Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:24:00

Rozbawiła mnie jej nazwa coco cocoon xD

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:25:35

i pewnie jakby kazda z was dostala super zrobiona torebke to by jej nie przyjela... caly swiat kopiuje najwieksze domy swiata... wystarczy pojechac na wakacje do bulgari czy turcji i co ? sami zlodzieje tam mieszkaja hahaha ?

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:31:32

to, że oni kopiują nie znaczy, że my mamy to nosić, Tobie nie jest wstyd - to ok, przecież to Twój wybór :)
dla jednych to wstyd, dla innych nie.

co innego dostać torebkę, a co innego z premedytacją kupić mając świadomość, że jest po prostu podróbką

zweryfikowana
Posty: 1.422
Ostrzeżenia: 2/5

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:32:01

Cytat
panterka2510
wstyd by mi bylo gdybym byla barbie z doczepianymi wlosami,rzesami itd i jakbym nosila torebke z bazarku za30zl;] z monogramem typu Lkwiatek ;Da nie jest mi wstyd noszac torebke za 400zl ktora jest super wykonana i stoi w sklepie za 990;]

A tak będziesz miała podróbę za 400 zł, moje gratulacje. Dobrze, że głupotą nie można się zarazić!!!!! Brak słów, za granicą popełniła byś przestępstwo, kupując coś takiego. Kurcze jakie to żenujące!!!! Normalnie w głowie mi się to nie mieści, że dla ciebie to takie normalne. Szok!!!!! Za 400 zł w Witchenie, też kupisz fajną torebkę.
Cytat
panterka2510
i pewnie jakby kazda z was dostala super zrobiona torebke to by jej nie przyjela... caly swiat kopiuje najwieksze domy swiata... wystarczy pojechac na wakacje do bulgari czy turcji i co ? sami zlodzieje tam mieszkaja hahaha ?
Gdyby nie było takich jak Ty, nie było by potrzeby podrabiania. Dla mnie jesteś zwyczajną złodziejką i tyle. Bo inaczej jest się inspirować rzeczami znanych projektantów, a inaczej coś kopiować bez skrupułów, ale jak widać Ty tego nie rozumiesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 16:36 przez aniuchat.

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:33:54

jak chcesz to kupuj, ja z tej strony nie kupowałam i nie kupię, skoro mnie nie stać na oryginalną to trudno i wybiorę sobie coś w tym stylu bez udawania, że to oryginalne...

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:35:29

Osobiście nie sądze, żebym kiedykolwiek dostała taką torebkę od kogoś... jak dla mnie to nawet nie wypada kupować takiego prezentu komuś, podróbki jakiejś znanej firmy... Niewiem no, twoja sprawa co złożysz, ale ja w życiu nie kupiłabym takiej podróbki ;]

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:57:48

ale czy ja powiedzialam ze bede sie czyms szyczcic?i czy ze udaje pozniej ,ze to oryginal?nigdy tak nie robilam, duzo same niektore sobie dopowiadaja! wybralam sobie prosta torebke bo mi sie podoba i jakos nawet podobnej nie widzialam ,a aniuchat troche przesadza nie jestem zlodziejka moze ty wiesz cos wiecej na ten temat, nie podobaja mi sie torebki jak dla starych babc i nie mam takiego samego gustu jak ty wiec nie wiem po co sie tu pocisz!skoro watek nie dotyczy ciebie to nie rozumiem po co sie udzielasz -dalej nie bede sie tutaj tego rozwijac bo nie bd sie znizac do twojego poziomu inteligencji ,ktory wlasnie pokazujesz;]...widocznie wiekszosc kobiet ktore codziennie licytuja na allegro rozne torebki paski itp to zlodziejki<bravo> .. to ze ktos kopiuje te torebki i wszystko inne to on jest zlodziejem bo to on w taki sposob zarabia,
a jesli mnie nie stac na wydanie 12tys na torebke to dlaczego mam sobie nie pozwolic na podrobke ktora fajnie wyglada ?nie wole patrzec jak inne dziewczyny sie ubieraja i kopiowac pozniej bo to nie jest zaden gust.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 16:57:55

Cytat
panterka2510
i pewnie jakby kazda z was dostala super zrobiona torebke to by jej nie przyjela... caly swiat kopiuje najwieksze domy swiata... wystarczy pojechac na wakacje do bulgari czy turcji i co ? sami zlodzieje tam mieszkaja hahaha ?

Tak, idąc naszym tokiem rozumowania - sami. Może oszuści to bardziej pasujące słowo. Ludzie tak zarabiają, cóż.
Niemniej jednak nie rozumiem czemu mając 400zł wolisz sprowadzać z daleka podróbkę jakiejś torebki,
skoro za te pieniądze możesz spokojnie kupić porządną, skórzaną i naprawdę lepszą jakościowo (od podrób), torbę w Polsce.

Mnie w tej chwili nie stać na torebkę Chanel, która mi się marzy. Może kiedyś.. a jak nie to trudno,
torebka to nie jest rzecz najważniejsza na świecie :-)
Po prostu nie popieram podrabiania rzeczy, które jest zresztą przestępstwem (!) jeżeli chodzi o kradzież wzorów zastrzeżonych przez domy mody. Kwestia etyki i tego, na co się zgadzasz, ot co.

I jak piszą dziewczyny - modowy obciach, bo każda osoba znająca się na modzie rozpozna oryginał i podróbkę...

Cytat
panterka2510
to ze ktos kopiuje te torebki i wszystko inne to on jest zlodziejem bo to on w taki sposob zarabia,
idąc za Twoim tokiem myślenia:
kupując kradzioną rzecz jestem ok, bo to inna osoba ukradła (sprzedała i zarobiła), ja "tylko" odkupiłam od niej.
To chyba nie jest najbardziej fortunne porównanie...


Ps.
Ustawa Prawo własności przemysłowej:
Art. 305. 1. Kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 17:03 przez dom_nieba.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 17:11:11

wiec niech kazda sie zglosi na policje najlepiej ze ma torebke z wakacji czy cos hahaha!:D wysmieja 3/4 Polski na komsariacie;D haha

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 17:13:54

Zgłoś się to sprawdzimy czy wyśmieją, nie sądzę.
Dalsza dyskusja jest bezcelowa.
Napisałyśmy co myślimy a Ty i tak sama podejmiesz decyzję.

Miej tylko świadomość, że osoba celowo wprowadzająca do obrotu przedmioty z podrobionym znakiem towarowym jest przestępcą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 17:17 przez dom_nieba.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 17:17:50

i skoro zakładasz wątek licz się z różnymi opiniami, nie każdy pochwala taki zakup

ja np. potrafię się pogodzić z tym, że nie stać mnie na oryginał, a marnej namiastki nie potrzebuję ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 17:19 przez mgirl20.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 17:23:56

hm to jest legale takie podrobki sprzedawac? xD

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 17:26:07

Dziewczyny co po niektóre... powiem tyle- jesteście beznadziejne. Dziewczyna chce sobie kupić torebkę, zadała tylko pytanie CZY KTÓRAŚ JUŻ ZAMAWIAŁA z tej strony więc wydaje mi się, że komentarze typu " Jest złodziejką", "Jak Ci nie wstyd" są nie na miejscu. Po prostu chce kupić niech kupuje , jej sprawa. To ona będzie w niej chodziła nie Wy.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 17:27:48

Ja też nigdy bym nie kupiła takiej torebki bo zawsze ta podróbka jest gorszej jakości. Ale według mnie kupujący nie jest złodziejem tylko sprzedający, bo to on rozprowadza te podróbki hehe i dziwie sie że sprzeczacie się o takie głupstwa :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 17:32 przez Anetka1322.

strona z podrobkami ,chanel i inne:)

28 paź 2010 - 17:32:22

dla mnie jest żałosne pokazywać się z podróbą chanel czy innej dobrej marki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciucholandy