Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

27 minut temu

elektryka sklep

33 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:36:11

Witajcie Drogie Szfowiczki


Wasza pomoc bedzie mi niezwykle przydatna. Nie ukrywam ze bardzo bym chciala aby watek sie rozwinał najbardziej jak to jest mozliwe, chciałabym aby Kazda z Was wyrazila swoja opinie ktora bedzie cenna.

Juz przechodze do pytania. Otoz lubimy plotkowac:) jak Kazda kobieta i kazda nas ma swoj poglad na pewne sprawy.
Stad pomysl aby umiescic tu watek, poniewaz mozecie podzielic sie ze mna swoimi uwagami.

Chciałabym zapytac Was:

JAKI WASZYM ZDANIEM POWINIEN BYC NAJLEPSZY SZPERACZEK? DO JAKIEGO CIUCHLANDU BYS ZAJRZALA NAJBARDZIEJ? CO POWINNO W NIM BYC NAJWAZNIEJSZEGO??

wiadomo, ze powinien miec swietne ubrania, to normalne ale oprocz tego? czy wolicie jak sa na wieszakach, jak sa posegregowane, czy moze lubicie szperac? i tym podobne pytania mi sie nasuwaja.

Przede wszystkim chodzi mi o to - jak Waszym zdaniem powinno w nim byc??


Rady te, beda na pewno przydatne

Serdecznie zachęcam do dyskusji!



Dziekuje za wszystkie opinie bardzo!

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:44:42

masz zamiar otworzyć ciucholand? :)

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:45:52

ja lubie kiedy wszystko jest powieszone na wieszakach i podzielone na działy - meski + damski + dzieciecy, a takze wszystko porozdzielane tzn. bluzki osobno, spodnie osobno, kurtki, sukienki - osobno. Nie lubie szperac w wielkich koszach, bo wtedy mozna znaczna czesc rzeczy pominac. Nie podoba mi sie tez jak wieszaja ciuchy z mega wżartymi plamami, z ktorymi juz nie da sie nic zrobic, bo wtedy szkoda jakiegos fajnego ciuszka:( a tak gdybym go nie widziala to by mnie nie kusil :P jak chodzilam do kuzynki na rozpakowywanie towaru do SH to wszystkie mega poplamione rzeczy po prostu wyrzucalysmy. lubie tez przestrzen, wkurza mnie jak ciuchy sa strasznie ciasno powieszone na wieszaczkach. to chyba na tyle;)

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:46:19

Moi znajomi tak.

I własnie dlatego Wasze opinie beda dla nas ważne.

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:46:42

pewnie tak ;p

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:46:51

no ja wolałabym aby były na wieszakach, i żeby ceny były niższe a nie droższe niz w sklepach, bo trafiłam juz na takie;]



http://forum.szafa.pl/8/2578489/_subject_.html

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:47:18

Cytat
ememka
masz zamiar otworzyć ciucholand? :)

nawinęło mi się to samo pytanie :)

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:47:36

Ja nie mam secjalnych wymagan, tylko zeby te panie klientki tak nie rzucaly sie na ubrania i nie wyrywaly mi ich z rak, a nawet z koszyka :D:D:D

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:48:16

po tytule myslałam,ze odkrylas jakis i chcesz sie pochwalic:p hmm, to zalezy. wole chyba szperac nic przegladac wieszaki;p

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:48:41

żeby wieszaki były mniej więcej na wysokości tuowia bo jak sie sięga do góry to bolą ręce..a jak w dól to szyja ;D

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:50:15

Najlepiej jak ciuszki są na wieszakach, o wiele łatwiej się wtedy szuka :) dobrze też jak są podzielone na buty, spodnie, marynarki, kurtki, buty torebki..itp bo w koszach to jest masakra.. u mnie jest kilka sh w którym są ciuchy w koszach ale ja tam osobiście nie zachodzę :) mam w swoim mieście tylko 2 ulubione lumpexy, jutro się właśnie do nich wybieram :) no i najlepiej żeby był taki dzień, że na przykład wszystkie ciuszki o połowę ceny, albo wszystkie ciuszki po 4zł np :) wtedy dużo ludzi tam zagląda..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-12 15:50 przez aassiiaa95.

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:51:07

Cytat
Myszka06
no ja wolałabym aby były na wieszakach, i żeby ceny były niższe a nie droższe niz w sklepach, bo trafiłam juz na takie;]



http://forum.szafa.pl/8/2578489/_subject_.html

apropo , ostatnio znalazłam w sh zwykla czarna bluzeczke z atmosphere, nowa z metka. cena na metce 2 funty, a chcieli za nia 22zl:p

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:53:36

najważniejsza jest miła obsługa. chodziłam do jednego gdzie panie były barzdo wredne, patrzały na ręce jakbym miała zaraz pół lumpeksu wynieść:P no i oczywiście jak ci 1gr zabraknie to nie kupisz i choć ciuchy mają zawsze ciekawe i ceny też to niechętnie tam chodzę. natomiast niedaleko jest kolejny sh i pan sprzedawca zawsze coś zagada, doradzi, pozartuje i zaokrągli końcówkę do zapłaty:P i tam aż miło wejść, ważny jest tez wygląd zewnętrzny sklepu, żeby nie kojarzył sie z mega tandetą ale ekskluzywnym sklepem z odzieżą używaną:P http://forum.szafa.pl/53/2580645/2580645/sukienka-japan-hn.html#msg-2580645 pomóżcie

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:54:29

No i żeby nie śmierdziało tymi starymi ciuchami :]

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!

12 lis 2010 - 15:55:14

ja tak się ostatnio wybrałam, bo takie fajne ciuchy i w ogóle ....i?
pomijam już ten smród ...ale jak zobaczyłam bokserkę, była nowa z metką, kosztowała 1,5 funta z ceną szmateksową 10,50zł
a ja identyczną kupiłam po przecenie w reserved za 14,90...to sorry...wyszłam
wole dopłacić 5zł i mieć nową pachnącą niż śmierdziucha z metką :)

chociaż dzisiaj kupiłam sobie chustkę za 3,5zł, a w sklepie podobną szarą za 20zł

może i czasami warto, ale ogólnie uważam że w sh są jakieś odpady z zachodu, modne w latach 80-tych, a ze duzo ludzi łazi to i moda nagle wraca:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

avon