Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:11:09

Moja mama podchodzi pod 50 lat i nie powiedziałabym że wygląda jak te stare babki. Co tydzień do fryzjera chodzi, kupuje przeróżne kremy w aptece na twarz, fajnie się ubiera (rozmiar S/M). Więc się nie zgodzę z Tobą ;/

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:11:14

moja babcia ma 59 ;p i maluje się,kupuje przeciwzmarszczoke kremy.. nosi szpilki.. więc dba o siebie ogólnie ;P

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:11:21

fajne babki :) ale niektore zwlaszcza ze wsi sa zapuszczone okrutnie..ale one nie dla nas takie sa tylko dla samych siebie..widac im to pasuje..nie zyjmy kur.de fl\\dla kogos :D to jak z tym goleniem nóg, w lato trzeba a w zimie nie? a dla kogo ja nogi gole? dla przechodniow na ulicy czy zeby sie lepiej czuc? dla mnie wszystko jasne...ja pozerem nie jestem..cipke też gole :D ale też nie dla ulicy hahaha

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:13:01

Cytat
julia090909
chcialam poruszyc taki temat bo strasznie mnie to denerwuje czemu kobiety w tym wieku juz w ogole o siebie nie dbaja robia z siebie stare schoowane babska wszystkie baby maja obciete wlosy na krotko wygladaja jak ostatnie lachudry to jakas paranoja przeciesz w tym wieku tez moglyby o siebie troche zadbac

To raczej kobiety, które nigdy o siebie nie dbały..

Te zadbane nagle nie przestają tego robić, bo osiągają pewny wiek.

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:14:30

Przez to,że mają krótkie włosy wyglądają jak łachudry? Co to w ogóle za rynsztokowe określenie?Zastanów się nad sobą i tym co sobą reprezentujesz mając takie poglądy:/ A najlepiej zrób coś pożytecznego i posprzątaj swój pokój,pomyj gary po obiedzie albo wyprowadź psa na dwór:)

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:14:47

Cytat
martischa
może nie wszystkie co? Moja mama ma 61 i wygląda dobrze, dba o siebie. Popatrz ile nastolatek jest zaniedbanych, za małe biustonosze z wylewającymi sie piersiami, spodnie koniecznie biodrówki a co tam, że tłuszczyk wypływa, cellulit ale mini musi być - no bo przecież ciepło. Wcale nie trzeba mieć 50 lat żeby wyglądać jak łachudra. Dziewczyny w ogóle są małokrytyczne wobec siebie


I tu sie podpisuje obiema łapkami! Trafiłas w sedno! Moja mama tez jest Pania 60 letnią-ale wyglada świetnie, umie sie ubrac, umalowac i jest super babką.

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:15:53

moja ma 67, wygląda na wiele mniej i stroi się jak nie wiem:) a w lato jest opalona jak murzynka

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:16:17

Cytat
rozalinda69
fajne babki :) ale niektore zwlaszcza ze wsi sa zapuszczone okrutnie..ale one nie dla nas takie sa tylko dla samych siebie..widac im to pasuje..nie zyjmy kur.de fl\\dla kogos :D to jak z tym goleniem nóg, w lato trzeba a w zimie nie? a dla kogo ja nogi gole? dla przechodniow na ulicy czy zeby sie lepiej czuc? dla mnie wszystko jasne...ja pozerem nie jestem..cipke też gole :D ale też nie dla ulicy hahaha


Bardzo trafne spostrzeżenie, popieram ;) mogę być nawet 'owłosioną małpą' i co Ci do tego ? To ja nią jestem, a nie Ty! :) Nie chcesz - to nie patrz i po 'problemie' ;]

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:17:25

Moja mama ma ponad 50 lat, ma krotka fryzure, wlosy ufarbowane i wyglada w nich ladnie. Co do stroju, niestety od wielu lat ma problemy z nadwaga, dlatego ubiera sie "do wieku" i "do figury", ale zawsze schludnie, z gustem. Wg mnie 50latka w dlugich, rozpuszczonych wlosach i mlodziezowych ciuchach wyglada zalosnie :/

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:19:03

Dokładnie, moja mama ma 48 lat a jak idziemy we dwie to wyglądamy raczej jak siostry. Nie chodzi o to, że moja mama zakłada młodzieżowe ciuchy, na sile próbuje ukryć wiek, nic z tych rzeczy. Ma piękną cerę, ale u nas to rodzinne, geny:) Ja też wyglądam jak gówniara. A co lepsze.. pani w zakładzie pogrzebowym (moja babcia zmarła w wieku 82lat) zapytała z żalem w głosie na widok mojej babci- taka młoda kobieta, po 60tce, co się stało? Moim zdaniem dbanie o siebie to jedno, ale drugie bez "dobrych genów" kilogram make-up'u na buzi i tak nie ukryje zmarszczek.

Irytują mnie starsze kobiety ubrane jak nastolatki i tak też się zachowujące. Albo botoxy botoxy botoxy. Już chyba wolę tą "zaniedbaną"

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:19:05

nie wszystkie Panie tak wygladaja tylko część. znam wiele kobiet w tym wieku i nawet starszych ktore trzymaja sie lepiej niz dwudziestki:)

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:22:40

Cytat
matra
moja Mama ma 49 lat, a faceci się za nią wręcz oglądają. krótkie włosy ma, bo takie jej pasują, ale jest bardzo atrakcyjną kobietą [i bynajmniej nie mówię tego z punktu widzenia idealizującej córki].

ale mimo wszystko racja - wisi mi osobiście wygląd innych, ale tak na sucho się zastanawiam, czemu kobiety nie golą nieraz pach lub nóg? zimą ok, rozumiem, ale latem? chęć dbania o estetykę wyglądu mija z wiekiem? jak to jest?


http://forum.szafa.pl/58/2284032/oksfordy-deichmann.html


W czasach ich mlodosci kobiety niczego nie golily :P Wiec widocznie z poczuciem estetyki pozostaly w latach 70 ;)

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:23:36

fdfsffds



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 17:25 przez izkazam.

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:25:11

Cytat
izkazam
Cytat
juuhuu
Pfff nie uogólniaj okej? Znam całe mnóstwo kobiet po 50 które wyglądają lepiej od nie jednej z nas.
mow za siebie:P to ze wyglądają lepiej od ciebie to nie nasz problem:D
a wracając do tematu to trudno jednoznacznie stwierdzić bo czesc kobiet dba o siebie a częsc nie, inne z wyboru a inne moze nie maja na to srodkow .......

hehe no patrząc na Twój avatar to się nie dziwię, że się oburzyłaś;p

dramat kobieta w wieku 50 lat...

02 wrz 2010 - 17:29:44

co masz na mysli piszac "hehe no patrząc na Twój avatar to się nie dziwię, że się oburzyłaś;p "?
PS. nie oburzylam sie;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 17:31 przez izkazam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry podkład dla cery mieszanej.