Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 15:29:38

Co zamierzacie robic w dzisiejszy wieczór pozostając w domu ??
Ja nigdzie się nie wybieram i nie mam pomysłu bo w tv wieje nudą

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 15:48:23

ja z mezulkie m tez siedzimy w domku... bedzie nuvo, szampan, koreczki... i po prostu bedziemy cieszyc sie soba :) :) pozdrawiam i zycze wszystkim szampanskiej nocy :)

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 15:49:36

my też w domu zostajemy z córcią ;))
i czekamy aż szybko pójdzie spac ;)

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 15:53:58

ja pewnie sie upije jak co roku :D heheh nie wiem ale w ten szczegolny dzien jakos nie mam zachamowan :P
a pozatym bedzie wesolo...

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 15:55:45

ja bede sama i nie wiem co robic:( dopiero 16 a juz sie tak nudze;(

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 15:57:35

ja mam ospe i zostaje w domu zamiast isc na bal :( ale zrobimy pyszna pizze i potem bedziemy sie zastanawiac ;d moze jakis film :)

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 15:58:54

ja też od dowien dawna w sylwestra siedze w domu z mężem i dzieciakami:)a już myślałam ze każdy gdzieś wychodzi,nie jestem sama

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 15:59:36

Cytat
xx3martus
ja bede sama i nie wiem co robic:( dopiero 16 a juz sie tak nudze;(


uhuhu....jak mialam 16 lat to sie najlepiej bawilam :) W domu jeszcze nigdy sylwestra nie spedzilam i na razie nie zamierzam ja ide na impreze z ekipa bedzie super :D:D:D:D

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 16:02:58

o 22 ide spac i olewam ten cyrk :D

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 16:08:04

a ja siedze w domku... (sama :( ) dlatego wypozyczylam sobie kilka komedi ;p

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 16:08:20

Robimy sobie wieczór filmowy:) Kupiliśmy dwa szampany i będą podpiekane bagietki po włosku:)Czyli z mozarellą pomidorkiem i bazylią...uwielbiam:)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 16:08:55

Cytat
candygirl159
Cytat
xx3martus
ja bede sama i nie wiem co robic:( dopiero 16 a juz sie tak nudze;(


uhuhu....jak mialam 16 lat to sie najlepiej bawilam :) W domu jeszcze nigdy sylwestra nie spedzilam i na razie nie zamierzam ja ide na impreze z ekipa bedzie super :D:D:D:D

A Ty żalisz się czy chwalisz? To ją pocieszyłaś, nie ma co. Ja niejednego sylwestra spędziłam w domu. Dzisiaj idę na imprezę, ale jakoś nie przepadam za klimatem sylwestra;// ta telewizyjna propaganda, że "wypada" gdzieś iść...Bezsens, wymuszony i tyle. Dla wszystkich pozostających w domu- dziewczyny nie ma się co łamać, to nie ostatnia impreza w życiu, a z doświadczenia wiem, że te spontaniczne, niewymuszone w ciągu roku są o niebo lepsze;-)
Cytat
sillvvia
o 22 ide spac i olewam ten cyrk :D

dobre określenie cyrk!;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 16:51 przez gajaaa.

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 16:11:27

a może urzadzimy sylwka forumowego? nie znamy się, prawdopodobnie nigdy sie nie spotkamy, bedziemy opowiadać sobie bzdury, typu dlaczego spedzamy sylwka same i td.

Cytat
dzwooneczek
Robimy sobie wieczór filmowy:) Kupiliśmy dwa szampany i będą podpiekane bagietki po włosku:)Czyli z mozarellą pomidorkiem i bazylią...uwielbiam:)
mmm. spróbójcie z masłem czosnkowym i mozarellą - pycha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-31 16:12 przez puchuskubatek.

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 16:13:49

Cytat
candygirl159
Cytat
xx3martus
ja bede sama i nie wiem co robic:( dopiero 16 a juz sie tak nudze;(


uhuhu....jak mialam 16 lat to sie najlepiej bawilam :) W domu jeszcze nigdy sylwestra nie spedzilam i na razie nie zamierzam ja ide na impreze z ekipa bedzie super :D:D:D:D
myślę, że nie chodziło o wiek, tylko o godzinę :)))))

Sylwester w domu -jakie plany ?

31 gru 2009 - 16:16:09

Cytat
gajaaa
Cytat
candygirl159
Cytat
xx3martus
ja bede sama i nie wiem co robic:( dopiero 16 a juz sie tak nudze;(


uhuhu....jak mialam 16 lat to sie najlepiej bawilam :) W domu jeszcze nigdy sylwestra nie spedzilam i na razie nie zamierzam ja ide na impreze z ekipa bedzie super :D:D:D:D

A Ty żalisz się czy chwalisz? To ją pocieszyłaś, nie ma co. Ja niejednego sylwestra spędziłam w domu. Dzisiaj idę na imprezę, ale jakoś nie przepadam za klimatem sylwestra;// ta telewizyjna propaganda, że "wypada" gdzieś iść...Bezsens, wymuszony i tyle. Dla wszystkich pozostających w domu- dziewczyny nie ma się co łamać, to nie ostatnia impreza w życiu, a z doświadczenia wiem, że te spontaniczne, niewymuszone w ciągu roku są o niebo lepsze;-)


tak CHWALE SIE :P:P:P:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to znaczy?