Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki jest najdluzszy dozwolony czas dostarczenia listu poleconego ekonomicznego? Dzisiaj mija 4-ty dzien roboczy pomijajac dzien nadania listu, a jego nadal nie ma. Zadnego awizo rowniez nie dostalam, a potwierdzenie nadania otrzymalam...

2 tygodnie. zazwwyczacj dochodza w ciagu 5-7 dni

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

do 14 dni roboczych.

Zazwyczaj idzie 5-6 dni, ale ja ostatnio otrzymałam po 2 dniach od nadania, czyli 3 dnia więc bardzo szybko jak na ekonomiczny.
Nie ma reguły
4 dni to jeszcze nie tragedia

zgodnie z obietnica poczty, polecony idzie 3 dni robocze ale czasami sie przedluza, jesli to ty wysylalas ten list i masz potwierdzenie nadania przejdz na pczte i zapytaj co sie z tym llistem dzieje

4 dni nie tragedia, mi już prawie 2 tygodnie nie przychodzi :(

po 4 dniach bardzo rzadko dochodzi, zazwyczaj ida dluzej, max. 2 tygodnie, wiec spokojnie ;)

Ja wysłałam pewniej dziewczynie 11.02. a do dziś nie doszedł także wzięłam sprwę w swoje ręce albo się znajdzie albo odszkodowanie

ja czekam od 18 lutego
na moje milky way magic stars ):
dałam 3 zł za przesyłkę, więc polecona ona pewnie nie jest ;p
ale bez przesady ..

wlasnie zazwyczaj otrzymywalam listy polecone ekonomiczne po 3 dniach roboczych, a to nie ja nadawalam, czekam na przesylke do mnie

polecony zazwyczaj idzie 4 dni, mi tak zawsze przychodził..
jak ja wysyłałam to tak samo szły 4 dni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 15:25 przez czubus86.

Mija czwarty dzień czy tydzień? Bo wiadomość można odczytać dwojako...
za zwykle dostaje po 4 dniach, chyba że weekend, no to później.

a ja nie rozumie tych ludzii ze nie mogą wysłac PIORYTETEM POLECONYM wychodzi jakies 5.70 dwea złote więcej czy tam 3 i wiadomo ze dojdzie heh tylko wysyłaja ekonomicznym poleconym!do mnie dzis wysłała jedna dziewczyna ekonomicznym poleconym ciekawe kiedy dojdzie ;/

Cytat
nastis
Mija czwarty dzień czy tydzień? Bo wiadomość można odczytać dwojako...
za zwykle dostaje po 4 dniach, chyba że weekend, no to później.
czwarty dzien. :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Cytat
AgnieszkaBC
a ja nie rozumie tych ludzii ze nie mogą wysłac PIORYTETEM POLECONYM wychodzi jakies 5.70 dwea złote więcej czy tam 3 i wiadomo ze dojdzie heh tylko wysyłaja ekonomicznym poleconym!do mnie dzis wysłała jedna dziewczyna ekonomicznym poleconym ciekawe kiedy dojdzie ;/

jeny, skąd to oburzenie?
ciesz się, że poleconym.... A jak chciałaś priorytetem to trzeba było dopłacić i po problemie.
Dlaczego ktoś ma dopłacać do interesu?

Cytat
martuuus
Cytat
AgnieszkaBC
a ja nie rozumie tych ludzii ze nie mogą wysłac PIORYTETEM POLECONYM wychodzi jakies 5.70 dwea złote więcej czy tam 3 i wiadomo ze dojdzie heh tylko wysyłaja ekonomicznym poleconym!do mnie dzis wysłała jedna dziewczyna ekonomicznym poleconym ciekawe kiedy dojdzie ;/

jeny, skąd to oburzenie?
ciesz się, że poleconym.... A jak chciałaś priorytetem to trzeba było dopłacić i po problemie.
Dlaczego ktoś ma dopłacać do interesu?

no oczywiscie oburzenie bo pozniej ci co wysyłają ekonomicznym poleconym maja wszystko w du... jesli nie dojdzie.Bo oni wysłali i koniec coo nie jest tak?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z szafowiczką