Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 gru 2013 - 14:24:18

konto z mbanku aktualnie jest płatne, ostatnio przechodziłam z millenium do Getinonline - wszystko za darmo, nie ma żadnych ukrytych opłat, dostep przez neta i mozna iśc wpłacić kase w placówce ;)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 gru 2013 - 14:24:49

Cytat
myszatzn
ING BANK ŚLĄSKI. konto student ;)

Ale musisz zrobić miesięcznie zakupy na min. 200 zł (płacić kartą w sklepie, za paliwo itd.) - bo jeśli tego nie zrobisz to pobiorą Ci 7 zł... ;/
Cytat
itakinie
Cytat
klaudiii_6
Ja mam ING i nie polecam ;/

Jeśli w miesiącu nie zapłacisz kartą za zakupy (nie internetowe tylko w stacjonarnych sklepach) na kwotę poniżej 200 zł to zabierają Ci 9 zł z konta co miesiąc !!! O_o

Moi rodzice mają w PKO i sobie chwalą :)
Tak samo jak mój chłopak , który ma w Zachodnim :)

czy to znaczy, że była jakaś zmiana regulaminu o której nie wiem? bo ja miałam dokonać płatności na 100 zło, a jak nie to pobierali 7 zł. Czy może Ty masz jakiś inny rodzaj konta?


100 zł było wcześniej a niedawno podnieśli do 200 zł...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 14:27 przez klaudiii_6.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

08 sty 2014 - 16:45:43

Aktualnie od listopada w mBank wprowadzili opłatę za używanie karty - 4/5 zł, nie pamiętam ile dokładnie. Jest ona naliczana wtedy jeśli nie zapłaci się kartą za min 200 zł. :) Też mnie to zdziwiło, na początku o tym nie wiedziałam i teraz się zastanawiam czy nie zmienić banku.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

08 sty 2014 - 16:49:57

Ja mam konto dla młodych w PKO płacę 5 zł za kartę co miesiąc, ale mam za to wszystkie bankomaty darmowe w całej Polsce.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

08 sty 2014 - 16:52:33

Cytat
pauline9494
Ja mam konto dla młodych w PKO płacę 5 zł za kartę co miesiąc, ale mam za to wszystkie bankomaty darmowe w całej Polsce.

Za co, za 5zł? Ja to mam za darmo na obu swoich kontach.. A nie, czekaj, w DB mam za friko na całym świecie :P
Z tą różnicą, że DB nie polecam, bo odświeżanie stanu konta trwa wieki tak, że robiąc duże zakupy przez weekend średnio do środy-czwartku, czasem i dłużej nie znam faktycznego stanu konta. Zresztą pewnie już tu o tym pisałam. Do takiego podstawowego korzystania chyba Sync wypada najlepiej - a przynajmniej pod kontem moich wymagań.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

24 mar 2014 - 19:16:43

m bank/multibank

Najlepsze konto bankowe ? Które?

02 kwi 2014 - 20:37:29

alior bank !

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

17 kwi 2014 - 21:25:27

Ja polecam alior sync, chociaż najlepszą ofertę mieli jakoś ponad rok temu jak był ten cash back.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

15 maj 2014 - 02:50:18

ING / Mbank

Witam, jestem studentką Turystyki i Rekreacji.
Piszę pracę magisterską na temat różnic kulturowych w turystyce międzynarodowej.
Będę wdzięczna za pomoc i wypełnienie ankiety.

http://www.ankietka.pl/ankieta/142948/znaczenie-roznic-kulturowych-w-turystycemiedzynarodowej.html


Mam ostatni dzień na zebranie badań, więc każda ankieta jest na wagę złota ;)
Z góry dziękuje za pomoc! :)
Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie chwilkę, a bardzo mi pomożecie :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

23 sie 2014 - 22:57:28

Bank Polskiej Spółdzielczości . :P

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 wrz 2014 - 17:35:07

Ja od dawna mam konto w WBK ale czytałam na http://www.comperia.pl/forum że ludzie bardzo chwalą PKO i T-mobile Bank. Ja do tego drugiego banku podchodzę z dystansem bo jakoś nie wierzę by sieć komórkowa mogła być dobrym bankiem. A wy co o nich myślicie?

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 wrz 2014 - 17:45:48

ja również polecam BZWBK, jak na razie z niego jestem najbardziej zadowolona :) dokładnie to: konto godne polecenia ;)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

14 wrz 2014 - 17:50:51

ja polecam zdecydowanie ING Bank Śląski ;)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

15 wrz 2014 - 11:02:02

Używam PKO BP jak i t--mobile. W PKO zmieniłem na konto za zero po chyba 10 latach rypania prowizji, banka działa sprawnie i wreszcie nie płacę za przelewy. W t-mobile założyłem jako dodatkowe, za czasów powstania Synca i choć jest za darmo to ich obsługa pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście takie konta są za zero ale nie uświadczymy żadnego oprocentowania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drinki na sylwestra