Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:17:51

Witam miłe Panie

od dłuższego już czasu chciałem zadać Wam to pytanie - wiem że spora część napisze że to prowokacja lub coś w tym rodzaju - lecz jeśli tak nie myślicie bardzo proszę odpowiedzcie mi na pytanie jak w naszym społeczeństwie widzicie takie osoby jak ja tzn. z tego co ostatnio czytam określa się to mianem transwestytyzmu ??? czy są wśród Was kobietki które mogłyby pisać ze mną normalnie jak z kumplem - doradzać - i takie tam ? czy raczej jest to temat nie do przejścia i nie chciałybyście mieć z tym nic wspólnego - jak to jest ?

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:19:39

Moim zdaniem zależy to od tolerancji, ja mogłabym normalnie rozmawiać z taką osobą jak Ty .

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:21:10

super

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:21:37

ja jestem tolerancyjna i nie miałabym żadnych oporów. bo przecież liczy się charakter;)

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:22:14

jest to normalna soba taka jak my tylko że interesuje sie przebieraniem w ciuchy przeciwnej płci

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:23:30

ja lubie takich ludzi :))) jak byłam w angli poznałam wielu transexualistów i są zupełnie normalni, może troszeczke inni ale jak najbardziej w pozytywnym sensie :))) chcialabym zeby na polskich ulicach pojawiało się więcej takich ludziii serce Tylko szczerze powiedziawszy mam problem czy mówic w tych przypadkach 'on' czy 'ona' <; hm
hehe a jego nigdy nie zapomne, bardzo kolorowy gość z niego był :D -



hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:24:36

Bylo juz kilku takich chlopakow tutaj, z tego co widzialam dziewczyny zazwyczaj chetnie doradzaly i odpowiadaly na pytania dotyczace ciuchow, ogolnego stylu itd. :)

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:24:37

oooo fajnie:0 ja lubie takich ludzi!!!!

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:24:37

a co to za różnica jakie masz upodobania;) jesli jestes fajnym, milym człowiekiem to przeciez nie ma powodu by nie chciec z Toba rozmawiac.

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:25:07

ślicznie - często zastanawiam się dlaczego jest tak że kobietki mają takie zdrowe podejście do tego wszystkiego nawet już nie chodzi o transwestytyzm i takie tam ale ogólnie - a faceci ufffff szkoda gadać :)

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:25:40

jestem na nie :)

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:25:47

Mam kolegę, który z charakteru bardziej przypomina dziewczynę, może i też dlatego, że dba bardzo o swój wygląd :) Ale on bardziej podchodzi pod geja :) Natomiast siedziałam kiedyś w tramwaju obok faceta w szpilkach, z pomalowanymi paznokciami, kolczykami, w sukience i kurcze nie podoba mi się to... Jeśli tak bardzo chce być kobietą to może zrobić operację, ale facet w kiecce to pomyłka...

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:26:07

dużo mówi się o tolerancji i wszyscy są tacy tolerancyjni, ale znam sporo osób które były tolerancyjne np w sprawie homoseksulistów a kiedy spotkały kogoś takiego od razu zmieniały zdanie...więc bardziej mnie zaciekawiło ile z osób które tu się wypowiadają byłoby takiego samego zdania po spotkaniu z Tobą, po rozmowie

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:26:39

Cytat
konarskal
ja lubie takich ludzi :))) jak byłam w angli poznałam wielu transexualistów i są zupełnie normalni, może troszeczke inni ale jak najbardziej w pozytywnym sensie :))) chcialabym zeby na polskich ulicach pojawiało się więcej takich ludziii serce Tylko szczerze powiedziawszy mam problem czy mówic w tych przypadkach 'on' czy 'ona' <; hm
hehe a jego nigdy nie zapomne, bardzo kolorowy gość z niego był :D

-

jakie nogi ;o jestem w szoku:) nie jedna by chciała takie mieć;)

hej jak to jest ???

29 lis 2009 - 14:26:52

Cytat
eexcited
Bylo juz kilku takich chlopakow tutaj, z tego co widzialam dziewczyny zazwyczaj chetnie doradzaly i odpowiadaly na pytania dotyczace ciuchow, ogolnego stylu itd. :)

wooow były tu takie osoby ??? a może są ???
Cytat
chocolatex
Mam kolegę, który z charakteru bardziej przypomina dziewczynę, może i też dlatego, że dba bardzo o swój wygląd :) Ale on bardziej podchodzi pod geja :) Natomiast siedziałam kiedyś w tramwaju obok faceta w szpilkach, z pomalowanymi paznokciami, kolczykami, w sukience i kurcze nie podoba mi się to... Jeśli tak bardzo chce być kobietą to może zrobić operację, ale facet w kiecce to pomyłka...

Wiecie co jak czasami patrzę na fotki kolesi którzy zakładają na siebie byle co i byle jak to faktycznie także byłbym na nie - ja naprawdę chcę stworzyć wizerunek zadbanej wzorowej kobiety - może mi pomożecie ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-29 14:29 przez karol111.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"PRAWDZIWA" kobieca przyjaźń? Isnieje?