Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:35:56

SZOK MASAKRA!!!! DEMORALIZACJA!!!

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:39:47

ja tez jestem w szoku ale mysle ze może one biorą jakiś udział w nagraniach dla pedofilów i dostaja za to kase bo widać ze one same namawiają te dzieci i pokazują tego typu ruchy

Cytat
thundercat85
halooo panie przeczytajcie sobie moja odpowiedz nie znacie kultury a czujecie sie obuzone ;/// hehe dobre





coz dancehall tez jest szokujacy :D :P LOL.

oglądałam te filmiki od ciebie ale to jednak co innego jest na tych nagraniach z dziećmi na filmikach nikt nie robi pozycji typowej do kopulacji i nikt nikogo na dłużej od tyłu nie łapie za biodra itp. tego typu tańce co pokazałas nie raz były gdzieś pokazywane i one jakoś nie wywołują jakiś negatywnych skojarzeń



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 14:52 przez emilianka1981.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:56:33

o feeeeeee obrzydlistwo
no to co, że mają tam taka kulturę ale to nie znaczy, że małe dzieciaczki moga takie ruchy wykonywać, nie obowiązują tam żadne prawa? typu kary dla pedofili itd?przecież to pod to podchodzi pod pedofilie, feee
matki są jeb,nięte skoro na to pozwalają ktos powinien za to odpowiedzieć
co beda robić w wieku 15 lat? rżnąć się jak wieprzki gdzie popadnie?i kogo popadnie?
czy u nas 4 latek może palic papierosy albo pić alkohol? NIE!!!!!


a potem co ich będzie podniecać ja już mają taki kontakt z płcią przeciwną?aż strach myśleć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 14:58 przez lokap.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:56:43

ale to sa podstawowe ruchy w calosci to wyglada inaczej jak zaglebisz sie w kulture tanca ameryki lacinskiej to zobaczysz..... zobacz jak mulatka tanczaca dancehall sie rusza i wyobraz sobie ze stoi za nia facet ... to jest inna kultura
tak samo jak wielu moze szokowac "lapanie sie za jajka w hip hopie"
Bachata wyglada dosc subtelnie Ragaeton juz nie parka na jednym z filmikow wyglada jakby sie miala zaczac bzykac na srodku ulicy... tyle ze sie pojawia 1, max 2 ruchy,,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-06 14:59 przez thundercat85.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:58:42

OMG!!! A potem właśnie 14-stolatki zachodzą w ciąże... Nie mówię oczywiście że przez taniec ;p ale od tego się też zaczyna... potem jakieś odważne ubrania itd... powinni zamknąć te stare kur... co namawiają te dzieci do takiego tańczenia...

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 14:59:55

okropnosc, to nie taniec tylko nauka pozycji seksualnych, przeciez te dzieci prawie uprawiaja seks na parkiecie

Dziecięcy "seks" na parkiecie

06 sty 2010 - 15:04:41

o boże.. tragedia.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

08 sty 2010 - 20:52:25

widziałam to ---

Dziecięcy "seks" na parkiecie

08 sty 2010 - 20:52:25

Ten filmik jest szokujący!

Dziecięcy "seks" na parkiecie

08 sty 2010 - 20:52:46

teraz czarnoskórzy tak tańczą to tak jakby nowy rodzaj tańca
niech robią co chcą ich sprawa ;)

Dziecięcy "seks" na parkiecie

08 sty 2010 - 20:54:51

Jednym slowem SZOK!

Dziecięcy "seks" na parkiecie

08 sty 2010 - 21:14:13

bosze , takie dziwne to dla was ? wszędzie tylko sex i sex dzieci chca naśladować dorosłych, chca byc jak Pani z wideoklipu snoop doga, madonny czy beyonce ect
to jest straszne ale ami tego dzieci uczymy !!

Dziecięcy "seks" na parkiecie

08 sty 2010 - 21:16:19

Tak, tak rozumiem, inna kultura, są takie rodzaje tańca itd ale jak dla mnie przykłady na tych filmikach to zupełnie coś innego!! Nie wiem jak u was ale mnie jakos strasznie nie poruszają, taniec może być seksowny, namiętny, mogą być nawet elementy poniekąd przypominające seks ale nie składają się tylko z samych jednoznacznych ruchów "kopulacji" i obłapiania, ogromna różnica, tak tak dzieci dobrze sie bawia, mają niezłe poczucie rytmu, no ale haaalo.... o i ale watpie ze ci chlopcy za 2-3 lata nie nakręcą się po takim tancu i sami wiecie.... A o nauczycielkach już nie wspominam bo to obrzydliwe.

Dziecięcy "seks" na parkiecie

08 sty 2010 - 21:18:55

Treść posta została usunięta automatycznie

Dziecięcy "seks" na parkiecie

08 sty 2010 - 21:21:59

OMG ;o brak mi słów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Ostatni list do ukochanego"