Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:28:17

Hejka,kupiłam na szafie już parę rzeczy i chyba się wyleczyłam z zakupów na tym portalu, ciuchy przychodzą stare i sprane mimo ,że sprzedająca zapewnia iż były noszone tylko dwa do trzech razy,jestem bardzo rozczarowana ,mam dość i już więcej nic nie kupię.

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:33:19

ja kupiłam tutaj:
-strój bikini...przyszedł cudowny za 30zł
-spódnice z wysokim stanem za grosze która jest idealna,wspaniała i wogóle jestem nią zachwycona
-teraz kupiłam sukienke sliczniutka..

więc ja nie narzekam

aha jeszcze była kamizelka i buciki-2 pary
niemam żadnego ale......jestem zadowolona na maxa

jeszcze dodam że rzeczy doszły czyste,wyprane i pachnące



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-08 20:31 przez vannnilia.

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:34:55

Ja również kilka razy się rozczarowałam, ale tego trzeba było się spodziewać nabywając ubrania nie dość, że z drugiej ręki to jeszcze przez internet ;)

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:37:19

A ja jak do tej pory jestem zadowolona :) nawet bardzo. Ale czasem tak jest że w opisach jest nie prawda ;/




http://forum.szafa.pl/53/1622088/1622088/sukienka-hm-tulipan-prosba-hn.html#msg-1622088 pomoże ktoś ?

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:37:34

Ja jeszcze nie na szafie nie kupiłam. Sprzedaję dużo, ponieważ mam wystawione kolczyki, a nie ciuszki. Widziałam sporo ładnych rzeczy, ale nie mam pewności czy będą one wyglądać tak jak na zdjęciu. Dużo osób zakładało wątki o tym jak to np zamówiły bluzkę M a przyszła rozciągnięta XL itp. Ale też nie można z góry zakładać, że się źle trafi. Jest dużo szafowiczek, które sprzedają ładne i zadbane ciuszki. Może w końcu coś kupię :)

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:38:53

widocznie miałam jakiegoś pecha,ale trzy razy???to jakiś mega pech

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:36:49

Ja tam mysłe że trzeba przed zakupem prosić o więcej zdjęć i w realu:) nic w ciemno i pod wpływem impulsu

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:41:03

ja się na szczęcię nie zawiodłam , a swoje ciuchy mam takie jak na zdjęciach.:)

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:44:07

Heh, ja do tej pory kupiłam tylko kuferek z kosmetykami ;P
I nie narzekam,

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:45:34

ja sie wymienilam,to sweterek byl super och ach ech,ale niby mial byc nowy,bo pare razy tylko ubrany(3 chyba w opisie bylo)ale tak,przedpraniem wywracam nba lewa strone a tam pozszywane dziurki i to tak,ze niedlugo te nitki puszcza ;|

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:46:56

Cytat
haslo1
widocznie miałam jakiegoś pecha,ale trzy razy???to jakiś mega pech

no widocznie pech, na szafie jest milion ( heh poniosło mnie) użytkowniczek a ty kupiłaś u jednej lub 3 z tego miliona :) i zaraz masz zdanie że wszystkie wysyłają stare sprane łachy

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:52:04

hej. okazało się, że nie są w stanie niemalże idealnym. Pięty starte, nity widać. Czekam na razie na odpowiedz. W takiej sytuacja zwraca koszty butów wraz z przesyłką? bo to że nie da mi na przesył butów do niej to nie liczę
o buty mi rzecz jasna chodziło bo nie dopisałam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-08 20:54 przez lajza13.

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:51:23

ja jak dotąd ze wszystkiego co tu kupiłam jestem bardzo zadowolona.

zweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 2/5

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:54:28

... ja ostatnim mam to samo niestety!!!! .... kupiłam legginsy ala jeansy od dziewczyny która mówiła,że są nowe! jak dostałam przeżyłam szok ;/ stare g...;/ POZACIĄGANE MOCNO,ŻE wstyd patrzeć, a co dopiero chodzić :( tera muszę się z nią kłócić,bo nie chce zwrócić mi 40 zł;/ to sporo pieniędzy, a nie mam zamiaru wyrzucać ich w błoto ;/ nie daruje jej... ale poza tym już dłuższy czas nie dostaję paczki z wymiany, a ja swoją wysłałam sporo przed świętami :( ...na prawdę mnie też to bardzo zniechęca :( na początku chciałam i bardzo się na paliłam na te wymianki, bo pomysł jest spoko!!!! tylko ludzie nie koniecznie:( a może u mnie nie ma za co się wymieniać ?? sama już nie wiem;/ ale uważam, że mam fajne ubranka ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-08 20:57 przez dzika85.

stare ciuchy

08 kwi 2010 - 20:57:22

ja się uprzedziłam do kupowania toreb, na zdjęciu ładne ale każda z nich albo była gdzieś poważnie odrapana albo miała spękane paseczki - przy czym żadna z Szafiarek oczywiście o tym nie wspomniała bo wtedy nie ciągnęłyby 45-50 zł za torbę a musiałyby tylko z 25 zł. Ogólnie torby byłyby w stanie idealnym gdyby nie wspomniane uszkodzone elementy. Toreb już na Szafie nie kupię. Ciuszki to nawet nawet niezłe, niewiele się nacięłam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmiar 0 2 4 6?