Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:05:08

Witam:) mam zamiar otworzyć sklep z odzieżą w małej miejscowości, stąd moje pytanie, Co skłania Was do tego żebyście zajrzały do jakiegoś nowo otwartego miejsca? Co zazwyczaj przykuwa Waszą uwagę? Mam zamiar zrobić dużą akcję reklamową i wszystkie uwagi są przydatne, póki co myślałam o ciekawej reklamie na sklepie, szydzie przy drodze gdzie znajduje się sklep, ulotkach roznoszonych po mieście i zostawionych np w szkole, przychodni itd, jakiejś akcji że np. jeśli przyjdziesz z ulotką to ileś tam zniżki, reklamy wysyłane na nk i gg, czy zwróciłybyście uwagę na takie rzeczy ?

edit:Zapomniałam dodać że będzie to sh i odzież typu outlet



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-23 23:23 przez little_devil.

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:07:59

Jeśli nie znam w ogóle danego miejsca, to trudno powiedzieć, co by mnie przyciągnęło na ulotce. Ale jeśli przechodzę obok, to oczywiście witryna!! Niby banalne, ale nie jest łatwo zrobić witrynę, która przyciągnie.

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:08:08

Fajna wystawa, u mnie jest taki sklep. Mają fajną wystawe i to przyciaga duzo ludzi, niestety gdy sie wejdzie to jednak stwierdza sie ze nic tam nie ma. No ale wizytówka sklepu działa ;D

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:11:50

najbardziej przyciaga mnie fajna modna wystawa i przyjemne dla portfela ceny

jesli bym dostala taka wiadomosc na nk czy gg o jakims sklepie na pewno bym tam nie zajrzała, ogolnie takie mocne kampanie reklamowe kojarza mi sie raczej z tym ze sklep jest nie ciekawy, towar rowniez wiec nie mam po co tam sie wybierac

moje zdanie jest takie jakis fajny bilboard przykuwający uwage, wystawa na czasie z wyczuciem i gustem no i fajne ciuchy w sklepie ;)

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:12:35

Mnie przyciąga jakby styl sklepu. Często wystawa dużo mówi, kiedy widzę, że jest jakoś inaczej, z gustem, ciekawe kolory, szyld to nie ma mowy żebym nie weszła. A kiedy widzę kolejną zwykłą wystawę, jakieś dziwne gacie czy koszulka w oknie czy napisy "promocja" nabazgrane długopisem na zwykłych kartkach z zeszytu to wiem, że nie wejdę raczej.
Powodzenia! Masz dobry plan na promocję:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:16:00

Jakość, wygląd rzeczy, ceny :)

Jeśli mam być szczera to wścibstwo w postaci reklam rozsyłanych na gg tudzież na NK sprawiłoby, że omijałabym ten sklep z daleka. To działa jak na szafie - kiedy dostaję na pw spam w postaci "zapraszam do swojej szafy" - nawet nie zaglądam. Wkurza mnie takie coś.

Jak będziesz miała fajne, modne ciuchy w przystęnych cenach to ludzie sami przyjdą. Nie będziesz musiała im wciskać ulotek :)

Ale jakiś ciekawy szyld czy już nawet te ulotki (ale tylko w dniu otwarcia) na pewno przyciągną potencjalnych klientów ;)

powodzenia w interesie!:) mnie marzy się swój SH, ale obawiam się, że prędzej czy później bym splajtowała z moim zamiłowaniem do lumków brałabym do siebie i rodziny najlepsze ciuchy :(

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:17:32

wystawa zza szyby

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:19:04

Pamiętam w mojej miejscowości był sklep, w którym widniało ogłoszenie "Tylko dziś wyprzedaż ileś tam %" Taki plakat wisiał tydzień zazwyczaj. Później zmieniali tylko papier i zdania. A ludzi to przyciągało.
Możesz zaproponować na otwarcie sklepu jakieś zniżki w pierwszych dniach.
Podstawą jest dobra reklama i wszystko co się z nią wiąże.

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:20:12

no właśnie z tą wystawą jest problem, bo takowej nie ma :( no i zapomniałam dodać że będzie to właśnie sh i odzież typu outlet itp więc to też dużo zmienia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-23 23:22 przez little_devil.

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:21:37

Podbijam :)
Właśnie otwieram outlet i chętnie się dowiem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:25:46

No to masz super pomysł, bo w tych czasach wręcz modne stało się chodzenie do SH i odzieży typu outlet.
Fajnie Ci :) Ja póki co nie mam możliwości, czasu, pieniędzy... itp. itd.

A powiedz mi, czy starałaś się o dotację z UE?

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:26:10

nic mnie tak nie wkurza, jak wysyłane reklamy na gg(jakieś linki itp.)

a co do sklepów to zwykle zwracam uwagę na manekiny z wystaw;)

o a jesli Ty otwierasz sh to ważne, żeby nie było brzydkiego zapachu na wejściu;)

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:26:39

Duży manekin z fajnie dobranym zestawem ubrań i wyraźnymi cenami na niebanalnych metkach :) A jak nie ma wystawy,to w środku powinno znależć się miejsce na tegoż manekina lub manekiny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-23 23:28 przez laguna1969.

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:30:57

Powiem Ci tak - u mnie jest lumpeks, w którym jest bałagan, tłok, dziurawe rzeczy, rzeczy walają się po podłodze, do tego smród.. Siostra zabrała mnie u siebie i - rzeczy poukładane kolorami, typami ciuchów, brak smrodu, porządek - fakt,jakiś tam tłok jest, ale.. nie ma porównania.

Rzeczy poukładane rodzajem/kolorem, albo jeszcze lepiej rozmiarem... O wiele lepiej się ogląda ;)

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:31:21

Cytat
martuuus
No to masz super pomysł, bo w tych czasach wręcz modne stało się chodzenie do SH i odzieży typu outlet.
Fajnie Ci :) Ja póki co nie mam możliwości, czasu, pieniędzy... itp. itd.

A powiedz mi, czy starałaś się o dotację z UE?


sklep otwieram razem z chłopakiem, załatwił mały kredyt i mamy nadzieje ze pójdzie, o dotacje się nie staraliśmy ponieważ po pierwsze trzeba byłoby czekać nie wiadomo ile a po drugie z tego co sie dowiedzieliśmy od pan z urzędu to nie dostalibyśmy raczej na tego typu działalność ponieważ "za dużo tego teraz i nie widza perspektyw"



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-23 23:39 przez little_devil.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BALERINKI W KWIATUSZKI