Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:46:15

Nie jest tutaj mówione ze wszystkie Moderatorki są zawistne i usuwają przedmioty ze złości itp.
Tylko "zwyczajne " użytkowniczki należy również zrozumieć ,że swój cenny czas poświęcają.
Są Moderatorki bardzo miłe i pomocne dlatego nie chce urazić tych uczciwych.
A każda szafowiczka z władzą wie czy jest uczciwa i fair.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:47:11

dziewczyny!!! az czasami smutno sie robi jak sie was czyta!!!!!!!!!

to ze niektorym cos nie zostalo skasowane? to nie to ze jej na zlosc nikt nie robi1 no prosze was!!!!
was jest tysiace! nas 20 osob! nie wszystkie odrazu "wylapujemy"!!!!!!!

na te bez weryfikacji ktore wystawiaja rzeczy niby nie na sprzedaz tez przyjdzie czas.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:49:05

Ada wybacz mi bardzo, ale krew mnie zalala dzisiaj rano, jak wiem ze wsyztsko jest ok, kategoria dobrze dobrana.. wiec o co kaman? Przykro mi ale tak się nie robi! Ludzie traca czas na wystawianie, robienie fotek a ktoś ma to poporstu gdzieś i się usuwa jak się podoba, bez podania konkretngo powodu.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:53:40

A wyjaśnijcie mi jak to jest z tą weryfikacją? Szukałam dzisiaj sweterka i znalazłam dziewczyny niezweryfikowane które normalnie sprzedają tzn maja opcje kup/wymień, nie że wstawiają na górną półkę??? Więc one mogą sprzedawać czy nie??

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:55:34

Cytat
szendercia
A wyjaśnijcie mi jak to jest z tą weryfikacją? Szukałam dzisiaj sweterka i znalazłam dziewczyny niezweryfikowane które normalnie sprzedają tzn maja opcje kup/wymień, nie że wstawiają na górną półkę??? Więc one mogą sprzedawać czy nie??

NIE MOGA! ale jak pisalam nie jestesmy w stanie wszystkich naraz wylapac!!!!
wystraczy na dole zanaczyc opcje ZGLOS NIEPRWIDLOWOSC i to do mnie trafi- wowczas zajme sie pania łamiaca regulamin.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:56:20

mi tez z gory jakas menda usuwa moze to dlatego ze pewna msciwa panna o loginie slicznotka2019 donosi ze cos w zlej kategori dodane bo upomnialam sie o swoje i tyle ile razy jest na moim koncie tuyle razy cos mi usuwaja blokada to nawet na 100% za lamanie regulaminu mi kiedys tez zablokowali na 2 dni bo zareklamowalam swoja szafe jako niezweryfikowana moze cos probowalas sprzedac? za to tez blokuja
p.s tez znalazlam trakie niezweryfikowane co sprzedaja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 10:58 przez AnnaMariaM.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:01:33

Cytat
Ajjc
Cytat
szendercia
A wyjaśnijcie mi jak to jest z tą weryfikacją? Szukałam dzisiaj sweterka i znalazłam dziewczyny niezweryfikowane które normalnie sprzedają tzn maja opcje kup/wymień, nie że wstawiają na górną półkę??? Więc one mogą sprzedawać czy nie??

NIE MOGA! ale jak pisalam nie jestesmy w stanie wszystkich naraz wylapac!!!!
wystraczy na dole zanaczyc opcje ZGLOS NIEPRWIDLOWOSC i to do mnie trafi- wowczas zajme sie pania łamiaca regulamin.

A ja myślałam że one maja zablokowana tą opcję sprzedaj/wymień i dlatego wystawiaja na górnej półce??? Czyli trzeba być wrednym i zgłaszać? :-)

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:02:39

jestem bardzo ciekawa ktora tak bardzo chciala zeby mi usunięto rzeczy, też bede MEGA CZEPIALSKA.. :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:05:51

Cytat
szendercia
Cytat
Ajjc
Cytat
szendercia
A wyjaśnijcie mi jak to jest z tą weryfikacją? Szukałam dzisiaj sweterka i znalazłam dziewczyny niezweryfikowane które normalnie sprzedają tzn maja opcje kup/wymień, nie że wstawiają na górną półkę??? Więc one mogą sprzedawać czy nie??

NIE MOGA! ale jak pisalam nie jestesmy w stanie wszystkich naraz wylapac!!!!
wystraczy na dole zanaczyc opcje ZGLOS NIEPRWIDLOWOSC i to do mnie trafi- wowczas zajme sie pania łamiaca regulamin.

A ja myślałam że one maja zablokowana tą opcję sprzedaj/wymień i dlatego wystawiaja na górnej półce??? Czyli trzeba być wrednym i zgłaszać? :-)
Bo tak jest- maja zablkowana ta opcje i dlatego wystawiaja rzeczy na gornej polce! ale!!!!!!!!!!

jesli ktos wstawil rzeczy zanim weszly zmiany tej blokady nie mial! stad niektore niezweryfikowane maja rzeczy w kategori sprzedaj/wymien!

trzeba zglaszac!!!! w razie czego potem administracja nie posiada danych takiej szafiarki i nie moze w razie oszustw zglosic jej na policji!!!!
wiec robiac interesy z niezweryfikowana robicie to na wlasna odpowiedzialnosc!!! bo nie posiadacie jej prawdziwych danych!!!!! a paczke mozna wylsac na adres babci lub kolezanki.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.944

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:07:35

Cytat
magdaaaa_
Cytat
Ajjc
dziewczyny!!!!

czasami rzeczy z gornej poki sa kasowane bo:
rzecz przedstawia ubranie jedno!!!! a nie kreacje! a to duza roznica!

nic nie jest kasowane poprzez zazdrosc! na zlosc!!!!! bez zartow!

Uwierz, ze duzo rzeczy jest kasowane przez zlosc, dlatego takie pseudomoderatorki nie powinny miec tu miejsca

Gdyby było wszystko wystawione zgodnie z regulaminem, gwarantuje Ci ze nikt by tego nie skasowal ,a tymbardziej na złość, to nie jest przedszkole,trzymajcie sie obowiązujacych tu zasad, a nie bedzie niepotrzebnych zgrzytów.


Polecam !!! http://forum.szafa.pl/list/65/regulaminy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:09:22

Cytat
MaJorkaaa
Ada wybacz mi bardzo, ale krew mnie zalala dzisiaj rano, jak wiem ze wsyztsko jest ok, kategoria dobrze dobrana.. wiec o co kaman? Przykro mi ale tak się nie robi! Ludzie traca czas na wystawianie, robienie fotek a ktoś ma to poporstu gdzieś i się usuwa jak się podoba, bez podania konkretngo powodu.

wierz mi, że dodanie kilku zdjęć to NIC w porównaniu do tego, że czasem trzeba wykasować niezweryfikowanej ponad 100 rzeczy z szafy, każdą z osobna.

A to, że moderatorzy kasują coś z zazdrości... Większej głupoty nie słyszałam, naprawdę! Każdy raport jest sprawdzany przed moderatora, nie jest tak, że jakaś szafowiczka zgłosi sobie nieprawidłowość a moderatorzy kasują to bez opamiętania. Jesli ktoś składa raporty złośliwie, rzecz nie zostaje usunięta.
A jeśli jakaś rzecz rzeczywiście została skasowana niesprawiedliwie to widocznie przez jakieś nieporozumienie. Raportów napływa tyle, że naprawdę ciężko sie w tym odnależć.

Poza tym praca moderatorów podlega konroli Administracji Supermoderatorów. gdyby ktoś coś kasował z zawiści to wierzcie, albo nie - wyleciałby odrazu.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:12:52

Cytat
martuuus
Cytat
MaJorkaaa
Ada wybacz mi bardzo, ale krew mnie zalala dzisiaj rano, jak wiem ze wsyztsko jest ok, kategoria dobrze dobrana.. wiec o co kaman? Przykro mi ale tak się nie robi! Ludzie traca czas na wystawianie, robienie fotek a ktoś ma to poporstu gdzieś i się usuwa jak się podoba, bez podania konkretngo powodu.

wierz mi, że dodanie kilku zdjęć to NIC w porównaniu do tego, że czasem trzeba wykasować niezweryfikowanej ponad 100 rzeczy z szafy, każdą z osobna.

A to, że moderatorzy kasują coś z zazdrości... Większej głupoty nie słyszałam, naprawdę! Każdy raport jest sprawdzany przed moderatora, nie jest tak, że jakaś szafowiczka zgłosi sobie nieprawidłowość a moderatorzy kasują to bez opamiętania. Jesli ktoś składa raporty złośliwie, rzecz nie zostaje usunięta.
A jeśli jakaś rzecz rzeczywiście została skasowana niesprawiedliwie to widocznie przez jakieś nieporozumienie. Raportów napływa tyle, że naprawdę ciężko sie w tym odnależć.

Poza tym praca moderatorów podlega konroli Administracji Supermoderatorów. gdyby ktoś coś kasował z zawiści to wierzcie, albo nie - wyleciałby odrazu.



a to ciekawe!
ciekawe jak wyjasnisz mi że moderatorka to w zlej kategori miec moze wszytsko ? I nie wmowisz mi że zadna tak nie ma bo przed chwileczką natknełam się na jedną ktora się tu wypowiadała... i ZWYKLA CZARNA TUNIKE MIALA W KRECJACH W DZIALE SPECJALNE OKAZJE i to jest fer?????????
Dalo do myslenia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:19:24

MaJorkaaa

Nie wiem o kim mówisz, ja mam wszystko w dobrej kategorii. Ale nie tak dawno coś przez przypadek wrzuciłam do złej i ta rzecz została usunięta ;)

wracając do niezweryfikowanych - osób sprzedajacych bez weryfikacji jest ogrom. Naprawdę chyba nie zdajecie sobie sprawy, ale wydaje mi się, że 60% szafowiczek to osoby niezweryfikowane, które nagminnie próbują sprzedawać.
Jesli natkniecie się na taką osobę - raportujcie! w ten sposób pomagacie moderatorom, którzy nie są w stanie "wyłapać" wszystkich osób

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:22:59

Cytat
martuuus
MaJorkaaa

Nie wiem o kim mówisz, ja mam wszystko w dobrej kategorii. Ale nie tak dawno coś przez przypadek wrzuciłam do złej i ta rzecz została usunięta ;)

wracając do niezweryfikowanych - osób sprzedajacych bez weryfikacji jest ogrom. Naprawdę chyba nie zdajecie sobie sprawy, ale wydaje mi się, że 60% szafowiczek to osoby niezweryfikowane, które nagminnie próbują sprzedawać.
Jesli natkniecie się na taką osobę - raportujcie! w ten sposób pomagacie moderatorom, którzy nie są w stanie "wyłapać" wszystkich osób


jest jedna taka skomentowałam jej rzecz, doskonale wie ze mowie o niej. Nie bede na tyle chamska i na publike jej nicka wystawiala ale przykre jest to że sama Pani moderator poucza innych a sama robi zle. Moze najpierw zacznie od samej siebie a potem bedzie pouczala innych?

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 11:24:40

mi tez usuwaja rzeczy z gornej półki ale teraz wiem ze slusznie bo dodaje do zlej kategorii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester samotnie w domu