Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 19:21:46

Czy uważacie, że powinien dostać wyrok? Przecież zgodnie z polską konstytucją PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ, a w momencie tworzenia i sprzedaży dopalaczy to nie było jeszcze przestępstwem. Wiem, że ominął prawo, ale no tak mówi nasza konstytucja. A Wy co myślicie?

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 19:25:12

nie mam zdania

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 19:27:12

Ja myślę, że temat dopalaczy mocno przybrał na sile. Do niedawna ich nie zauważałam właściwie. Wiedziałam, że są, ale mnie to nie interesowało. Niech zlikwidują i będzie spokój.

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 19:28:54

skończcie ten temat z dopalaczami!! gdzie sie nie rozejrzę to dopalacze!! telewizor włączam- dopalacze! wchodze na portal z ciuchami- dopalacze! szału można dostać..

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 19:29:00

No tak, racja, zgadzam się. Ale mi chodzi głównie o wyrok. A niech pozamykają jak już bedzie ustawa nieprawdaz?;>

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 19:30:40

a niech biorą. sam "król" (księciunio najwyżej) dopalaczy mówi, że jego klientami są debile. a po co nam debile w społeczeństwie? ja uważam, że natura znalazła świetny i nowy sposób selekcji. najsłabsze, najgłupsze, najmniej przystosowane do XXI wieku osobniki umierają. tym razem na własne życzenie. krzyż na drogę i sajonara!

najbardziej bawią mnie komentarze rodziców tych młodych, cudownych ludzi, którzy lądują w szpitalach...

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:19:12

"Wojna z dopalaczami" to tylko takie smętne pierdolenie, politycy liżą tyłek przed wyborami bo "dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo polskich dzieci", choć tak naprawdę niczego się nie pozbędą. Ustawa która zabrania jakiejś używki musi zawierać dokładną nazwę tejże substancji. Nie można tak poprostu zabronić "wszystkich substancji o działaniu psychodelicznym" bo wtedy to na dobrą sprawę zostałaby wycofana zarówno gałka muszkatołowa, jak i tantum rosa. Zabronią tą i tą używkę, wymyślą inne. Będzie tylko coraz gorsza, coraz szkodliwsza chemia. Polskie prawo jest tak dziurawe, że wszystko da się obejść. A skoro gówniarze, lat trzynaście, nakupują sobie różnego badziewia, potem miksują różne składniki, nawet i z alkoholem, to ja się wcale nie dziwię że latają potem po szpitalach. Nawet w dragach trzeba mieć pewien umiar.

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:20:23

A ja mam to w d**ie! Mam swoje problemy..

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:22:59

Cytat
aassiiaa95
skończcie ten temat z dopalaczami!! gdzie sie nie rozejrzę to dopalacze!! telewizor włączam- dopalacze! wchodze na portal z ciuchami- dopalacze! szału można dostać..

dokladnie ;) nawet babcia mi przedwczoraj przed egzaminem na prawko radzila zebym nie brała dopalaczy ;))) kochana moja ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:23:00

Ale on ma dostać wyrok nie za handel dopalaczami, kiedy jeszcze prawo tego nie zakazywało tylko za to, że otworzył plomby i handlował nimi już PO wydaniu zakazu przez Głównego Inspektora Sanitarnego

zweryfikowana
Posty: 571
Ostrzeżenia: 1/5

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:23:42

ej dajcie już temu spokój. w koło dopalacze i dopalacze

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:24:11

Tylko szkoda że jak się po tym pochorują to są leczeni za pieniądze podatników! A nie powinni w tym wypadku...

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:25:24

dopalacze dupolacze...

a społeczeństwo jak głupie było tak będzie.

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:28:35

moim zdaniem on działam zgodnie z prawem, i nie powinien dostac wyroku.
to wina naszego rządu, że mamy takie luki w prawie, a chłopak się tego dopatrzył i wykorzystał sytuacje, bystry jest ;)
mało tego na dopalaczak jest wyraznie napisane "do celów kolekcjonerskich" (fakt, że do tego nie służą) ale jak sam powiedział, np jak kupujemy zabawki to też ich nie jemy.
mało tego sklepy zostały zamknięte nielegalnie i z każdym dniem rośnie mu paromilionowe odszkodowanie.
ostatnio słyszałam, że u chłopców, którzy podobno zatruli się dopalaczami nie wykyto tych substancji co zawierają dopalacze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-08 21:29 przez Anita__91.

Król dopalaczy

08 paź 2010 - 21:29:05

Chłopak miał pomysł na interes otworzył i mu się udało , teraz nie powinien być za to karany , bo to co było sprzedawane, to produkty kolekcjonerskie, nikt nie musiał tego brać. Poza tym składniki z których są robione dopalacze były legalne. I co prawda to prawda nie to , to będzie inne gówno którym będą się"paść" małolaty. Co fakt to fakt dobrze ze to zamknęli , bo u mnie w Łodzi aż strach było na ulicę wyjść tyle naćpanych chodziło. Moje zdanie jest takie powinni wszystko pozamykać , a chłopakowi dać spokój w końcu co jak co nie wpychał nikomu dopalaczy do gardła. A co do rodziców dzieciaków które trochę przesadziły i wylądowały w szpitalu- powinni się puknąć w głowę i już , nie pilnują nie interesują się dzieciakami to tak jest. Małolaty przećpane dopalaczami , pretensje do założyciela, a jak się przećpają Tusideksem czy innym gówienkiem z apteki to kto będzie winny farmaceuta czy wytwórnia leków?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomoże ktos ? PILNE