Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:09:24

Pisze do osób oszukanych
co z tym zrobilyscie? zgłaszałyście na policje? i jak ta sprawa wyglądała?

zweryfikowana
Posty: 366
Ostrzeżenia: 4/5

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:10:55

hey ! Zglosilam sprawe na policje , spisali protokul , sprawdzili w bazie danych ... i od miesiaca cisza ;/

zweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:13:39

ja wplacilam dziewczynie 290zł za ciuszki z jej ztrony cisza a jest dziennie na szafie bylam zglosic spisali i na tym sie skaczylo minelo 2miesiace i nic:(

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:16:13

Cytat
yuka_222
ja wplacilam dziewczynie 290zł za ciuszki z jej ztrony cisza a jest dziennie na szafie bylam zglosic spisali i na tym sie skaczylo minelo 2miesiace i nic:(
takie sprawy trwają miesiące sama zostałam oszukana na innym portalu na kwote 260 zł i minęło już 6 mies. sprawa ciągle w toku:((((

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:17:40

dziwię sie że trzeba tak długo czekac :/

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:18:45

a mnie dziewczyna oszukala na 50 zł... wiem, ze nie duzo... na razie nigdzie tego nie zglaszalam, dalam jej czas do konca sieprnia na wyslanie paczki badz zwrocenia pieniedzy...
mi nie chodzi o to 50 zł ale o sam fakt oszukania... tak mnie to wkurzylo ze mam ochote pojechac do tej dziewczyny i nakopac jej do dupy.

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:22:30

Cytat
martys1602
a mnie dziewczyna oszukala na 50 zł... wiem, ze nie duzo... na razie nigdzie tego nie zglaszalam, dalam jej czas do konca sieprnia na wyslanie paczki badz zwrocenia pieniedzy...
mi nie chodzi o to 50 zł ale o sam fakt oszukania... tak mnie to wkurzylo ze mam ochote pojechac do tej dziewczyny i nakopac jej do dupy.

a dlaczego nie zgłaszasz?

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:24:02

Też zostałam tu oszukana, na 100 zł. Rok temu. Zgłosiłam sprawe do administracji i nic, zadnej wiadomosci od nich, maja to gdzies. A jak jakas idiotka dla zartow sobie napisała, ze ją oszukałam, to nawet nie pytali mnie o wyjaśnienia i zablokowali mi konto na miesiąc. Żeby dyszke za weryfikacje (po co to w ogóle, to nie wiem, bo szafiarka, która mnie oszukała też była zweryfikowana i nic to nie dało, podała fałszywe dane), to byli pierwsi. Do pomocy - ostatni. Policja też nic. Jak zostaniesz oszukana, mozesz pożegnać się z kasą czy z ciuchami. Takie realia, każda transakcja to ryzyko i nic nie poradzisz.

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:25:09

ja kupilam torebke za ponad 500 zl i dostałam jej tania podrobe warta gora 70 calkiem inna niz na foto

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:25:24

Ej a wymiany tez zgłaszałyscie na policje?

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:26:03

dlaczego policja nic z tym nie zrobi??:/ zajmuje sie dopiero po 200zl czy co?

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:26:38

Teraz to wgl.strach ja zostałam oszukana 3 razy z osobami z samymi pozytywami; ]

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:27:26

mnie oszukala szafiarka ponad rok temu, dokladnie rok temu bylam skladac zeznania na policji, a tydzien temu dostalam list z prokuratury z data rozprawy:)

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:29:07

Cytat
sweetie-kittie
Też zostałam tu oszukana, na 100 zł. Rok temu. Zgłosiłam sprawe do administracji i nic, zadnej wiadomosci od nich, maja to gdzies. A jak jakas idiotka dla zartow sobie napisała, ze ją oszukałam, to nawet nie pytali mnie o wyjaśnienia i zablokowali mi konto na miesiąc. Żeby dyszke za weryfikacje (po co to w ogóle, to nie wiem, bo szafiarka, która mnie oszukała też była zweryfikowana i nic to nie dało, podała fałszywe dane), to byli pierwsi. Do pomocy - ostatni. Policja też nic. Jak zostaniesz oszukana, mozesz pożegnać się z kasą czy z ciuchami. Takie realia, każda transakcja to ryzyko i nic nie poradzisz.

racja, racja. to tez ja nie kupuje przez internet za duze sumy...

do osób oszukanych

26 sie 2010 - 21:31:02

Helo?? wyaminy mozna złosic? wiecie co dziewczyna mieszka 60 km ode mnie i chyba do niej pojade;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rutinoscorbin