Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 paź 2010 - 21:43:54

Dziewczyny może któraś z Was wie jak coś takiego zrobić bo ja kompletnie nie wiem od czego się za to zabrać..... Chodzi mi o to jak zrobić filmik taki ze zdjęć( np. takie jak są na youtube) , żeby pokazywały się one na kilka sekund potem następne.... i następne...... , przeplatane napisami.....i z podkładem muzycznym ... Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi i któraś z Was może robiła już coś takiego i pomoże :)

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 paź 2010 - 21:50:00

posiadasz Windows Movie Maker.? ja nim tworze
a tu masz link na str z instrukcją


http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/Make-a-movie-in-four-simple-steps

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 paź 2010 - 21:51:38

Musisz mieć program do robienia takich rzeczy, i trochę się na nim pouczyć, bo za pierwszym razem wątpię żeby ktoś to załapał na tyle, na ile by chciał. ;)

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 paź 2010 - 22:09:15

nie posiadam ale to ściągne.... dziękuje za linka faktycznie będę się musiała pobawić żeby załapać :)

zweryfikowana
Posty: 664
Ostrzeżenia: 1/5

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 paź 2010 - 22:20:47

To się nie nazywa film tylko prezentacja i jest też taki program w pakiecie Office, który się nazywa Power Point. W nim również można robić takie prezentacje i nie jest to bardzo skomplikowane. Dziwne, bo nas tego w szkole uczyli, a Ciebie nie?

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 paź 2010 - 22:25:20

wg mnie WMM jest lepszy niż zwykły PP. w markerze możesz edytowac film jak i go edytować, dodawać muzykę, obcinać niepotrzebne fragmenty itd. i jest dość prosty w obsłudze, posiada wypisane poszczególne kroki, nie powinnaś mieć problemów z obsługą:))

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 paź 2010 - 22:27:39

jakbyś miała jakieś problemy to pisz, chętnie pomogę:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-25 22:28 przez olulla.

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 paź 2010 - 22:30:52

Izus1234562 nie w każdej szkole uczą tego samego, mnie w ogóle nie uczyli obsługi Power Pointa itp. ale wymagali robienia prezentacji.

jak zrobić filmik ze zdjęć

25 lis 2010 - 15:27:27

Ja proponuje zamiast w power point zrobić prezentację w programie Windows Movie Maker - program daje większe możliwości, możliwość tworzenia filmików, montowania poszczególnych klipów i montaż dźwięków.



Przykładowa prezentacja za pomocą programu windows movie maker

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile osób Cię obserwuje ;)