Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kocham zonatego

29 lis 2010 - 05:22:38

suka nie da -pies nie wezmie

kocham zonatego

29 lis 2010 - 06:37:52

Również mam męża i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.... dziewczyno - odpuść, zapomnij...jesteś jeszcze młoda-ułożysz sobie życie...a może kiedyś jeszcze będziesz się z tego śmiać :P

kocham zonatego

29 lis 2010 - 06:56:03

powiem tak .. ZOSTAW GO !!!!! nie cierpię rozwalania rodzin chodz sama jestem młoda... gdyby to koło mojego faceta kręciła się jakaś wywłoka to bym krzywdę jej zrobiła. !!!! a co z jego dziećmi ? nie bierzesz tego pod uwagę co będą czuły ? nie jest fajnie kiedy rodzice są po rowodzie!!!! ZOSTAW GO !!!

kocham zonatego

29 lis 2010 - 07:02:49

:/ otrząśnij sie dziewczyno!

kocham zonatego

29 lis 2010 - 07:03:05

Nie rozwalaj ich związku, mało masz facetów na świecie? Akurat za żonatego musisz się brać?

kocham zonatego

29 lis 2010 - 07:44:41

Cytat
ona10015
oj laski laski, on tez tego chce a NaWET BARDZIEJ NIZ JA ,dlaczego zawsze to kobiety sa winne? JA JESTEM WOLNA,to on jest ZAJETY!!!!!!!!!!!!!!

uważasz się za mądrzejszą?
okropnie się zachowujesz.
aż mi się niedobrze robi jak czytam takie bzdury.
Jesteś cwana, bo nie wiesz, że ciebie za plecami pewnie też zdradza :).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 07:45 przez ralph.

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:03:40

Cytat
ona10015
oj laski laski, on tez tego chce a NaWET BARDZIEJ NIZ JA ,dlaczego zawsze to kobiety sa winne? JA JESTEM WOLNA,to on jest ZAJETY!!!!!!!!!!!!!!
ciekawe jak długo on będzie tego chciał,pewnie do czasu aż znajdzie następną może młodszą i tak w koło ,jeśli zrobił tak raz to zrobi drugi i trzeci

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:05:56

Cytat
ona10015
kocham zonatego faceta,w dodatku jest ode mnie strszy o 12scie lat.
nigdy nie czulam czegos podobnego do innego faceta,takiego pożądania,z nikim nie było mi tak dobrze,nikt tak mi sie nigdy nie podobal..trudno to wyjasnic,,,,a bylam w dosc długim zwiazku. nic takiego nie bylo.
moze jest to spowodane tym ze jest on dla mnie nieosiagalny,tzn nigdy nie bedzie moj,choc sie spotkamy i jest miedzy nami cos...

oj- gdyby to byl moj mąz bylabys biedna;) a ja waleczna jestem;)

nie mam szacunku do kobiet, ktore dobieraja sie do zonatych- i pamietaj ze kiedys pileczka sie odbije i ty poczujesz jak to fajnie jak obca baba zabiera ci kogos bliskiego.

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:11:16

Cytat
annula
suka nie da -pies nie wezmie

skomentowałabym te przysłowie, bo się nie do końca z nim zgadzam, bo w usmie z niego wychodzi tak, że tu baba jest zła... :./ no tak ale sory facet ma swój rozum i chyba wie co robi... więc te przysłowie jest do du*y moim zdaniem... bo zostałam zdradzona... ale laska nie wiedziała o moim istnieniu... :/ więc do niej nic nie miałam bo czemu ona winna? :/

Pojeżdżacie tu dziewczynę - autorkę wątku... jakby była jakimś diabłem... fakt źle robi bo "on" w końcu jest żonaty... Winny jest też tu "on", który jest ostatnim hamem... z tych niewiernnych, pewnie nie jesteś pierwsza i nie ostatnia... a dlatego, ze jest żonaty- wciąż... ja bym się nie pakowała na Twoim miejscu w nic takiego.... najlepiej dac sobie spokój... poszukać kogoś w swoim wiku lub w wieku przybliżonym do Twojego... a o "nim" zapomnieć... tacy faceci są nic nie warci! Wiem coś o tym :/

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:14:30

Moja przyjaciółka spotyka się z żonatym mężczyzną,nie jest od niej aż tak bardzo dużo starszy ,Ona ma 18 lat On 26 . W dodatku On ma 2 letniego synka . Hmm wspieram ją w tym wszystkim bo wiem co czuje i wiem jak wygląda ta cała sytuacja . Jak się patrzy na to z boku to to wydaje się okrutne i niedopuszczalne ale jeśli zaczyna to dotykać Twojej bliskiej osoby to sytuacja zmienia charakter . Tym bardziej , że ten facet się wcale nie opiera , przyjeżdża do niej , spotykają się , nie sypiają ze sobą . Facet ewidentnie się w niej zakochał i w prost o tym mówi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 08:17 przez Moniulka16.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:15:16

Cytat
zanenta
Cytat
annula
suka nie da -pies nie wezmie

skomentowałabym te przysłowie, bo się nie do końca z nim zgadzam, bo w usmie z niego wychodzi tak, że tu baba jest zła... :./ no tak ale sory facet ma swój rozum i chyba wie co robi... więc te przysłowie jest do du*y moim zdaniem... bo zostałam zdradzona... ale laska nie wiedziała o moim istnieniu... :/ więc do niej nic nie miałam bo czemu ona winna? :/

Pojeżdżacie tu dziewczynę - autorkę wątku... jakby była jakimś diabłem... fakt źle robi bo "on" w końcu jest żonaty... Winny jest też tu "on", który jest ostatnim hamem... z tych niewiernnych, pewnie nie jesteś pierwsza i nie ostatnia... a dlatego, ze jest żonaty- wciąż... ja bym się nie pakowała na Twoim miejscu w nic takiego.... najlepiej dac sobie spokój... poszukać kogoś w swoim wiku lub w wieku przybliżonym do Twojego... a o "nim" zapomnieć... tacy faceci są nic nie warci! Wiem coś o tym :/

dobrze On jest winny oczywiscie, ale ONA sie na ten zwiazek zgadza! wiec takze dla mnie jest kobieta rozbijajaca zwiakzi- a cierpia najbardziej dzieci. Zona jego pewnie tez-

ja z przyslowiem suka nie da pies nie wezmie zgadzam sie- gdyby nie baby faceci by nie zdradzali bo nie mieliby zkim- zonaty-STOP!
dzieki Bogu mam cudownego meza I ZAWSZE MOGE NA NIEGO LICZYC.
Mimo wszystko nie popuscilabym takiej;)
a wszystim ktore w tym przypadku bronia Jej zycze kiedys takiej sytuacji- ZOBACZYCIE JAK SZYBKO ZDANIE ZMIENICIE;)

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:19:41

to moje gratulacje. mam nadzieję, że jak wyjdziesz za mąż, to jakaś kobieta również pokocha Twojego męża i założy wątek na forum.powodzenia

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:23:17

Cytat
kreizolka
to moje gratulacje. mam nadzieję, że jak wyjdziesz za mąż, to jakaś kobieta również pokocha Twojego męża i założy wątek na forum.powodzenia

NIE JESTEM NIGDY ZLOSLIWA I WREDNA ALE W TYM WYPADKU TEGO WLASNIE JEJ ZYCZE;)
a ze los bywa "zlosliwy" kiedys tego zaskamuje wierz mi;)

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:23:49

a ja Cię trochę rozumiem...........miałam podobną sytuację choć troszkę inną. co do rozbijania małżeństw,związków, itp- takie rzeczy zawsze były, są i będą:/ a ten facet nie zostawi żony dla Ciebie z tego co doczytałam? a co do tematu dzieci- czasem lepiej gdy rodzice dziecka nie są razem, mojej koleżanki rozstali się gdy miała 16 lat i żałuje że tak pózno sie na to zdecydowali.....przez kilkanaście lat patrzyła na brak miłości miedzy nimi, częste kłótnie

kocham zonatego

29 lis 2010 - 08:26:35

Cytat
imtwmb
Temat tabu. Jestem żoną i zabiłabym.
Dokładnie... bo ja też już niedługo będę żoną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

he?? Ktora jest godzina??