Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bungee !?

06 wrz 2010 - 12:04:48

Witam Szafowiczki:)
pierwszy raz zakładam watek więc proszę o przeniesienie jeśli źle go umieściłam...

Interesuje mnie skok na bungee.. od kiedy pamiętam zawsze mnie ciągnęło, żeby mieć kiedyś taką możliwość i skoczyć...Ta adrenalina i wydarzenie, którego pewnie nie zapomni się do końca życia! No i możliwość będę miała za 2 tygodnie. Skok będzie darmowy bo to atrakcja dyskoteki..tyle, ze naczytałam się że ludzie różnie reagują, potrafią zwymiotować,posikać się lub nie wiadomo co jeszcze podczas skoku...a moje pytanie brzmi czy któraś z Was może już kiedyś skakała i jak to wspomina? Może Wasi znajomi? Może znacie jakieś przykre skoki,które zakończyły się nieciekawie? Mam nadzieje, że nie ale wolę jednak wszystko na temat wiedzieć i plusy i minusy...W ogóle co o tym myślicie?

Proszę o wypowiedzi i pozdrawiam!:)
nikt się nie wypowie?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 12:09 przez aaagatkkkaaa.

Bungee !?

06 wrz 2010 - 12:11:14

zaloz pampersa, nie bedzie widac jak sie zsikasz ewentualnie ;p na wymioty nic nie poradzisz.. Poza tym pewnie rzadko sie to zdaza..

Przy skoku masz taka adrenaline ze jest Ci wszystko jedno :)

Bungee !?

06 wrz 2010 - 12:18:58

Podobno fajna sprawa :) ja moge tylko powiedzieć że wjechałam tym podnośnikiem na górę ze znajomym, który skakał i było zaje... no :) ale ja nie skakałam!

Historii słyszałam sporo np to ze po skoku dziewczyna wylądowała w szpitalu bo skacząc była zmiana ciśnienia i dostała drgawek ...

No ale do odważnych świat należy :)

Bungee !?

06 wrz 2010 - 12:20:25

Posikać..taaa powodzenia:D ja skakałam i wcale jakoś strasznie nie było,też piernikowałam przed skokiem..sporo czekałam na skok a na górze mnie już rozluźniło,dziwne:D no a poźniej...ach:) coś wspaniałego:D serio fajne przeżycie:) kto nie skakał nie uwierzy:D wiadomo co kto lubi,ale ja uwielbiam takie atrakcje:D szkoda,że skok sporo kosztuje,bo z chęcią nie raz bym jeszcze to powtórzyła:) Polecam!!!!

Bungee !?

06 wrz 2010 - 12:24:14

Cytat
xxAguLaxx
Posikać..taaa powodzenia:D ja skakałam i wcale jakoś strasznie nie było,też piernikowałam przed skokiem..sporo czekałam na skok a na górze mnie już rozluźniło,dziwne:D no a poźniej...ach:) coś wspaniałego:D serio fajne przeżycie:) kto nie skakał nie uwierzy:D wiadomo co kto lubi,ale ja uwielbiam takie atrakcje:D szkoda,że skok sporo kosztuje,bo z chęcią nie raz bym jeszcze to powtórzyła:) Polecam!!!!



no właśnie mnie też kusi bo choć nie skakałam jeszcze to mam wrażenie, że to coś niesamowitego;D
słyszałam też, że nie ma co za długo stać tam już u góry na tym podnośniku bo to jeszcze gorzej stresuje;P

Bungee !?

06 wrz 2010 - 12:33:38

ja jak wjeżdżałam to trochę mi się nogi trzęsły wraz ze wzrostem wysokości:D ale po chwili jakoś tak ulżyło:D wjechałam na samą górę,gość mówi ze będzie tak"3,2,1 bungee" i ja skacze:D i tak tez było,odliczył i bez zastanowienia skoczyłam:) dziewczyno próbuj jak masz możliwość:) jeśli kręcą Cie takie rozrywki to na pewno nie będziesz żałować:)

Bungee !?

06 wrz 2010 - 12:38:46

Cytat
xxAguLaxx
ja jak wjeżdżałam to trochę mi się nogi trzęsły wraz ze wzrostem wysokości:D ale po chwili jakoś tak ulżyło:D wjechałam na samą górę,gość mówi ze będzie tak"3,2,1 bungee" i ja skacze:D i tak tez było,odliczył i bez zastanowienia skoczyłam:) dziewczyno próbuj jak masz możliwość:) jeśli kręcą Cie takie rozrywki to na pewno nie będziesz żałować:)


To jesteś odważna skoro bez wahania skoczyłaś;)
oczywiście, że mnie to kręci i mam nadzieje, że nie stchórze;D
a jest jakaś stała wyskokość z której sie skacze czy jak ?

Bungee !?

06 wrz 2010 - 13:02:59

jak spiernikujesz to zamknij oczy i skacz:D a co do wysokości..to zależy na jaką wysokość ustawiony jest ten dźwig:)

Bungee !?

06 wrz 2010 - 13:04:01

Dzia za każde info...coraz bardziej się w to wkręcam:D jak dzieciak:PP hehe

Bungee !?

06 wrz 2010 - 13:12:42

Cytat
aaagatkkkaaa
Dzia za każde info...coraz bardziej się w to wkręcam:D jak dzieciak:PP hehe

no ja się tak ekscytowałam po skoku:D ale naprawdę są emocje:D coś czuje,że się skusisz:) ..więc życzę hmm..miłego lotu?:D buśka

Bungee !?

06 wrz 2010 - 13:23:53

Ja też zawsze chciałam skoczyć i zawsze dążyłam do tego tylko nigdy nie było okazji ;/ aż w końcu nadarzyła się..ale wtedy zrezygnowałam.. ponieważ słyszałam że może mi się stać coś z kolanami (na dodatek miałam problemy z kręgosłupem więc też nie bardzo nadawałabym się na idealną kandydatkę na skok bo kręgosłup powinien być sprawny ) a że tańcze stwierdziłam że kolana mi się przydadzą :P i chyba taniec jest dla mnie ważniejszy niż jednorazowe widzi mi się ;] chociaż nie powiem.. chorowałam na skok ładnych pare lat.. ale po tym jak dowiedziałam się że mój kolega po skoku musi teraz chodzić na rehabilitację kolan... zrezygnowałam. Nie wiem jak było by w moim przypadku to zależy bo nie każdemu musi się coś stać (chodzi mi o kolana czy cokolwiek innego) jeden skoczy i nic mu się nie stanie drugi natomiast może mieć poważne problemy . Na to nie ma chyba reguły. Jak sama nie spróbujesz to się nie dowiesz :) Ja chyba jednak wolę odłożyć sobie kase i skoczyć ze spadochronem np. :) ( lubie takie ekstremalne sporty :D)

Bungee !?

06 wrz 2010 - 13:27:48

nie skakałam i nie mam zamiaru .
ale Ciebie podziwiam :D ja bym się nigdy nie odważyła.
i bała bym się że się zaplątam w line :D haha ale to moje urojenia

Bungee !?

06 wrz 2010 - 13:29:14

ja słyszałam opinię,że wiee osób które skaczą może nabawić się popękanych naczynek w gałkach ocznych z powodu gwałtownego dopływu krwi do głowy jeśli sie nie boisz to skacz. Ja raczej nie zaryzukuję bo za duzo się naoglądałam filmikówo za długich linach czy uszkodzonych uprzężach:)

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Bungee !?

06 wrz 2010 - 13:33:24

też bym skoczyła jakbym miała taką okazję :) zazdroszczę

Bungee !?

06 wrz 2010 - 13:35:26

pamiętam skok 2 dziewczyn w mragowie pierwsza jak skoczyła to straciła top i stanik poprostu ciuchy pod wpływem siły uderzenia pękly i dziewczyna wisiała wpółnaga a jej koleżanka zdjeła bluzkie przed skokiem i zostawiła obsłudze i skoczyła w staniku który i tym razem jej też pękł a obsługa wielce rozradowana wyrzuciła jej bluzkie widok komiczny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samobójstwo -depresja