Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 09:58:27

Dlaczego zablokowali mi konto do 1 stycznia i nawet nie raczyli poinformowac dlaczego je zablokowali ? ;/

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:06:40

nie ten dział... a takie pytania raczej do administracji radzę kierować;]
na 99% za łamanie regulaminu;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 10:07 przez sariel.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:08:31

ahh mi pewna wredota usuwa non stop rzeczy z gornej polki bo tak jej sie podoba, w zwiazku z tym moze mi ktos powie gdzie moge dokladnie zglosic moderatora, ktory naduzywa swoich praw?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:10:04

nie widze na koncie zadnej blokady!!!!!!!

Cytat
magdaaaa_
ahh mi pewna wredota usuwa non stop rzeczy z gornej polki bo tak jej sie podoba, w zwiazku z tym moze mi ktos powie gdzie moge dokladnie zglosic moderatora, ktory naduzywa swoich praw?

jakie rzeczy zostaja ci usuniete z gornej poki? pewnie cos masz niezgodnie z regulaminem.

Skragi na moderatorow mozna wysylac na pw do supermoderatorow, albo do administracji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 10:11 przez Ajjc.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:11:48

mi kiedyś wszystkie rzeczy pousuwali z górnej półki i to za darmo - po prostu byłam niezweryfikowana i pod rzeczami nie miałam żadnych aluzji, ze chce je sprzedać, wymienić. Po prostu chciałam je pokazać innym, a usuwali mi je. Niesprawiedliwość;/
albo jakiejś szafowiczce nie podoba się twoja obecność i zgłasza Cię do administracji.
Choć administracja zawsze gdy jest potrzeba to jej nie ma, a mieszać się do całkiem niepotrzebnych spraw.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:17:23

Mi również usuwają rzeczy z górnej półki ... nie wiem co może być nie tak , jestem zweryfikowana i napewno rzeczy na sprzedaż nie wrzucam na górną półkę :/ a co do blokady to pewnie dostaniesz na emaila jakieś potwierdzenie , że zablokowali konto , w przeciwnym razie zgłoś to ...

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:21:40

U mnie zniknęły wszyskie rzeczy z górnej półki... co prawda nie pokazywałam tam swoich tylko miałam te, które dostałam z wymiany czy, które kupiłam na szafie ale mimo wszystko nie fajne to jest :/

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:24:29

ciesz sie ze do 1 stycznia. przeciez lada dzien ci odblokuja to o co placzesz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:24:36

Cytat
madzia_k
U mnie zniknęły wszyskie rzeczy z górnej półki... co prawda nie pokazywałam tam swoich tylko miałam te, które dostałam z wymiany czy, które kupiłam na szafie ale mimo wszystko nie fajne to jest :/

te rzeczy po zminach zniknely ci automatycznie. Mi tak samo, wszystko co kupilam, co wymienilam poznikalo;)

po zminach nie da sie juz np przeniesc rzeczy na gorna poke.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:24:52

Ja również miałam taka sytuację. Usuwano mi rzeczy z górnej półki - niby były przypisane złej kategorii, ale czy rękawiczki bedące w rękawiczkach to zła kategoria?
Usuwano mi rzeczy naprawdę ładne i oryginalne.
W momencie kiedy poprosiłam o wyjaśnienia moja górna połka świeciła pustkami.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:26:57

Cytat
Ajjc
Cytat
madzia_k
U mnie zniknęły wszyskie rzeczy z górnej półki... co prawda nie pokazywałam tam swoich tylko miałam te, które dostałam z wymiany czy, które kupiłam na szafie ale mimo wszystko nie fajne to jest :/

te rzeczy po zminach zniknely ci automatycznie. Mi tak samo, wszystko co kupilam, co wymienilam poznikalo;)

po zminach nie da sie juz np przeniesc rzeczy na gorna poke.


To chyba ten, kto wprowadza te zmiany nie do końca zastanawia się nad tym co robi... co to komu przeszkadzało?? Chyba, że jaest jakiś konkretny i sensowny powód, którego nie znamy...

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:29:51

Ja tez tak mialam, ze mi usuwano rzeczy ktore byly w dobrych kategoriach. Ale na mój rozum to była złośliwość jakiejś Szafowiczki, która ciągle zgłaszała moje rzeczy ze niby sa w zlej kategorii. Potem dostawalam odpowiedź ze wystawiam rzeczy na sprzedaz i ze jestem niezweryfikowana, a zweryfikowana bylam i na gornej polce wystawialam swoje rzeczy:)

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:30:58

mi dzisiaj skasowali 50 % szafy..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.508

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:33:18

Cytat
magdaaaa_
ahh mi pewna wredota usuwa non stop rzeczy z gornej polki bo tak jej sie podoba, w zwiazku z tym moze mi ktos powie gdzie moge dokladnie zglosic moderatora, ktory naduzywa swoich praw?

Rzeczy z górnej półki zostały usunięte, bo zostały dodane do złej kategorii.

Blokada konta ! Why ? !

29 gru 2009 - 10:34:05

ja pisałam do administracji i nie dostałam odpowiedzi. zablokowali mi już dwa razy konto, nie mam pojęcia, dlaczego ? ;| powinnyśmy dostawać jakieś wyjaśnienie, a nie po prostu termin do kiedy jest blokada.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester samotnie w domu