Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GRAFOLOGIA...zna sie kotś na tym?:)

06 lip 2010 - 17:37:30

Witam, bardzo jestem ciekawa co mówi o mnie mój charakter pisma...chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z Was miała styczność z grafologiczną analizą pisma i czy to się naprawdę sprawdza.
A może któraś z szanownych Szafowiczek jest grafologiem:) i mogłaby zrobić dla mnie taką analizę?:) albo wie gdzie (przez internet) można dokonać analizy za niewielką opłata bądź bezpłatnie:)...na allegro jest taka usługa, ale kosztuje aż 50zł:/

Czekam na Wasze doświadczenia:)
Może znajdzie się jakaś doświadczona Szafowiczka, która nas oświeci ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-06 17:42 przez agrafka_27.

GRAFOLOGIA...zna sie kotś na tym?:)

06 lip 2010 - 17:37:06

sama chętnie bym się dowiedziała :) up

GRAFOLOGIA...zna sie kotś na tym?:)

06 lip 2010 - 17:42:44

Ciekawa rzecz, sama chętnie dowiedziałabym się;)

GRAFOLOGIA...zna sie kotś na tym?:)

06 lip 2010 - 17:45:43

kiedys sie tym interesowalam , cos znaczylo to ze stawiam wielkie litery a jeszcze wieksze sa te okragle ( jak o , a) i stawiam ogronmmne zawijasy do "y "czy "j" kiedys czytalam ze po charakterze pisma mozna wywnioskowac nie tyle charakter ale losy jakie sie potocza danemu czlowiekowi opierajac sie na wywnioskowanych tezach dotyczacych charakteru i to sie sprawdzalo jak np czy dana osoba zmierza do popelnienia samobojstwa

GRAFOLOGIA...zna sie kotś na tym?:)

06 lip 2010 - 17:48:24

Cytat
kate5241
kiedys sie tym interesowalam , cos znaczylo to ze stawiam wielkie litery a jeszcze wieksze sa te okragle ( jak o , a) i stawiam ogronmmne zawijasy do "y "czy "j" kiedys czytalam ze po charakterze pisma mozna wywnioskowac nie tyle charakter ale losy jakie sie potocza danemu czlowiekowi opierajac sie na wywnioskowanych tezach dotyczacych charakteru i to sie sprawdzalo jak np czy dana osoba zmierza do popelnienia samobojstwa

To ciekawe, troszkę o tym czytałam, ale nie dużo i na przykład nie miałam pojęcia, że można " wyczytać" jaki los nas czeka....dawajcie dziewczyny, ciekawy temat:)
No to się nadowiadywałam, a szkoda:/ bo temat interesujący:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-07 11:18 przez agrafka_27.

GRAFOLOGIA...zna sie kotś na tym?:)

03 wrz 2010 - 15:27:27

Pewnie ! Mega interesujący i az szkoda że tak mało znany. W internecie ciężko jest coś więcej znaleźć o grafologii.
Sama chciałabym zostać psychografologiem ale w PL ciężko jest dostać sie na kursy itp bo szkół raczej nie ma :/ Aż sama nie wiem czy kursy i szkolenia wystarczą bo jestem ambitna i chce więcej bo takim moim małym marzeniem jest otworzenie własnego gabineciku :D

Czytałam juz sporo książek i na początek polecam szybką , lekką ale bardzoooo pouczającą książkę Izabeli Kukiełki "meandry grafologii " To tylko 102str. które czyta sie jednym tchem .

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

GRAFOLOGIA...zna sie kotś na tym?:)

03 mar 2014 - 14:40:52

Grafologia jest bardzo interesującym tematem, choć wiele osób w nią nie wierzy, zapominając, że te metody wykorzystywane są w kryminalistyce. W Internecie jest dużo firm, które się tym zajmują, zawsze można mailowo skontaktować się i o cenę zapytać, choć uważam, że 50 zł to nie dużo.

<moderacja>reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-27 11:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

GRAFOLOGIA...zna sie kotś na tym?:)

27 lis 2015 - 12:07:47

Moja znajoma pracuje w instytucie, który się tym zajmuje. O tutaj - [moderacja - nieopłacona reklama] więcej więc jeśli chcecie dostać taką profesjonalną analizę siebie i swojego pisma to polecam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 07:48 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poważne problemy...