Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:25:58

Cześć dziewczyny, dziś rano hm a właściwie przed chwieczką w TVN24 mówiono, że w woj. Małopolskim i Śląskim w porannych godzinach wystąpiło trzesienie ziemi 3,5 stopnia w skali Richtera...
Jakie mogą być tego powody? Mnie osobiście to dziwi.
Piszcie dziewczyny co o tym myslicie :)

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:27:52

Ja mieszkam na Slasku i mysle ze powodem tego sa kopalnie... Mieszkam pod samiutenka kopalnia i czasami byly takie trzesienia ze az mi kafelki w lazience zaczely odpadac...

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:27:58

ja jestem ze śląska i jakos zadnego trzesienia ziemi tu nie było ;)

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:28:33

Tak, przez kopalnie.
Tak samo było koło Bełchatowa

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:32:29

no może rzeczywiście na śląsku przez kopalnie, ale w małopolsce ?
ja mieszkam na dolnym śląsku więc nie mam czym się martwić narazie ;p

słyszałam jeszcze że to trzesienie ziemi to takie leciutki bo spadały tylko ksiązki z szafek łóżka się trzęsły i telewizory..

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:35:03

Hmm no ja też jestem ze Śląska :) Może było jakieś trzęsienie,ale raczej nieodczuwalne :D

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:35:24

Hmm...a już myślałam że dziś Prima Aprylis.....;-))))

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:36:07

Cytat
TigerEye
no może rzeczywiście na śląsku przez kopalnie, ale w małopolsce ?
ja mieszkam na dolnym śląsku więc nie mam czym się martwić narazie ;p

słyszałam jeszcze że to trzesienie ziemi to takie leciutki bo spadały tylko ksiązki z szafek łóżka się trzęsły i telewizory..

Wlasnie sie tak tez zastanawiam co moglo byc powodem trzesienia w malopolsce...hmm...


Kuuurcze co nie przyjade do domu i nie zastane lazienki pustej hehe Bo jak narazie nie mielismy remontu...

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:37:42

trzesienie ziemi ?! a ja sie cieszylam ze dobrze jest mieszkac w Polsce bo przynajmniej nie ma trzesien ziemi hehe , trzesienie ziemi to nic w porownaniu z tym co bedzie na wiosne.. nie chce krakac ale na moje oko to beda takie powodzie jak w 97roku..albo gorsze

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:44:27

bylo juz pare lat temu w polsce pamietacie? chyba w 2005

zapowiadali je juz wczesniej, przeszlo jakos na ukos

ja bedac w szkole w Gdansku nic odczulam rzadnego trzesienia, a 6 km dalej w domu w Gdyni rodzice mowia ze sie trzeslo sie wszystko szczegolnie szyby i szklanki.

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:47:26

Jak to jakie na slasku jest dużo kopalń płyty ziemi są naruszane, dlatego czesto na slasku wystepuja tapiecia itp. Spowodowane są działanoscią ludzi.

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:48:37

Cytat
palinas89
trzesienie ziemi ?! a ja sie cieszylam ze dobrze jest mieszkac w Polsce bo przynajmniej nie ma trzesien ziemi hehe , trzesienie ziemi to nic w porownaniu z tym co bedzie na wiosne.. nie chce krakac ale na moje oko to beda takie powodzie jak w 97roku..albo gorsze
Doslownie mowilam tak mojemu chlopakowi...

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:49:08

Cytat
palinas89
nie chce krakac ale na moje oko to beda takie powodzie jak w 97roku..albo gorsze

Szczerze to ja też mam takie wrażenie, ale może nic nie będzie, a te trzesienie ziemi to może tylko takie przejściowe jest.
Wiecie co ? u mnie też prawdopodobnie sa jakieś trzęsienia..
8 stopni w 10 stopniowej "górniczej" skali, czyli około 4 w skali Richtera. Z taką siłą zatrzęsła się w sobotę rano ziemia w okolicach kopalni miedzi w Polkowicach na Dolnym Śląsku.

- Mieszkam w Lubinie Górniczym, wiec niedaleko dzisiejszego zdarzenia. Dodam do tego, że na 10-tym piętrze. Budynek zamienił się w gigantyczną łódź. Mam tylko nadzieje, ze nikomu nic złego się nie stało - pisze Tomek z Lubina.

Tak silnego wstrząsu nie pamiętam od lat.
mieszkaniec Szklar Górnych


nie wiem co może to powodować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-09 08:52 przez TigerEye.

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:52:25

Cytat
Shahzada
bylo juz pare lat temu w polsce pamietacie? chyba w 2005

zapowiadali je juz wczesniej, przeszlo jakos na ukos

ja bedac w szkole w Gdansku nic odczulam rzadnego trzesienia, a 6 km dalej w domu w Gdyni rodzice mowia ze sie trzeslo sie wszystko szczegolnie szyby i szklanki.

ja pamiętam, u mnie w Olsztynie było wtedy odczuwalne, też sie zatrzęsło.

TRZĘSIENIE ZIEMI W POLSCE

09 lut 2010 - 08:55:45

Ja mieszkam na śląsku, nic nie czułam i nie chcę xd. ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry horror na depresje