Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.508

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 20:31:38

Dla przypomnienia (niektórym szafowiczkom)

Pkt 20 REGULAMINU FORUM

Moderatorzy mają prawo do subiektywnej i niepodlegającej dyskusji na forum oceny postów/wątków oraz ich usuwania, zmiany lub zamykania w każdej chwili, jeśli uznają to za stosowne. Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na priv Moderatora, do którego mamy uwagi lub do Administratorów portalu Szafa.pl . Posty oraz wątki z uwagami dotyczącymi sposobu moderowania będą usuwane bez ostrzeżenia.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 273

Blokada konta ! Why ? !

30 gru 2009 - 11:41:11

Cytat
indygo
mi poznikały ni z gruszki ni z pietruszki wiadomości i rzeczy z szafy. mimo prób zweryfikowania - przelew z własnego firmowego konta nie zostałam zweryfikowana- niezmienny status oczekuje na weryfikację.,wielokrotnie pisałam do szafy w tej sprawie ale nie spotkałam się z żadną reakcją. te parę złotych to nie majątek,ale sytuacja irytująca. Ktoś ma podobne doświadczenia?

Trochę niejasności:
1. "status oczekuje na weryfikację" - to chyba nie na koncie indygo?
2. Nie otrzymaliśmy żadnej wiadomości/zgłoszenia w kwestii weryfikacji tego konta
3. Nie otrzymaliśmy żadnej wpłaty...

Każde zgłoszenie jest przez nas dokładnie sprawdzane, weryfikowane i kończy się konkretną akcją (decyzją) z naszej strony.
Cytat
sylwia8086
Cytat
kroliczekBany
Dlaczego zablokowali mi konto do 1 stycznia i nawet nie raczyli poinformowac dlaczego je zablokowali ? ;/


ja też mam zablokowane,dlatego że nie byłam zweyfikowana,ale na bardzo długo aż do 20 stycznia;[
już jestem zweryfikowana i chciałabym odblokowania mojego konta,ale nie wiem jak to zrobić,do kogo się zwrócić????


Do Supermoderatorów lub Administracji przez KONTAKT



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 11:45 przez promo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chcę zostać modelką!?