Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

16 lis 2010 - 21:47:33

Chciałam zacząc kupować kosmetyki przez Internet ale nie znam za bardzo sklepów z których można to zrobić bezpiecznie. Wolę spytać gdzie wy już zamawiałyście bo wiem że jest w sieci pełno małych sklepików które oszukują i nie chcę się na coś takiego naciąć. Z góry dzięki za informacje, głównie interesują mnie kosmetyki do włosów i kolorówka.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 13:42:15

ja za często nie zamawiam ale polecić mogę belisoshop.eu tam mają dużo profesjonalnych kosmetyków z dostaniem których u siebie w mieście mam zawsze problem. A tak to jest wszystko w jednym miejscu no i nie oszukają Cie na pewno ;p Poza tym to siedzę często na allegro ale tam to już ruletka, zależy od sprzedawcy.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 13:45:55

zalezy jakie kosmetyki..ja zamawialam ze sklepu Polleny Ewy:)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 13:47:31

Ja jeszcze nigdy nie zamawiałam kosmetyków w internecie:)
Wolę pójść do drogerii,powąchać,pomacać i w ogóle :D

zweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 13:49:05

drogerie natura :)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:44:29

www.iwostin.pl

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:47:56

fabryka zdrowia

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:50:58

strawberrynet.com -wysyłka do PL gratis :)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:52:23

belisoshop.eu bardzo drogo jest na tej stronie !!! Ja u mojej fryzjerki płace mniej za serie ce ce

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:52:41

a zamawiał ktoś z paatal [czy jakoś tak to się pisało]
mają super ceny i fajne rzeczy ale własnie nie wiem jak z uczciwością ?

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

25 lis 2010 - 20:40:04

Ja kupuję w expert-kosmetyki.pl. Wysyłka zawsze do kilku dni i towar taki, jak zamawiałam, więc mogę polecić jako sprawdzone źródło :)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

26 lis 2010 - 13:34:54

no cóż, to masz ten komfort że możesz kupic u fryzjerki a u mnie nigdzie tych kosmetyków nie widziałam. Wiesz może też być tak że ma taniej bo np. zamawiają hurtowo albo mają jakieś zniżki jako salon czy coś. w każdym razie przez sklep internetowy możesz załapac się na jakieś promocje czy coś, tak jak np. teraz z tą lokówką za 1grosz a u fryzjerki nie wiec wszystko ma swoje plusy i minusy ;)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

26 lis 2010 - 13:41:57

Ja bardzo lubię kupować przez internet ! Ciuchy to już norma od paru lat, ostatnio lubię kupować w aptekach int., co do kosmetyków do pielęgnacji to jeszcze nie byłam zmuszona kupić w necie, zaopatruje się w avonie (jestem konsultantką) a jak coś mi innego potrzeba to zam. na All. Za moment chcę spojrzeć na te stronki co poleciły laseczki :D Może się skuszę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzajemna pomoc