Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:31:41

skoro nie masz witryny, to postaraj się o potykacz. sam duży napis outlet powinien zdziałać dużo. wydrukuj też ulotki i w pierwszych dniach otwarcia wypuść przed sklep jedną lub dwie osoby z tymi ulotkami (umieść na nich mapkę jak dojść do sklepu).

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:34:31

pewnie, że trzeba rozgłośni ;]
tylko muszą być super ciuchy i na wystawach takie które są modne.
dziewczyny z szafy wiedzą o co cho ;].

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:36:52

swojego czasu pracowałam w sh i nie wyobrażam sobie bałaganu, porządek musi byc i ciuchy po uwieszane według rodzaju i koloru, pomieszczenie nie jest duże jak na sh, cos ok. 40m2, ale co mi sie spodobało to jest zadbane, jest to nowe budownictwo, ładnie pomalowane ściany kafelki na podłodze ogólnie sprawia ładne wrażenie i nie chce tego zepsuć

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 4/5

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:36:55

jeśli to będzie Sh to chyba każdy woli przeglądać ciuszki na wieszakach niż grzebać w koszach. Więc może to?
i oczywiście trzeba zadbać o wnętrze , nie powinno być poobdzieranych ścian, pleśni itd czysto schludnie i będzie ok;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-23 23:38 przez ejar.

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:39:19

Wystawa- to jest to co przyciąga oko, nie da się wyposzczegolnic, po prostu musi przykuć uwagę i koniec.; powodzenia.;

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:44:20

Jak dla mnie, to dobrze jak coś wygląda porządnie i kolorowo - jakieś stare, bylejakie rzeczy.... w życiu. To jest psychologia - dasz ładną, błyszczącą okładkę - i od razu wydaje się ludziom, że i w środku będą rzeczy bardziej wartościowe.

No a jak już wejdę, to nie może śmierdzieć i musi być miejsce do chodzenia, a nie tłok i ciasne alejki. Przydaje się też dobra obsługa - miło jest usłyszeć "Dzień dobry" i "Czy mogę w czymś pomóc". A potem już liczą się ciuchy....

Na pewno nie wydaje mi się, żeby z "przyjdź z ulotką - zniżka" to był dobry pomysł. Na mnie to nie działa.
Na pewno ogólnie na początek ważna jest reklama - żeby świat usłyszał o nowym sklepie, ale już później, liczy się jakość produktów i obsluga - jak będzie dobrze, to zadziała marketing szeptany, i z ust do ust, rozniesie się, że powstał dobry sklep.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 447

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:46:58

test - pisania na forum - test

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:47:46

Wystawa jest bardzo ważna, jak nie znam sklepu, a widzę jakiś fajny ciuszek to od razu wchodzę. Nie lubię chodzić po sh i outletach (no chyba, że takich wielkich jak galerie handlowe z normalnymi sklepami, tyle że ciuchami w niższych cenach), więc pewnie bym w ogóle nie zajrzała, no chyba że ta wystawa byłaby jakaś naprawdę ekstra i jeszcze tabliczki z niskimi cenami poszczególnych rzeczy. Na reklamówki co mi dają na mieście nawet nie patrzę, a takie na nk itd też nie. Poza tym nie można rozsyłać spamu na nk ;) Mój kolega takich łapie i na policję zgłasza :P

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:48:52

dokładnie, wystawa... a po wejściu nie wygórowane ceny ;p na mojej ulicy otwarli właśnie sklep z ciuszkami , mebelkami i ozdobami do domu, jest kolorowa wystawa i do każdych zakupów dają słodki upominek - czekoladę... chyba działa:)

co przyciąga Was do sklepu ?

23 mar 2010 - 23:53:36

dziękuje za rady, głównym problemem jest to że jest to małe miasteczko, cos ponad 3tys mieszkańców, i z tego co się zorientowałam jest tam jeden lumpeks, gdy weszłam to się przeraziłam, gorzej niż tam to chyba byc nie może, i tu się pojawia problem, boje się że jak ludzie zobaczą że lumpeks to pewnie taka sama bida jak tam że nie ma po co iść.. niech ludzie przyyjdą a o to że wrócą jakoś mniej się martwię bo myślę że i ciuszki i wystrój oraz ceny jak najbardziej zachęcające :)
Matko ja chyba zawału dostanę do dnia otwarcia tego sklepu, cały czas myślę tylko co by tu wykombinować żeby było dobrze,

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 00:00:04

U mnie (a mieszkam w ścisłym centrum wrocławia) w dniu dostawy i wyprzedaży są takie tłumy, że aż trudno sobie wyobrazić.. Na pewno ludzie przyjdą choćby zobaczyć. Szczególnie jak małe miasto to wieści szybko się rozchodzą. Powodzenia ;)

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 00:05:45

Ja też pochodze z malego miasteczka, a mimo to mialam tam ulubiony lumpeks bo pierwszego dnia po otwarciu przyciągnąl moją uwagę... nazwą NETOPEREK (second hand) :) a kolejna rzecz i chyba najważniejsza to obsługa i towar- wąłściciel był tak miły a ciuszki tak fajne i za rozsadną cenę(na wagę- nie powyceniane)że pocztą pantofolową rozeszlo się po większości moich znajomych i sklep zyskał nowe klientki - zadowolony klient jest najlepszą reklamą:)

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 00:18:39

a ja mma pomyśł na reklamę ! w tym programie madgy gesler czy jak jej tam o ratowaniu restauracji cos takiego zrobili :D naklejka w postaci kompasu wskazujaca droge do tego sklepu :) poprzyklejali wszedzie doslownie :D

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 00:22:08

Wystawa to jedna rzecz, a druga to fajny dobry gatunkowo towar. Chyba nic nie pomoze jak bedziesz miec jakies powyciagene szmatki , trzeba orientowac sie w modzie jak sie prowadzi sklep z odzieza i zawsze miec jakies perełki

co przyciąga Was do sklepu ?

24 mar 2010 - 00:22:48

fajna wystawa, atrakcyjne ceny :)

tak jak napisały dziewczyny powyżej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BALERINKI W KWIATUSZKI