Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem- proszę o radę

05 lip 2010 - 18:10:27

Witam Kobiety. Mam taki problem mały, staramy się z moim partnerem życiowym o dzidziusia, niestety, ma małe problemy z wytryskiem, to znaczy, zabrzmi to dziwnie, pierwsza czuję satysfakcję i potem sprawia mi to już ból. Zastanawiam się, czy takim sposobem, jest możliwość zajścia w ciążę? Niby przed wytryskiem pojawia się płyn, w którym rzekomo są plemniki (aczkolwiek z mojej wiedzy- ich tam nie ma, chociaż nadzieja umiera ostatnia). Za każdym razem mamy ten sam problem, zastanawiam się, czy zgłosić się z tym do lekarza? Chciałabym, żeby to było tak naturalnie. Jak myślicie, czy da radę w ten sposób? Czy może któraś z Was miała podobny problem? Wiem, że to dość...głupie, ale już sama nie wiem co robić.

Głupie odpowiedzi, obraźliwe, drwiące, proszę zachować dla siebie, nie potrzebuję takich pseudorad.

Problem- proszę o radę

06 lip 2010 - 19:48:55

to dawaj mu jakiś znak, ze już kończysz i niech on wtedy też kończy, żebyscie iię zgrali w czasie:)

Problem- proszę o radę

06 lip 2010 - 19:52:21

Może podnieć go jakoś bardziej, ubierz się seksownie albo zróbcie przerwę w seksie, wtedy będzie bardziej "spragniony".

Problem- proszę o radę

06 lip 2010 - 20:01:14

co najważniejsze nie robić wszystkiego na siłę jeśli macie jakieś problemy to nie wstydźcie się iść z tym do lekarza.
A na razie nie myślcie o tym jak zrobić dziecko tylko dajcie unieść się emocjom może jakaś romantyczna kolacyjka we dwoje tak na spokojnie robić 'to' z uczuciem a nie pośpiechem a napewno wszystko się uda ;)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powiekszanie zdjęcia