Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

2 minuty temu

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

30 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:14:07

Hej
Dziewczyny mam odłożone trochę kasy, ale nie mam pojęcia co kupić. Interesuje mnie na co zbieracie. Nie chodzi o ciuchy. Tylko np. nie wiem : aparat, narty, deskę. Piszcie! :)

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:16:35

ja na prezenty dla rodziny 3 os i chłopaka . mam dopiero 100zł ;(

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:17:44

Ja zbieram na laptopa :P

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-12 14:40 przez moderator.

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:20:29

a ja chce zacząc zbierać wieć zapraszam do swojej szafy :)

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:28:57

Ja na fotelik dla małej :) na taka mała mini sofe, z kasa ciezko a na szafie mam chyba słabe ubrania bo nikt ich nie chce...ale probuje wszystkiego :)



Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:31:58

Cytat
kariiina
Hej
Dziewczyny mam odłożone trochę kasy, ale nie mam pojęcia co kupić. Interesuje mnie na co zbieracie. Nie chodzi o ciuchy. Tylko np. nie wiem : aparat, narty, deskę. Piszcie! :)
no to trzymaj kase to brzmi jakbys na sile chciala cos kupic..... osobiscie na chwile obecna zbytnich planow nie mam.... chcialabym sobie kupic taka pufe do siedzenia:) po 100zl...

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:36:15

na torebke chanel 2.55

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:37:43

Mam ta sofe i taki sam fotelik,REWELACJA!!!!!!!!!!!!

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:39:36

ja sama nie wiem na co zbieram :) chyba tylko na ciuchy :)

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 2/5

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:39:48

Moim zdaniem nie powinnas wydawac tej kasy jesli nie masz jakiegos celu.. Nie probuj tego wyszukiwac na sile bo mozesz zalowac!! Odloz ja gdzies, schowaj do skarbonki i wyciagnij dopiero wtedy, gdy bedziesz na cos konkretnego uparta, i bedziesz pewna ze bedziesz ta rzecz uzywac, ze bedzie Ci przydatna itp..:)

Ja zbieram na remont pokoju, wlasciwie mieszkania, bo mieszkam z rodzicami, a oni nie maja na to pieniedzy.. Na razie mam jakies 250zl, musze nazbierac troche ponad tysiac do czerwca:(( Przy okazji - chcialby ktos moze portret swoj/ rodziny wlasnorecznie wykonany olowkiem, w antyramie.. Niestety nie mam innych sposobow na zarobek, a na prawde mi zalezy na tym zeby pomoc rodzicom.. Niedrogo..
Daje przykladowa prace, jest to Marylin Monroe, rowniez na sprzedaz.. Technika : olowek. Czas wykonania 10 godzin..



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:41:58

Ja zbieram na SAMOCHÓD :)

Jeżeli któraś chce mi pomóc to zapraszam do mojej szafy :P

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:43:07

ja też bym zaczęła chętnie zbierać, więc zapraszam do mojej szafy;)

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:43:33

Ja już dzięki ciuszką sprzedanym na szafie kupiłam laptopa ;) teraz zbieram na wydatki na Zielonej Szkole w Paryżu ale mam narazie 100 zł :) wiec zapraszam do mojej szafy :P !! jak ci sie cos podoba moge obnizyc nawet polowe. ;) zależy ile masz pieniazkow ale moze warto jechac na jakas wycieczke np.??:) Ja w czerwu jadę do Paryża więc z kase muszę nazbierać , A w wakacje do Londynu wiec tez troszke wydatkow mnie czeka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-12 13:51 przez misswikusia.

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:44:06

ja na lustrzankę!

Na co zbieracie? :)

12 lis 2010 - 13:46:15

Cytat
troublemaker069
Moim zdaniem nie powinnas wydawac tej kasy jesli nie masz jakiegos celu.. Nie probuj tego wyszukiwac na sile bo mozesz zalowac!! Odloz ja gdzies, schowaj do skarbonki i wyciagnij dopiero wtedy, gdy bedziesz na cos konkretnego uparta, i bedziesz pewna ze bedziesz ta rzecz uzywac, ze bedzie Ci przydatna itp..:)

Ja zbieram na remont pokoju, wlasciwie mieszkania, bo mieszkam z rodzicami, a oni nie maja na to pieniedzy.. Na razie mam jakies 250zl, musze nazbierac troche ponad tysiac do czerwca:(( Przy okazji - chcialby ktos moze portret swoj/ rodziny wlasnorecznie wykonany olowkiem, w antyramie.. Niestety nie mam innych sposobow na zarobek, a na prawde mi zalezy na tym zeby pomoc rodzicom.. Niedrogo..
Daje przykladowa prace, jest to Marylin Monroe, rowniez na sprzedaz.. Technika : olowek. Czas wykonania 10 godzin..

prawda, nie masz celu? nie kupuj nic! o no wlasnie, tez bym wlasnie chciala cos w pokoju zmienic typu pomalowac sciany, kupic wykladzine, zaslony, zyrandol..... na starszych sie zbyt nie ogladam ... a rysunek bardzo piekny! super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CUDOWNY SH !!!!!!!!!!!!!