Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

17 paź 2014 - 11:11:58

Ja kupie na Allegro login Origoletto podkłady i pudry -> mają szybką wysyłkę i dobre ceny, około 50% niższe niż w drogeriach, a kosmetyki do twarzy i ciała na http://bellemonde.pl/ :)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

04 gru 2014 - 10:09:14

Jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych, odkąd tylko weszły na rynek. Aktualnie najwięcej zamawiam takich rzeczy od marki Beatwell – www.beatwell.pl. Oni mają renomę, w obiegu już od wielu lat. Szczególnie ich płyny do higieny intymnej się świetnie sprawdzają. Są super delikatne, ale z drugiej strony rewelacyjnie oczyszczają skórę. Kwas mlekowy i prebiotyk świetnie odbudowują naturalną florę bakteryjną i masz mniej problemów ginekologicznych

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

04 gru 2014 - 10:16:40

mintishop.pl -> dużo fajnych marek niedostępnych często stacjonarnie w Polsce, pazurki.com.pl -> lakiery hybrydowe tam kupuję, ezebra -> ze względu na lokalizację mogę odbierać osobiście i nie płacić za przesyłkę. Na Allegro nie kupuję, za dużo tam podróbek i nieuczciwych sprzedawców, np. tusze do rzęs powysychane można kupić :/

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 gru 2014 - 14:27:23

witam
już od dawana używam kosmetyków naturalnych i polecam je każdemu ponieważ są bardzo dobre. Mam swój ulubiony sklep ekokosmetyki.info.pl i tu właśnie robię zakupy. Jakość oferowanych produktów jest rewelacyjna a ceny są przystępne:)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

27 sty 2015 - 13:06:24

ja też jestem za naturalnymi kosmetykami, mój nr jeden z tego typu sklep to naturadlapiekna.pl

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

27 sty 2015 - 13:17:40

Szczerze mówiąc kupiłam przez internet RAZ kosmetyk....i się od razu zraziłam. Mianowicie był to jedwab do włosów firmy CHI z USA uwielbiam ten jedwab a że jestem fryzjerką to potrafię rozróżnić prawdziwy jedwab od jakiejś lipy :/. Tak więc szczęśliwa że trafiłam na okazję od razu kretynka kupiłam 2 bo przecież za taką cenę za którą był wystawiony to kupiłam 2 gdzie normalnie bym tyle zapłaciła za jeden w sklepie, więc MEGA OKAZJA. Towar przyjeżdża do domu ucieszona rozpakowywuję paczkę z ALLEGRO i co? Hmm....otwieram jedwab odkręcam koreczek bo wiem że jest folia którą trzeba oderwać żeby jedwab mógł się wylać...ale folia już jest otwarta i w jednym i w drugim....zapach? Zupełnie inny niż oryginał...konsystencja? WODA....a nie gęsty płyn:/ także nie wiem czy bym coś jeszcze kupiła z kosmetyków na internecie :/ wolę kupic jeden porządny i zapakowany oryginał.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 13:19 przez CinderellaCoCo.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

31 maj 2015 - 17:12:36

Ja najczęściej tu: http://herbakos.pl/ bo mają kosmetyki Gosha, które ciężko mi jest dorwać w jakimkolwiek sklepie stacjonarnym. Oprócz tego też cenowo są ok, zawsze się jakaś promocja mi trafi. Dużym ich plusem jest też fajna oferta zielarskich herbatek, których wole nie kupować w hipermarketach tylko wlasnie u nich.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-01 10:04 przez miszczak__.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

31 maj 2015 - 18:19:02

Polecam: ezebra.pl

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

31 maj 2015 - 19:41:26

Taka reklama kosmetyku :
U mnie balsam do ust z naturalnych składników. Bez chemii ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-01 09:56 przez sowa1801.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

01 cze 2015 - 10:25:27

MintiShop, Kosmetykomania, Pat&Rub.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

08 gru 2015 - 20:26:02

Jeśli chodzi o kosmetyki w necie, to korzystam z tej stron - sprawdź, mam problemy ze skórą i potrzebuję naprawdę delikatnych kosmetyków, a to sprawdzona firma.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

02 mar 2016 - 11:32:29

Od kilku miesięcy kupuję większość kosmetyków tutaj http://www.ekobieca.pl/ . Jest dużo taniej niż w stacjonarnych sklepach i drogeriach, a kosmetyki takie same bądź podobne :)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

02 mar 2016 - 13:16:20

Nie kupuję kosmetyków w internecie ponieważ boję się przeterminowania.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

04 kwi 2016 - 14:31:17

A ja kupuję ale w sprawdzonych miejscach. Lubię na przykład kosmetyki apteczne a te mają dość wysokie ceny w aptekach stacjonarncyh, które czasami narzucają sobie marże z kosmosu. W aptekach online jest taniej, poza tym obowiązuję je praktycznie takie same zasady przechowywania kosmetyków i leków co w aptekach stacjonarnych. Dobre ceny ma na przykład apteka otc.

Inne dobre to :
cefarm
tanie leczenie

Nie zamówiłabym nigdy na aukcjach. Tam dopiero nie masz pewności czy nie są przeterminowane.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

06 maj 2016 - 14:26:42

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja zazwyczaj korzystam ze sklepów internetowych, allegro za bardzo nie ufam w kwestii kosmetyków.
Natomiast jeżeli chodzi o sklepy internetowe to zupełnie inna sprawa, najczęściej korzystam ze sklepu Mekam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pioseenka!