Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 19:57:27

Napewno wielu z was nie spodoba sie ten temat ale chce poprostu wyrazić swoja opinie ;)Czy zauważyłyscie nawet tutaj na szafie wróznych tematach ze dziewczyny sa teraz bardzo zawistne zazdrosne czepiaja sie o byle cobo mnie coraz bardziej to drażni ze zawsze znadzie sie taka co wszytsko musi popsuć jest jakis temat ale czesto sa kłótnie bo poprostu jakiejs panience cos nie pasuje teraz jest to bardzo czeste zauważyłyscie to?bo mnie to starsziwie drażni ze ludzie czepiaja sie o cos poprostu by sie czepnąć by cos sie działo chociaz zazwyczaj niemaja racji
Krytykowanie innych przychodzi nam bardzo łatwo. spójrzmy moze czasem takze na siebie



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-26 20:15 przez moderator.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 19:58:23

cała szafa:)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 19:59:48

no takie uroki wolności słowa ;)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:00:08

Duzo dziewczyn ...

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:00:19

hehe dokładnie ;)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:03:09

ale mylisz pojęcia:)Zdzira to oznacza całkiem co innego:)
No a co to wątku to fakt że tak na szafie jest:/

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:03:15

Treść posta została usunięta automatycznie

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:03:26

może i racja że czasami ktoś prowokuje do kłotni,ale często każda wyraża swoje zdanie.A im więcej osób tym bardziej zdania są podzielone.faktycznie czasami któraś mogłaby napisać grzeczniej,ale niestety ,jest jak jest...........po prostu trzeba wyluzować ......

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:03:41

Czy to napewno dobry tytuł wątku?Wdaje mi się że słowo "zdzira" nie jest tu najodpowiednejsze....

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:03:49

teksty typu "dziewczyno ogarnij sie" albo "ile ty masz lat?" bardzo czeste...

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:06:25

mnie z kolei drażnią idiotyczne wątki i zatrważająca nieznajomość ortografii oraz lenistwo objawiające się debilnymi skrótami myślowymi i brakiem interpunkcji (choć osobiście uważam, to za ograniczenie umysłowe)

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:06:50

Właśnie to samo chciałam dziśś napisać !!
Niektóre laski tak przesadzają i krytykują innych że aż mi się czasem żal robi dzieczyny bo taka jest krytykowana !! Jak wam sie niepodoba to wynocha a nie obrazac innych !!

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:07:25

absolutnie popieram autorkę wątku.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:09:07

Właśnie tak jest...ja miałam też problem. Napisałam zwykły wątek o psach a od razu zaczęła się krytyka i w ogóle. Już nic na szafie nie można napisać.

Brak kultury ;) taka moda?

26 sie 2010 - 20:09:16

No proszę, myślałam, że trafię na post typu "dziewczyny się puszczają", no bo przyznam, że w moim osobistym słowniku słowo ździra to synonim dziwka, panna lekkich obyczajów, czy przysłowiowa "córa Koryntu".
No, ale to, że mylisz pojęcia to jedno, to, że poza tytułem masz rację, to drugie. Chociaż sama jestem czasem zgryźliwa, ale z umiarem. Serio ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przecena w sh katowice