Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:21:19

Oboje jesteście tak samo winni...

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:21:42

jhawhefjbchxbzdhwehjcxzxjhpsrohjnsdjnckjwejd w skrócie co bym Ci zrobiła gdybym się dowiedziała, że masz coś z "moim" mężem wspólnego.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:22:20

no tak ty jestes wolna, on zajety, ty o tym wiesz... to po co sie z nim pierdo*isz????

ja nie rozumiem takich lasek... bezczelność, chyba powinna byc jakas kobieca solidarnosc? jak Ty bys sie czula na jej miejscu?? pomyslałas?? jak tak bardzo bzykac ci sie chce to pelno wolnych jest... zawsze chetnych na takie spotkania...

dla mnie facet żonaty, a nawet facet który ma kobiete jest NIEOSIAGALNY... nie zwracam na takich uwagi, oni dla mnie nie istnieja :)i nie wazne jak bardzo chcieliby sie ze mna spotykac...

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:22:27

suka nie da pies nie wezmie. end

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:23:21

mam nadzieje ze jak bedziesz miala kiedys własnego meza to bedzie na boku spotykal sie z jakas panna

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:23:35

uciekaj od tego związku jak najdalej i jak najszybciej!!!
kiedyś tego pożałujesz,

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:23:31

Cytat
beatrx
Cytat
ona10015
Cytat
Martolina1983
Daj sobie spokój...nie marnuj życia sobie i jemu. Pewnie seksu ci sie chcę, ale nie warto dziewczyno.

seksu mi sie chce??? co to za komentarz. do seksu to moge znalesc codzien innego,nie chce seksu,chce jJEGO. nigdy zakochana nie bylas???

to przeczytaj swoja pierwszą wypowiedź i może ogarniesz, że całość wygląda tak jakby był dla ciebie tylko obiektem seksualnym;] zero szacunku dla lasek kręcących się koło zajętych facetów;/

chcialam zaznaczyc ze jest dla mnie wyjatkowy,nie chodzi tylko o seks....

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:24:37

Nie powinnaś tak robić , naprawdę źle się zachowujesz , krzywdzisz jego żona a jak ma dzieci to i te maleństwa ,które są niczemu winne , powinnaś się zastanowić nad tym , na świecie jest tylu facetów i możesz się zakochać jeszcze 100x . Postaw się w sytuacji tej kobiety , jakie to musi być potworne uczucie , czasami ludzie nie zawracają uwage na dobra innych tylko na swoje , ale tak jak dziewczyna napisała tutaj 'fortuna kołem się toczy' , nie warto igrac z losem , powinnaś zakończyć te spotkania zanim stanie się coś czego naprawde będziesz żałowała. Zresztą skoro ten facet oszukuje swoją żone spotykając się z Tobą z kąd wiesz czy Ciebie nie będzie oszukiwał ? Zastanów się bo możesz zniszczyć nie tylko jego ,żonię życie ale i innym :)

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:24:37

Po 1 zabiłabym kobieta która rozwaliłaby mi małżeństwo
Po 2 zapomnij,wymaż,zresetuj !!!!
Po 3 nawet nie waż się dalej z nim spotykać

:)

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:24:37

Cytat
ona10015
oj laski laski, on tez tego chce a NaWET BARDZIEJ NIZ JA ,dlaczego zawsze to kobiety sa winne? JA JESTEM WOLNA,to on jest ZAJETY!!!!!!!!!!!!!!

To wykaż się mądrością i olej go! On ma żonę!!! Co za palant!!! Poza tym pomyśl, że skoro oszukuje żonę, to Ciebie na 100 % też pewnie kiedyś by oszukiwał! Taki typ się nie zmieni nigdy! Zostaw go w spokoju!

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:26:34

Cytat
ona10015


chcialam zaznaczyc ze jest dla mnie wyjatkowy,nie chodzi tylko o seks....

dziewczyno, on nie jest dla ciebie;D on jest zajęty i dla ciebie nie istnieje. weź się ogarnij;/

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:26:44

Po co się pchasz z brudnymi buciorami w czyjeś życie?
Piszesz, że nie chcesz go jej odebrać... przecież już to robisz.

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:27:22

tyle ze mnie wlasnie chyba to kreci ze nigdy moj nie bedzie, jestem atrakcyjna i nigdy nie narzekam na brak zainteresowana ze strony plci meskiej i mysle sobie ze fakt ze on nie jest nie osiagalny dla mnie sprawia ze tak bardzo go chce...

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:27:50

zostaw go idiotko, on ma żone, postaw sie na jej miejscu tępaku

kocham zonatego

28 lis 2010 - 22:27:55

Cytat
ona10015
Cytat
beatrx
Cytat
ona10015
Cytat
Martolina1983
Daj sobie spokój...nie marnuj życia sobie i jemu. Pewnie seksu ci sie chcę, ale nie warto dziewczyno.

seksu mi sie chce??? co to za komentarz. do seksu to moge znalesc codzien innego,nie chce seksu,chce jJEGO. nigdy zakochana nie bylas???

to przeczytaj swoja pierwszą wypowiedź i może ogarniesz, że całość wygląda tak jakby był dla ciebie tylko obiektem seksualnym;] zero szacunku dla lasek kręcących się koło zajętych facetów;/

chcialam zaznaczyc ze jest dla mnie wyjatkowy,nie chodzi tylko o seks....

A widzisz "nie chodzi tylko o seks", ale sama przyznałaś że stanowi on jakąś ważną część... Brawo za inteligentną odpowiedź. Podświadomości nie oszukasz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wróżba z obrączki.