Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

tabernakula sklep

12 minut temu

zakupy internetowe

37 minut temu

Budowa domu

42 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 20:42:41

(naprawdę warto przeczytać!!!) ;)

Cześć dziewczyny, to znowu ja ;p
Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek, w którym ponownie chcę coś zacytować. Bardzo ciekawy, śmieszny i życiowy fragment pewnego artykułu z onetu.
Jest to fragment artykułu, aczkolwiek to, co tutaj chcę wkleić, jest komentarzem pewnego użytkownika do innego artykułu.
Chciałabym wkleić link do art., abyście mogły sobie doczytać, o co chodzi.
Mnie chodziło tylko o pokazanie Wam opisanej, śmiesznej sytuacji...
Proszę o nieusuwanie linku :)
Bo chyba po to jest jednak opcja "wstaw adres www"?:D

Stąd jest fragment tekstu:
"Karki w miastach"

A oto ten fragmentzły/color]
"Ja zwróciłem kiedyś uwagę KARKOWI, który szedł z pitbullem...odważyłem się tylko dlatego, że w ręku miałem strzelbę. Na broń oczywiście pozwolenie mam i często wożę ją na działkę, tam na PRYWATNYM terenie strzelamy do rzutków i puszek.
Siedziałem sobie w ogrodzie i układałem pociski w pudełku, a broń leżała obok, w związku z tym, że postanowiłem już wszystko schować. ZA ogrodzeniem szedł kark z pitbullem, który przykucnął w wiadomym celu. Pies zrobił swoje (metr od mojej posesji), a facet odchodził, jakby nigdy nic. Krzyknąłem za nim i zapytałem, czy zamierza posprzątać po swoim piesku. A on do mnie po łacinie. Odpowiedziałem stanowczym tonem, że MA POZBIERAĆ I NIE BĘDĘ Z NIM DYSKUTOWAŁ.

Wtedy zawrócił i podchodził szybko w stronę bramki. Ja zrobiłem to samo, tyle że podniosłem strzelbę z trawnika. W pierwszej chwili nie zauważył broni i ruszył ostro w moim kierunku, kiedy ja wychyliłem się zza krzaka i spostrzegł co mam w ręku, gwałtownie się zatrzymał. Ja zapytałem raz jeszcze, czy pozbiera. On popatrzył na to co zrobił pies, rozmazał nogą po trawie i powiedział, że już nie ma co zbierać. Wtedy podniosłem broń i wymierzyłem w psa, po czym powiedziałem, że skoro nie ma co zbierać, to z psa tez nie będzie co zbierać. Rozpłakał się i zbierał w garście, to co pies narobił, a przypilnowałem jeszcze, żeby powyrywał ubrudzone źdźbła trawy. Przy mnie powynosił wszystko do śmietnika, po czym pozwoliłem mu umyć ręce u mnie na ogródku.

Upokorzyłem go celowo, za to, że startował z wyzwiskami i do bicia. Gdybyście widzieli jak żewnymi łzami ten KOZAK płakał. Taki chojrak, taki wielki kark, a wył gorzej niż moja córeczka.

A na zakończenie dodam, że broń nie była nabita.
Spodziewałem się za kilka minut policji, która przyjedzie mnie skontrolować, ale nic takiego się nie stało. Widać u policji karczycho miało już swoje "konto", albo uznał, że to nie charakternie.

Spotkałem go innym razem kiedy rowerem jechałem na działkę i z daleka mi się kłaniał. Grzecznie odpowiedziałem :"dzień dobry" i mam wrażenie, że jest mi wdzięczny, że nie opowiedziałem jego kolesiom, jaki z niego twardziel"

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 20:46:22

nie wiem co powiedziec :D w sumie to normalne, ze taki miesniak z abs-em to 'kruszynka' hihihi i tylko cwany jest w 'gębie' ;]

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 20:52:43

Cytat
blessya
nie wiem co powiedziec :D w sumie to normalne, ze taki miesniak z abs-em to 'kruszynka' hihihi i tylko cwany jest w 'gębie' ;]

dokładnie ;)

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 20:57:44

na Onecie są bardzo ciekawe artykuły, zaglądam często i ten też znam, jeśli mogę coś polecić od siebie to poszukajcie artykułu o współczesnych emerytach, to dopiero szok!

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 21:01:54

Cytat
kleo23
na Onecie są bardzo ciekawe artykuły, zaglądam często i ten też znam, jeśli mogę coś polecić od siebie to poszukajcie artykułu o współczesnych emerytach, to dopiero szok!

wklej tu

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 21:11:53

nie wierze w to;) bajkopisarstwo ;)

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 21:13:14

nie wieże w to :D bał by się ze jak będzie bez strzelby to dostanie :D:D tak wiec myślę że ściema ale ogólnie tekst sam w sobie fajny :)

zweryfikowana
Posty: 1.016
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 21:14:51

Hehe ja Dzisiaj załatwiłam takiego jednego ;)
Przyjechał z kolegą do domu rodziców mojego faceta, że niby paczka do Niego nie doszła z allegro ( kupiona na początku stycznia, wysłana 6 stycznia, więc koleś w gorącej wodzie kąpany, a był z Sochaczewa ( My mieszkamy w Warszawie ) .

Gdy byliśmy w Ikei, zadzwonił do Nas Tata mojego chłopaka, że przyszli jacyś kolesie i pytali o mojego faceta, że nie wysłał paczki i tym podobne.

Wkurzył nas jak nie wiem, spanikował i bał się spotkać, za to obrzucił go stosem obelg, groźbami i policją - jak się okazało po głosie się domyśliłam, że kolega , który tak dzielnie naskakiwał ma może z 16 lat.

Weszłam na all, znalazłam Jego dane, a raczej Jego mamy, na która było allegro no i jej numer telefonu zadzwoniłam, a dwie godziny później zadzwonił do mnie pijany chłopak, który czuł się oszukany hehe :)

No i co się okazało ? Że znowu nas zbluzgał i znowu groził itp itd, rzucał się przez telefon strasznie - pomyślałam, że zadzwonię ponownie do szanownej mamuni i tak zrobiłam, grzecznie z nią rozmawiając wysunęła swoje odczucia itp :) Pani powiedziała, ze zaraz zadzwoni do dzieciaka i przyprowadzi do domu, tak tez się stało, sama do mnie zadzwoniła , ja słyszałam jak ojciec chłopaka wrzeszczy na gówniarza, ten płacze i spazmuje, a tata jedzie po nim ( kulturalnie ) ale jedzie po ambicjach.

Mama przepraszała mnie, zmusili go do wykrzyczenia przeprosin, potem jeszcze przepraszał mnie Jego tata, ale nie wiele z tego usłyszałam, bo mam naszego allegrowicza w gorącej wodzie kąpanego i tak rzucającego i odgrażającego się wczesniej, tak na niego się darła, że trudno było słyszec co mówi tatuś.

Chłopak dostał nauczkę, oduczy się gorącego temperamentu w sprawach, w ktOrych tego nie trzeba okazywać :)
Moze nauczy się szacunku i cierpliwości :)

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 21:17:15

ja nie wiem ile w tym prawdy, cały artykuł-podałam link.
ale skusiłam się, żeby się tym z Wami podzielić ;d

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 21:18:15

Cytat
magodzianka
ja nie wiem ile w tym prawdy, cały artykuł-podałam link.
ale skusiłam się, żeby się tym z Wami podzielić ;d
hehe no jasne przynajmniej wesołe te artykuły moze ktos jeszcze cos fajnego znajdzie ;)

Ciekawy artykuł-fragment onet.pl

09 sty 2010 - 21:18:27

wogole na tych portalach typu onet czy wp to takie farmazony pisza ze szkoda gadac, co ja sie tam nasmialam to lepsze niz dowcipy hahahaha
pier***** 3 po 3, rzucaja bezpodstawne oskarzenia, tytul artykulu wogole nie zwiazany z trescia, dzisiaj np. pisza tytul "najgrozniejszy raper w Polsce" artykul na pierwszej stronie, wchodze, czytam a tam tekst "...Jest jednak w Polsce ktoś, kto przynajmniej wygląda na groźniejszego w starciu ulicznym. Kim jest Popek?" no to w koncu najgrozniejszy czy wyglada na groznego, moze i tytuly maja zachecajace ale beznadziejnie tresci, inny przyklad naglowek w stylu wazne wydarzenie malysz itd. - wchodze a tam malysz powiedzial ze mu slabiej poszlo ;/ i pier...nicza o tym na cala strone... tylko strata czasu na czytanie tego :/ nie wiem co za idioci to pisza.......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-09 21:29 przez filipinka5.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co mówi o Tobie twój charakter pisma