Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

palenie

28 paź 2010 - 20:21:53

hej dziewczyny jest sprawa musze zrobić prace na konkurs pod tytułem,,palenie zabija,, a ze ja jestem osoba która umie na rysować w sumie wszystko ale musze mieć jakis pomysł itd a co do tego tematu mam pustke w głowie. nie chodzi mi tu o cos prostego to musi byc cos na prawde super ze tak powiem z przekazem. wiec prosze o pomoc macie jakies pomysły? :) nie chodzi mi tu o gotowca tylko o jakies sugestie itd :)

palenie

28 paź 2010 - 20:28:39

nie umiem Ci pomóc..........artysta bez pomysłu jest jak rzemieślnik

zapytaj może o pomoc karykaturzystkę- na pewno znajdzie fajny pomysł :)

palenie

28 paź 2010 - 20:30:42

artystka taa no pamietam jak umiesz wszystko narysowac..;-p

palenie

28 paź 2010 - 20:31:05

papieros duszący człowieka? :P brutalne :D ale pasuje?

palenie

28 paź 2010 - 20:31:32

zazwyczaj mam pomysły ale dzis po prostu pustka może dlatego ze chora jestem biore leki i czuje sie jak naćpana jakoś:D;/ a prace musze oddac w poniedziałek itd;/

palenie

28 paź 2010 - 20:32:48

ja narysowałam bym kontur ciała (od pasa w gore) 2x. 1 raz zdrowego czlowieka , a 2 palacza ze zniszczonymi plucami i takie tam ;p

palenie

28 paź 2010 - 20:35:22

Cytat
t0s14
papieros duszący człowieka? :P brutalne :D ale pasuje?

o to mi sie podoba:D
Cytat
aceracer
artystka taa no pamietam jak umiesz wszystko narysowac..;-p

chcesz mnie oceniac po dwóch kwiatkach narysowanych markerem od tak na starej szafce z mojego pokoju ? nie nie umiem wszystkiego na rysowac jak inne dziewczyny artystką tez bym siebie nie nazwała a tamten ł tytuł był użyty z ironią ;) a na konkurs wytypowano mnie wiec musze cos wymyślic i to zrobic wiec szukam pomysłów tu bo wiem ze szafiarki tez maja czesto fajne pomysły i nie chcem sie kłucic:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 20:39 przez rudziutka17.

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 1/5

palenie

28 paź 2010 - 20:35:51

A może motyw śmierci (kostuchy z kosą) palącą papierosa?

palenie

28 paź 2010 - 20:36:57

U mnie w szkole wisi plakat " Palisz, więc śmierdzisz" i babka z papierosem i dym nad nią i trochę wokół ;P

Spodobał mi się pomysł papierosa duszącego osobę - świetne !

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

palenie

28 paź 2010 - 20:37:13

polowe pluca zdtowego polowe chorego z papierosem

palenie

28 paź 2010 - 20:37:25

no sorry pchasz sie na konkurs a nawet pomyslu nie masz? w konkurach plastycznych nie chodzi tylko o wykonanie ale wlasnie tez przedewszystkim o swietny pomysł a to chyba nie fer zebys wygrała wykorzystując czyjś pomysł nie sadzisz? masz talent to fajnie, rysuj ale jesli nie masz pomyslow na prace to sie nie pchaj na konkursy tylko sobie szkicuj w domu to co Ci akurat wpadnie do glowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 20:40 przez hannahxunicorn.

palenie

28 paź 2010 - 20:37:43

czlowiek o sylwetce raka z papierosem w gębie ;)

palenie

28 paź 2010 - 20:39:14

ja bym narysowała człowieka którego zjada papieros xD

palenie

28 paź 2010 - 20:39:36

Cytat
hannahxunicorn
no sorry pchasz sie na konkurs a nawet pomyslu nie masz? w konkurach plastycznych nie chodzi tylko o wykonanie ale wlasnie tez przedewszystkim o swietny pomysł a to chyba nie fer zebys wygrała wykorzystując czyjś pomysł nie sadzisz? masz talent to fajnie rysuj ale jesli nie masz pomyslow na prace to sie nie pchaj na konkursy tylko sobie szkicuj w domu to co Ci akurat wpadnie do glowy.
inteligentna wypowiedz inteligentnej kobiety!brawo!nie artysta jest ten ktory czyjes pomysly realizuje

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

palenie

28 paź 2010 - 20:39:40

moze kolesia palacego lezącego na grobie :) takiego wyluzowanego a z tylu idacego kata we mgle

^^

ewentualnie kogos palacego a niektore czesci ciala niech beda "otwarte" zeby bylo widac kosci
tak samo z twarza przy szczece np jakby byl bez skory i trupia czacha :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PLUS-bliskie numery.