Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:12:59

A więc kupiłam u dziewczyny dwie bluzy za 195 zł (firmowe) tanio, więc w sumie od razu powinno być to podejrzane. Wpłaciłam 180zł na konto bo tylko tyle miałam akurat, później miałam te 15zł dopłacić. Paczka nie przychodziła. Później przez przypadek weszłam na jej rzecz ( nie wiedziałam, że jest jej ) wcisnęłam 'wymiana' i wyswietlilo mi sie ze uzytkownik dodał mnie do czarnej listy. Zdziwiłam się i spojrzałam na nick, oczywiscie była to ta dziewczyna. Napisalam do niej, a ona,że zdziwiona . Zresztą wklejam całą rozmowe . Ona twierdzi, że mi wysłała, ale skoro ja co innego od niej dostałam to wysłala ale nie bluzy tylko jakies ciuchy, które wyglądaja jak z ciucholandu . Dodam, że dziewczyna ma same pozytywy i jeden negatyw. Jej nick zastępuje jako xxxxx .

<PROSZE NIE WKLEJAĆ PRYWATNYCH ROZMÓW NA FORUM>

rozmowe bede wysylac na priv jak cos, bo nie mozna wklejac ;/
ale gdy pytałam czy wysłała to najpierw mowila ze jej synek chory,Jakis czas pozniej napisala ze wyslala, ale zauwazylam ze nawet ona moich dancyh nie ma i sie zapytalam jak mogla mi wysłać . a ONA ZE JAKIEJS INNEJ DZIEWCZYNIE WYSŁAŁA NIE MI.
Albo cytat jej wypowiedzi, gdy zapyatalam o czraną liste i powiedzialam ze pewnie mi anwet paczki nie wysłała.
''Ja ciebie do czarnej listy??
Nie zycze sobie obrazania i mowie ci na zas, ze oczernianie jest karalne. Po moich komentarzac widac, ze jestem uczciwa i mimo, ze nie ma mnie w Polsce paczka zostala wyslana
Chce ci przypomniec, ze nie wplacilas calej kwoty ''
Nawet na nią złego słowa nie powiedziałam, a ona ze ją obrazam i wypomina 15zł. Napisałam jej ze te 15 zl doplace jak paczka dojdzie.
Gdy dzis napisala co otrzymalam ona mi takie wiadomosci :
'Nie rozumiem, mialam wlasnie pytac czy doszly bluzy, polecilam je wyslac'
'Siostra ci je wysylala i juz jej nie ma w kraju, jest u mnie, bo wize dostala, wiec nie odbierze. Zrozumiem jak rozmiar sie nie zgadza czy cos, ja ich nie mam, polecilam wyslac'
'Ja nie mam starych ubran, dawno je wyrzucilam. Kazalam wyslac bluzy co na pewno zrobiono'
Napisałam, że te jej odesle i ze chce zwrot kasy a ona tylko do mnie takie wiadomości ;/



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 13:25 przez DontAskMe.

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:17:51

trafiłaś na oszustkę IDIOTKĘ !!! współczuję Ci :(.......szkoda Tych pieniedzy i nerwów :|

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:19:00

proszę o rady ( moze lepiej na priv) , albo chociaż o podbijanie wątku .

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:20:04

pokaż zdjęcia tego co miałas dostać a co dostałas:)

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:21:49

zglaszalas do admin ? nie bardzo rozumiem bo nie ma rozmowy czyli ona ci cos jednak wyslala co kolwiek ale nie to co kupilas?
w sumie to niezle sie wycwanila no bo ma potwierdzenie wysylki na twoj adres i teraz ciezko bedzie ci dochodzic swoich praw



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 13:22 przez bella_911.

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:23:01

Wspolczuje ci,i tak naprawde to niewiem co sama bym w takiej sytuacji zrobila... szkoda tej kasy,a ta dziewczyna to poprostu jakas oszustka i tyle...

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:23:27

no właśnie, dodaj zdjęcia ;> oczywiście współczuję..

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:25:14

Dokładnie pokaż ciuszki

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:25:19

wiesz.. lpeij edytuj post i usun adresy i nazwiska


a sytuacja skomplikowana rzeczywiscie i ewidentkie widac zd laska coś kręci

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:31:46

współczuje ci!!!

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:37:07

masakra, takie oszustki nie mogą być bezkarne!!! Ja również zostałam oszuakana - już dawno i to był pierwszy mój zakup na szafa.pl i co ... nie dostałam przesyłki, dobrze, że i tak wpłaciłam połowę pieniążków a drugą miałam wpłacić po otrzymaniu paczki... której nigdy nie zobaczyłam

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:44:09

Cholera skąd ci ludzie się biorą, tacy na tym świecie.Oszuści bez żadnych skrupułów,za grosz sumienia nic.Współczuje naprawde.

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 13:46:00

z tego co widze to powinnas czekac na paczke od niej :)
dogadujcie sie dziewczyny , przeciez Ci odpisuje to chyba nie chciala Cie oszukac mi sie wydaje...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Oszukana ? - co robić ?

06 paź 2010 - 14:44:28

Po pierwsze: na forum obowiązuje CAŁKOWITY zakaz cytowania prywatnych rozmów, po 2 szafiarki nic nie pomogą, po 3: próbujcie się dogadać, po 4: jeśli czujesz się oszukana zgłoś sprawę administracji, po 5: nie namawiaj do łamania regulaminu; podbijania.
Od takich spraw jest czarna lista.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Internet - POMOCY!!!