Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 00:46:36

Kochane dziewczynki :) Zastanawiam się nad kupnem ręcznej maszyny do szycia :D (koszt ok 10-20 zł na allegro ) zastanawiam się czy da się coś tym zrobić? :D np. zwęzić cienką bluzkę czy koszulkę? (bo na prawde mam dość latania do krawcowej z każdą jedną rzeczą;|) myślałam o prawdziwej maszynie do szycia ale póki co nie stać mnie ;]

Ma któraś z Was coś takiego? :)

Wygląda to mniej więcej tak :




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-23 00:47 przez Soulmates.

zweryfikowana
Posty: 774
Ostrzeżenia: 1/5

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:32:16

ciekawe a jak sie to obsługuje?

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:33:25

jak prostownica ^^

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:35:35

Cytat
FMM_
ciekawe a jak sie to obsługuje?

Jakoś się chyba naciska :D nie wiem :D właśnie chciałabym się dowiedzieć czy któraś ma i mogłaby się wypowiedzieć na ten temat ;D

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:36:43

Albo zszywacz :D Wydaje mi się liche...szczególnie za tą cenę...może rozejrzyj się po jakiś lombardach, komisach itp. za jakąś używana maszyną?

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:37:32

chętnie przygarne również kilka opinii na temat ręcznej maszyny- może któraś z was miała z taką do czynienia? :)

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:39:16

oj... to chyba jakać chała straszna... zawsze możesz ręcznie
tą ciężko utrzymać równy scieg i w ogóle lata w rękach... ma mało wspólnego i z szyciem ręcznym i maszynowym

może poszukaj jakiejś dużej maszyny, uzywanej, to będzie taniej...

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:39:25

widzialam to w mango kiedys i moim zdaniem lepiej jest nie kupowac tego. Coś tak pewnie da się tym zrobic ale bedzie to malo estetycznie chyba bo ciezko chyba będzie zrobic cos prosto

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:40:59

Cytat
Dashka
Albo zszywacz :D Wydaje mi się liche...szczególnie za tą cenę...może rozejrzyj się po jakiś lombardach, komisach itp. za jakąś używana maszyną?

No właśnie też mi się tak troche wydaje ;p no ale może dałoby coś się tym zrobić :D
Rany marzy mi się swoja maszyna do szycia :> z tym że nie wiem czy potrafiłabym się nią obsługiwać :> niby żadna filozofia ale nie wiem bo nigdy nie miałam z taką do czynienia :D tak samo ciężko samej było by mi kupić bo nie wiem czy dana maszyna to jakiś bubel czy nie ;p

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:43:38

ja takie mam dwie jedna kupiła druga dostałam
chetnie sie pozdede jednej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-23 14:45 przez beta24.

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:44:34

a moja mama ma normalna maszyne do szycia i powiem wam ze nie jest to takie latwe jak sie wydaje bo ja kompletnie nie wiem jak cokolwiiek zrobic, a mamuska probowala mnie uczyc szycia

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:45:46

Cytat
beta24
ja takie mam dwie jedna kupiła druga dostałam

no i co? możesz się troche rozwinąć na ten temat? :D

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:46:37

mam taka mala maszyneczke...i nie polecam..mozna zszyc dwie szmatki do kupy, nic lepszego badz konkretnego sie tym nie zrobi...niestety

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:48:12

ja mam i nie używam,
jak dla mnie strasznie nie praktyczna

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Ręczna maszyna do szycia?

23 wrz 2010 - 14:48:37

mialam kiedys taka ,,maszyne" totalna porazka :/ maszyna zeby szyc musi miec chwytacz,bebenek i szpulke z dolu a ta niby maszyna ma tylko boczna(gorna)szulke u mnie sie nie sprawdzila lekko chwyta material i puszcza wlasnie z powodu braku dolnego chytacza i szpulki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYSOKA - WROCŁAW, POMOCY!