Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

32 minut temu

dieta organizacja

46 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:14:07

Hej
Dziewczyny mam odłożone trochę kasy, ale nie mam pojęcia co kupić. Interesuje mnie na co zbieracie. Nie chodzi o ciuchy. Tylko np. nie wiem : aparat, narty, deskę. Piszcie! :)

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:16:35

ja na prezenty dla rodziny 3 os i chłopaka . mam dopiero 100zł ;(

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:17:44

Ja zbieram na laptopa :P

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-12 14:40 przez moderator.

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:20:29

a ja chce zacząc zbierać wieć zapraszam do swojej szafy :)

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:28:57

Ja na fotelik dla małej :) na taka mała mini sofe, z kasa ciezko a na szafie mam chyba słabe ubrania bo nikt ich nie chce...ale probuje wszystkiego :)



Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:31:58

Cytat
kariiina
Hej
Dziewczyny mam odłożone trochę kasy, ale nie mam pojęcia co kupić. Interesuje mnie na co zbieracie. Nie chodzi o ciuchy. Tylko np. nie wiem : aparat, narty, deskę. Piszcie! :)
no to trzymaj kase to brzmi jakbys na sile chciala cos kupic..... osobiscie na chwile obecna zbytnich planow nie mam.... chcialabym sobie kupic taka pufe do siedzenia:) po 100zl...

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:36:15

na torebke chanel 2.55

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:37:43

Mam ta sofe i taki sam fotelik,REWELACJA!!!!!!!!!!!!

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:39:36

ja sama nie wiem na co zbieram :) chyba tylko na ciuchy :)

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 2/5

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:39:48

Moim zdaniem nie powinnas wydawac tej kasy jesli nie masz jakiegos celu.. Nie probuj tego wyszukiwac na sile bo mozesz zalowac!! Odloz ja gdzies, schowaj do skarbonki i wyciagnij dopiero wtedy, gdy bedziesz na cos konkretnego uparta, i bedziesz pewna ze bedziesz ta rzecz uzywac, ze bedzie Ci przydatna itp..:)

Ja zbieram na remont pokoju, wlasciwie mieszkania, bo mieszkam z rodzicami, a oni nie maja na to pieniedzy.. Na razie mam jakies 250zl, musze nazbierac troche ponad tysiac do czerwca:(( Przy okazji - chcialby ktos moze portret swoj/ rodziny wlasnorecznie wykonany olowkiem, w antyramie.. Niestety nie mam innych sposobow na zarobek, a na prawde mi zalezy na tym zeby pomoc rodzicom.. Niedrogo..
Daje przykladowa prace, jest to Marylin Monroe, rowniez na sprzedaz.. Technika : olowek. Czas wykonania 10 godzin..



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:41:58

Ja zbieram na SAMOCHÓD :)

Jeżeli któraś chce mi pomóc to zapraszam do mojej szafy :P

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:43:07

ja też bym zaczęła chętnie zbierać, więc zapraszam do mojej szafy;)

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:43:33

Ja już dzięki ciuszką sprzedanym na szafie kupiłam laptopa ;) teraz zbieram na wydatki na Zielonej Szkole w Paryżu ale mam narazie 100 zł :) wiec zapraszam do mojej szafy :P !! jak ci sie cos podoba moge obnizyc nawet polowe. ;) zależy ile masz pieniazkow ale moze warto jechac na jakas wycieczke np.??:) Ja w czerwu jadę do Paryża więc z kase muszę nazbierać , A w wakacje do Londynu wiec tez troszke wydatkow mnie czeka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-12 13:51 przez misswikusia.

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:44:06

ja na lustrzankę!

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:46:15

Cytat
troublemaker069
Moim zdaniem nie powinnas wydawac tej kasy jesli nie masz jakiegos celu.. Nie probuj tego wyszukiwac na sile bo mozesz zalowac!! Odloz ja gdzies, schowaj do skarbonki i wyciagnij dopiero wtedy, gdy bedziesz na cos konkretnego uparta, i bedziesz pewna ze bedziesz ta rzecz uzywac, ze bedzie Ci przydatna itp..:)

Ja zbieram na remont pokoju, wlasciwie mieszkania, bo mieszkam z rodzicami, a oni nie maja na to pieniedzy.. Na razie mam jakies 250zl, musze nazbierac troche ponad tysiac do czerwca:(( Przy okazji - chcialby ktos moze portret swoj/ rodziny wlasnorecznie wykonany olowkiem, w antyramie.. Niestety nie mam innych sposobow na zarobek, a na prawde mi zalezy na tym zeby pomoc rodzicom.. Niedrogo..
Daje przykladowa prace, jest to Marylin Monroe, rowniez na sprzedaz.. Technika : olowek. Czas wykonania 10 godzin..

prawda, nie masz celu? nie kupuj nic! o no wlasnie, tez bym wlasnie chciala cos w pokoju zmienic typu pomalowac sciany, kupic wykladzine, zaslony, zyrandol..... na starszych sie zbyt nie ogladam ... a rysunek bardzo piekny! super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!