ja do łozka podłozyła..?. Co za bzdury!











dokladnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 13:36 przez wszystkojuzzajete.

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:45:23

Ufff, ale nam się ten wątek ciągnie. Nie ma chyba nic ważniejszego w życiu człowieka, jak zbudowanie trwałego związku i umiejętne pielęgnowanie go. Sztuką jest stworzenie takiej atmosfery, żeby nie chciało się uciekać z domu.Jedno tylko powiem, nikt nie jest niczyją własnością, choćby i sto razy przysięgał.Myślę, że założycielka wątku wiele zrozumiała czytając nasze wypowiedzi i podejmie tylko słuszną decyzję.Pewnie już ją ogarnęły wątpliwości, co do sensu tego związku i skorzysta tylko z dobrych rad. Życzę jej wyboru, za który nie będzie się musiała wstydzić przez całe życie. Wiem co piszę, sama to przeszłam.Dzisiaj z perspektywy czasu mówię......ależ to było głupie. Oczywiście to ja zakończyłam taki niemądry związek, ale niestety po 5 latach dopiero.

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:54:08

Przeczytałam całość.Autorka nie wypowiedziała się czy facet ma dzieci..

kocham zonatego

30 lis 2010 - 13:56:57

Cytat
wszystkojuzzajete
jak zdradza to chyba proste ze ma daleko w dupie swoja zone
Cytat
mamaszymona
Cytat
wszystkojuzzajete
kazdy ma swoj kawalek zycia
Facet chce zdradzac to zdradza. Widocznie problem tkwi po stronie jego zony
Czy Ty widzisz co Ty piszesz? Ja pitole to moze jeszcze napiszesz ze jego zona jest winna ze gosciu ma kochanke.. a moze sama mu ja do łozka podłozyła..?. Co za bzdury!
ok, problem tkwi po stronie zony - nie uklada im sie, wiec jakie jest wyjscie z sytuacji??? Niech zostawi zone w spokoju, skoro ona jest przyczyna jego zdrady.Bzdura totalna











dokladnie

kocham zonatego

30 lis 2010 - 14:05:25

Cytat
witadag
Cytat
wszystkojuzzajete
jak zdradza to chyba proste ze ma daleko w dupie swoja zone
Cytat
mamaszymona
Cytat
wszystkojuzzajete
kazdy ma swoj kawalek zycia
Facet chce zdradzac to zdradza. Widocznie problem tkwi po stronie jego zony
Czy Ty widzisz co Ty piszesz? Ja pitole to moze jeszcze napiszesz ze jego zona jest winna ze gosciu ma kochanke.. a moze sama mu ja do łozka podłozyła..?. Co za bzdury!
ok, problem tkwi po stronie zony - nie uklada im sie, wiec jakie jest wyjscie z sytuacji??? Niech zostawi zone w spokoju, skoro ona jest przyczyna jego zdrady.Bzdura totalna






Powinienni porozmawiac w czym tkwi problem a generalnie powinien uczciwie jej powiedziec i odejsc










dokladnie

kocham zonatego

30 lis 2010 - 14:10:26

nie mam męża-ale gdybym go miała nie chciała bym aby mi go jakaś zabrała, Tobie natomiast współczuje-musisz sie teraz męczyć, ale nie rozwalaj rodziny ... znajdziesz na pewno takiego samego tylko że wolnego :) powodzenia

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.485

kocham zonatego

30 lis 2010 - 14:10:40

Ma dzieci czy nie ma dzieci, teraz moim zdaniem to jest najmniej ważne.. Z tego co ja się orientuję, to do zdrady i romansu potrzebne są dwie osoby, i chyba o tym tutaj zapomniałyście.. Ja nie bronię autorki absolutnie.. Ale przecież ona go nie zmusza do spotkań, nie szantażuje go.. Nie ona to inna, kto wie, a facet skoro szukał innej, zdradza żonę, to chyba coś musi być nie tak w jego związku, albo po prostu nie potrafi być wierny... Nie wiem oczywiście co bym tutaj napisała, gdybym to ja była w takiej sytuacji, na szczęście nie jestem, i mam nadzieję że nie będę... Wyraziłam jedynie swoje zdanie na ten temat..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dla niego...