Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:55:12

No tak już jest :) Czasem to człowieka potrafią "zjechać" za niewinne żarciki... Ale cóż poradzić :) Takie życie :p

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 21:06:21

no cóż, takie są kobiety, szczególnie przez neta łatwo się niektórym wypowiada słowa które w żywe oczy by nie powiedziały ;|

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 21:07:37

Teraz dziewczyny zachowują się jak chłopaki, oczywiscie nie tyczy się to wszystkich...

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 21:30:39

Myślałam, ż e napiszesz o braku kuktury np. w sklepach, busach... TO jest chamstwo, laska chce przejść między mną a wieszakami z ciuchami i nie powie przepraszam tylko się PCHA. W busie też nikt już sobie nie ustępuje sobie miejsca, a ja dziś oddałam swoją miejscówkę Pani z zakupami :)))))))
<moderacja>
Blair_89 też widziałam takie coś wiele razy :) Bawią mnie komentarze w odwecie za krytykę :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 11:04 przez moderator.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 21:56:26

Cytat
sweetkylie
<moderacja>

same zobaczcie...zadałam proste pytanie...a tu od razu lawina idiotycznych myśli.
Najlepsze było to, że pies ma mi pasować do torebki.
a ja normalnie w świecie chciałam zapytać....


cóż odpowiedzi adekwatne do pytania :) Trzeba było na wstępnie zaznaczyć, że żądasz pochwał i słodzenia itp. A tam nikt na Ciebie nie najeżdżał. Po prostu każdy chciał Ci doradzać, nikt na Ciebie nie naskakiwał, to była kulturalna wymiana zdań. Chyba braku kultury na szafie nie widziałaś jak laski pluły jadem
Cytat
Blair_89
Oj tak. Czasem odwiedzam szafę jednej dziewczyny. Jest ładna, ale chwilami kiczowato się ubiera, przesadza z dodatkami, kolorami i przykrótkimi kieckami. Ktoś napisał, że jest ładna ale powinna coś tam zmienić bo za bardzo do jej figury nie pasuje, a dziewczyna zamiast przeczytać i przyjąć z twarzą krytykę, wypisuje, że ta co ją skrytykowała jest zapewne zazdrosna, brzydka i gruba i sama nie może w takich ciuchach chodzić, że pewnie jest szkaradna i dlatego nie ma zdjęć w szafie...żeby to było raz, ale za każdym razem jak ktoś napisze nie tak jak ona by chciała to leci z wyzwiskami. Ktoś coś kulturalnie napisze a ona z buzią.
Ogólnie jak kogoś się tu skrytykuje to zapewne brzydki i gruby, głupi, niedowartościowany.

racja, czasem wyrazi się swoje zdanie albo chce dobrze doradzić to obrażone pannh odbierają jako atak - i to moim zdaniem jest oznaka zakompleksienia skoro nie umie się przyjać krytyki albo zdania innych



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 11:05 przez moderator.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 21:59:16

anonimowość, niektórym na wiele pozwala

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:02:40

kazdy ma prawo do wlasnego zdania... i tak juz wychodzi, czasem klotnie a czasem nie...

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:03:15

niestety ale prawda. aż smutno czasem patrzeć ...

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:09:47

ten awtek niczego nie zniemi znajdzie sie zaraz taka co to wsadzi te swoje 3 grosze i bedzie :|P o ile juz nie ma bo nie czytalam wszysktich wypowiedzi :P ale co racja to racja :)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:12:54

mnie najbardziej dobija tekst niektorych dziewczyn typu "wez sie ogranij", "do ksiązek", itp itd.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:22:12

Cytat
Blair_89
Oj tak. Czasem odwiedzam szafę jednej dziewczyny. Jest ładna, ale chwilami kiczowato się ubiera, przesadza z dodatkami, kolorami i przykrótkimi kieckami. Ktoś napisał, że jest ładna ale powinna coś tam zmienić bo za bardzo do jej figury nie pasuje, a dziewczyna zamiast przeczytać i przyjąć z twarzą krytykę, wypisuje, że ta co ją skrytykowała jest zapewne zazdrosna, brzydka i gruba i sama nie może w takich ciuchach chodzić, że pewnie jest szkaradna i dlatego nie ma zdjęć w szafie...żeby to było raz, ale za każdym razem jak ktoś napisze nie tak jak ona by chciała to leci z wyzwiskami. Ktoś coś kulturalnie napisze a ona z buzią.
Ogólnie jak kogoś się tu skrytykuje to zapewne brzydki i gruby, głupi, niedowartościowany.

trafiłaś w samo sedno. Zostałam zwyzywana od kościstych i zakompleksionych bab - tylko dlatego, ze skrytykowałam pewną szafowiczkę - kulturalnie napisałam, ze coś tam nie pasuje. Już nawet nie pamiętam co. Ma kobietka taki zwyczaj, że jak tylko pojawi się niepochlebna wypowiedź pod jej zdjęciem - natychmiast go usuwa, a autorkę wypowiedzi zjeżdża na priv, albo zostawia złośliwe komentarze pod jej zdjęciami. Dość znana osoba na szafie - jakby ktoś był ciekawy, to nick podam na priv. Jak się ją chwali, to jest słodka do niemożliwości, a jeśli cokolwiek się nie spodoba - auć, lepiej tego nie robić. Musiałam ją dać na czarną listę, bo co chwilę dostawałam wiadomości z opisem, jaka to nie jestem brzydka, głupia i nierozgarnięta i jak śmiem jej przeszkadzać w skupieniu twórczym, przecież ona robi ilustracje!! Nie wiem, co miały ilustracje do krytycznego odzewu o niedopasowanej szmatce, ale ok. Nie próbuję już nawet ogarnąć tej kuwety...

W każdym razie wniosek jest jeden - jeśli osoba tak boleśnie reaguje na kulturalny krytyczny komentarz pod zdjeciem, to chyba ma albo poważne kompleksy, albo wypaczone spojrzenie na siebie

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:24:33

No nie trudno zauważyć.. Ale nic na to nie poradzisz tak już jest ;).

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:25:47

Cytat
cerata7
Napewno wielu z was nie spodoba sie ten temat ale chce poprostu wyrazić swoja opinie ;)Czy zauważyłyscie nawet tutaj na szafie wróznych tematach ze dziewczyny sa teraz bardzo zawistne zazdrosne czepiaja sie o byle cobo mnie coraz bardziej to drażni ze zawsze znadzie sie taka co wszytsko musi popsuć jest jakis temat ale czesto sa kłótnie bo poprostu jakiejs panience cos nie pasuje teraz jest to bardzo czeste zauważyłyscie to?bo mnie to starsziwie drażni ze ludzie czepiaja sie o cos poprostu by sie czepnąć by cos sie działo chociaz zazwyczaj niemaja racji
Krytykowanie innych przychodzi nam bardzo łatwo. spójrzmy moze czasem takze na siebie
Poprostu dajmy spokuj:D

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:25:55

Cytat
ilayla
no takie uroki wolności słowa ;)

bardziej "anonimowości" internetowej :))

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 22:30:49

No owszem,zdarzają się osoby,które robią na złość,ale sa takie jak ja,np. kiedy piszę np. wymiana TYLKO na(..) a dziewczyny pisza czy wymiana a nie mają nic kompletnie z mojej listy,do czasu jestem cierpliwa ale jak każdemu,ta cierpliwość się kończy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do osób oszukanych