Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

27 minut temu

Biznes

31 minut temu

tabernakula sklep

50 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

16 lis 2010 - 21:47:33

Chciałam zacząc kupować kosmetyki przez Internet ale nie znam za bardzo sklepów z których można to zrobić bezpiecznie. Wolę spytać gdzie wy już zamawiałyście bo wiem że jest w sieci pełno małych sklepików które oszukują i nie chcę się na coś takiego naciąć. Z góry dzięki za informacje, głównie interesują mnie kosmetyki do włosów i kolorówka.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 13:42:15

ja za często nie zamawiam ale polecić mogę belisoshop.eu tam mają dużo profesjonalnych kosmetyków z dostaniem których u siebie w mieście mam zawsze problem. A tak to jest wszystko w jednym miejscu no i nie oszukają Cie na pewno ;p Poza tym to siedzę często na allegro ale tam to już ruletka, zależy od sprzedawcy.

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 13:45:55

zalezy jakie kosmetyki..ja zamawialam ze sklepu Polleny Ewy:)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 13:47:31

Ja jeszcze nigdy nie zamawiałam kosmetyków w internecie:)
Wolę pójść do drogerii,powąchać,pomacać i w ogóle :D

zweryfikowana
Posty: 248
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 13:49:05

drogerie natura :)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:44:29

www.iwostin.pl

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:47:56

fabryka zdrowia

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:50:58

strawberrynet.com -wysyłka do PL gratis :)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:52:23

belisoshop.eu bardzo drogo jest na tej stronie !!! Ja u mojej fryzjerki płace mniej za serie ce ce

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

19 lis 2010 - 14:52:41

a zamawiał ktoś z paatal [czy jakoś tak to się pisało]
mają super ceny i fajne rzeczy ale własnie nie wiem jak z uczciwością ?

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

25 lis 2010 - 20:40:04

Ja kupuję w expert-kosmetyki.pl. Wysyłka zawsze do kilku dni i towar taki, jak zamawiałam, więc mogę polecić jako sprawdzone źródło :)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

26 lis 2010 - 13:34:54

no cóż, to masz ten komfort że możesz kupic u fryzjerki a u mnie nigdzie tych kosmetyków nie widziałam. Wiesz może też być tak że ma taniej bo np. zamawiają hurtowo albo mają jakieś zniżki jako salon czy coś. w każdym razie przez sklep internetowy możesz załapac się na jakieś promocje czy coś, tak jak np. teraz z tą lokówką za 1grosz a u fryzjerki nie wiec wszystko ma swoje plusy i minusy ;)

Gdzie kupujecie w necie kosmetyki?

26 lis 2010 - 13:41:57

Ja bardzo lubię kupować przez internet ! Ciuchy to już norma od paru lat, ostatnio lubię kupować w aptekach int., co do kosmetyków do pielęgnacji to jeszcze nie byłam zmuszona kupić w necie, zaopatruje się w avonie (jestem konsultantką) a jak coś mi innego potrzeba to zam. na All. Za moment chcę spojrzeć na te stronki co poleciły laseczki :D Może się skuszę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wzajemna pomoc