Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

38 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:37:46

kupiłam bluzkę od innej użytkowniczki. Osoba napisała, że bluzka ma rozmiar S i podała dokładne wymiary.
Ja na metce znalazłam rozmiar M - chciałabym ją zwrócić jednak osoba stanowczo odmawia, twierdząc, że podała wymiary.Co myslicie, mam prawo do zwrotu czy nie za bardzo ? Napiszcie swoje zdanie.

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:39:59

uważam ze nie, rozmiary zawsze sa różne

ja mam spodnie Xl na metce, a w rzeczywistości to M

miałas wymiary trzeba było zmierzyc dobrze... nie moizna tylko na metke liczyc albo na to kto co powie... takie moje zdanie..;]

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:42:08

Jej wina jest tylko w tym, że nie napisała 'rozmiar z metki M'. Jeśli podała Ci wymiary to Twoja wina, że nie sprawdziłaś czy się zgadzają. Ja zawsze proszę o wymiary. Metka to tylko metka.

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:42:14

moim zdaniem,jeśli wymiary były, nie bardzo masz argumenty

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:42:27

dokładnie gwiadka ma rację. Co innego gdyby wymiarów nie podała ale to zrobiła. Na metce może być XL a faktycznie jest ciuszek dobry na osobę która nosi S więc wtedy pisze sie wymiary dodatkowo. Twój błąd:)

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:42:35

Jesli podała Ci dobre wymiary to ma teraz racje ze nie chce zwrotu bo ona nie zawiniła, a na metkach czasem są rózne rzeczy...;p

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:39:06

przecież napisała wymiary a sugerujac sie metkami to......sama nosze XS-S a raz kupiłam spodnie a na metce 40 a pasowały idalnie.

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:43:53

dokaldnie tak jak dziewczyny wyzej pisaly
metka to tylko metka nie ma co sie sugerowac tym bardziej ze rozmiarowka jest rozna mialas dokaldne wymiary moglam zmierzyc Twoj blad

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:44:18

Ja tez uwazam, ze nie. Po to podala Ci wymiary, zebys sprawdzila czy beda dobre, a rozmiar rozmiarowi nierowny...

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:40:32

popieram, ja miałam bluzkę 42 która w rzeczywistości była za ciasna na 38 :|
trzeba było się zmierzyć, moim zdaniem to twoja wina.

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 11:44:25

Podała wymiary więc Ty powinnaś wiedzieć czy bluzka będzie na Ciebie dobra czy nie
Co innego gdyby podała tylko rozmiar s czy m
A tak to jest Twoja wina

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 13:35:01

ktoś jeszcze się wypowie ?!

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 13:40:47

to ja sie wymienilam za dwie rzeczy uzytkowniczki dając tez swoje dwie. napisała o bolerku i bluzce ze jest rozm S. bluzka rzeczywiscie taki rozm miala a bolerko z metki rozm 40 i taki też był jak załozyłam...

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 13:42:43

Ja mam to samo zdanie co dziewczyny. Fakt, uzytkowniczka mogła napisc "rozmiar z metki M", ale przy zakupie jeśli by nie było wymiarów to była by jej wina, ale tutaj podała wymiary, wiec wina spada na Ciebie.

ciuszek w złym rozmiarze - ploteczki

22 kwi 2010 - 13:46:33

myśle że nie powinnaś ich zwracać skoro dziewczyna podała Ci wymiary. Rozmiar rozmiarowi nie równy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koperty poczta