Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:35:07

Witajcie ,

Zapewne spotkałyście się z szafowiczkami , które dają w waszych kreacjach same 1 bez uzasadnienia .
Owszem , jest to dozwolone , że nie wymagany on jest, ale skoro już dajecie, to wypowiedźcie się , może coś zmienimy w nich , co nie dziewczyny ? : )

A może po prostu robicie to z zazdrości , i każdej z nas dajecie jedynki ?

Po prostu dzieciniada.

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:39:08

ja nie daję 1

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:40:11

Oj tam oj tam. Po co sie przejmowac takimi pierdółkami ;):)

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:42:07

jak mi się cośpodoba to daje taką ocenę jak bardzo mi się podoba. A jeśli jakieś maniurskie kreacje, ktrórych nie trawię no to daję 1 bez uzasadnienia, bo szkoda słów i tak... :P Przecież mam prawo, od tego jest skala ocen ^^

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:42:21

Mi taka dziewczyna daje 1 do każdej stylizacji i jednocześnie pisze komentarz, że ładnie ślicznie itd. - nie rozumiem czegoś takiego?

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:43:38

Ciężko powiedzieć czy to z zazdrości czy po prostu z głupoty a może jakiś inny powód, ale pewne jest że takie zachowanie jest poniżej poziomu i nie powinno się nim przejmować.

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:43:49

a ja nigdy nie klikam w ocenę :P może ze dwa razy mi się zdarzyło ale tak to tyko pisze komentarz czasem i tam opisuje co mi sie podoba a co nie i dlaczego ^^ do niedawna nawet nie zwróciłam uwagi, że jest możliwość ocenienia :D
większość jak daje 1 to pewnie im sie nie podoba a możne nie chce im sie opisywać dlaczego, ale pewnie sa tez osoby które z nudów łażą i wszystkim jedynki dają... tak czy siak te oceny przecież chyba na nic nie mają wpływu więc po co się przejmować? ważne aby się podobało tej osobie która to nosi.

zweryfikowana
Posty: 280
Ostrzeżenia: 1/5

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:44:15

zgadzam sie z Toba wstawilam foto butow i podawaly mi zazdrosne 1 hwhwheheheheh tylko 1 napisala szczerze ktore jej sie podobaja a ktore nie i takie opinie doceniam

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:44:22

Cytat
marcelinka92
Mi taka dziewczyna daje 1 do każdej stylizacji i jednocześnie pisze komentarz, że ładnie ślicznie itd. - nie rozumiem czegoś takiego?


no właśnie . Dlaczego ?

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:45:54

Ja albo daję 5 albo w ogóle :P
ale fakt, sporo jest świetnych kreacji, a średnia max 2,0 :/

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:48:51

Ale przejmujesz się tym?
Ja w sumie nigdy nie oceniam, chyba że coś bardzo mi się spodoba to wtedy daję 5 i czasami jakiś komentarz do tego.

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:50:33

Cytat
marcelinka92
Mi taka dziewczyna daje 1 do każdej stylizacji i jednocześnie pisze komentarz, że ładnie ślicznie itd. - nie rozumiem czegoś takiego?

uważa że kreacja PIERWSZA KLASA i daje 1 :)

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:54:26

słuchaj mnie np twoje kreacje się nie podobają (nie lubie róży i lateksu) i 5 bym nie dała (w sumie to wgl nie oceniam bo nie wchodze na ta kategorię) nie każdemu musi się podobać...masz 5 komentarzy a sa tu setki dziewczyn i może wola dać 1 niż sie produkować.
powinni zalożyć na forum kategorię GORZKIE ŻALE NA FUJARCE bo coraz wiecej takich niepotrzebnych watków

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:55:02

Cytat
xmadziax
jak mi się cośpodoba to daje taką ocenę jak bardzo mi się podoba. A jeśli jakieś maniurskie kreacje, ktrórych nie trawię no to daję 1 bez uzasadnienia, bo szkoda słów i tak... :P Przecież mam prawo, od tego jest skala ocen ^^
dokładnie :)

WREDNE SZAFOWICZKI

18 paź 2010 - 18:57:15

Cytat
marcelinka92
Mi taka dziewczyna daje 1 do każdej stylizacji i jednocześnie pisze komentarz, że ładnie ślicznie itd. - nie rozumiem czegoś takiego?

nie mozesz tego wiedzieć bo nie wiesz kto wystawia ocene

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farbujące spodnie