Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

58 sekund temu

Projekt wnętrza

34 minut temu

usługi stomatologiczne

37 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:14:15

Czy wam też się zdarza NIE czytać regulaminów innej szafowiczki przed zawarciem transakcji?
Cy to jest fair że skoro mam napisane że nie przyjmuję zwrotów to tego nie robię,nie rzucam słów na wiatr jak inni ani nie piszę swojego regulaminu z nudów!
Wg mnie to jest lekceważenie drugiej użytkowniczki,skoro ktoś się do mnie czepia po otrzymaniu paczki że bluzka się nie podoba i chcę zwrot?Podkreślam że bluzka była w stanie idealnym.
Może tutaj wkleję swój regulamin :

Mój regulamin:

-zawsze wysyłam priorytetem,oczekuje tego samego od was

-jeżeli kupujesz coś odemnie najpierw wpłacasz pieniążki, potem wysyłam rzecz

-osoba która niema komentarzy wysyla pierwsza paczuszke:)

-NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 16:16 przez kempka9.

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:17:25

no coz .. jest w stanie idelanym... wszystko z nia ok, wiec trudno:] szafowiczka mogla sie dobrze zastanowic

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:18:41

nie przyjelabym zwrotu. niestety.

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:20:13

odeslalabym ...

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:20:16

Napisz, że trzymasz się swojego regulaminu i nie przyjmujesz zwrotów. Przecież widziała zdjęcie więc jak może jej sie nagle odwidzieć..? Może jest na nią za mała, albo za duża czy coś i szuka pretekstu żeby oddać?

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:20:51

też miałam pacjentke, której sprzedawałam torbe. Zadawała mi miliard pytań i wszystko było okej kiedy ja dostała tylko okazało się, ze wolałaby jeszcze większa i chciała oddać, a również nie przyjuje zwrotów co mam napisane w regulaminie.
Komentarz jej wystawiłam, a w zamian nic nie dostałam ;/

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:21:27

ja tak co chwile mam ze przed otzymaniem informuje o wszystkim pisze w miom profilu wszystko ..a potem wielce oburzona bo zapomniala przeczytac i sie jej cos nie spodobalo to odrazu wystawija mi negatywy lub be szalu ale co poradze nic

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:21:34

Ja często czytam regulamin bo sama bym chciała żeby inni stosowali się do mojego, nie jest on zbytnio skomplikowany:)

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:22:52

mogła przeczytać, a już na pewno powinna się porządnie zastanowić przed transakcją...
ja bym się nie zgodziła na zwrot

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:24:30

wiekszosc sobie robi jaja z ludzi . jak mozna kupic towar a potem sie romyslic , trzeba nie meic szacunku dla drugiej osoby , zawracac jej tylek , molestowac o kupno a potem jak przyjdzie no to juz nie . z kim my do cholery mamy doczynienia na tej szafie z 10 latkami ?? twoj regulami jest jasno sprecyzowany wiec strata kupujacej , nieznajomosc prawa i pzrepisow nie zwalnia z obowiazku pzrestrzegania . nastepnym razem jedna z druga 10 razy sie zastanowia czy potrzebuja dana rzecz

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:26:44

Cytat
agata74
wiekszosc sobie robi jaja z ludzi . jak mozna kupic towar a potem sie romyslic , trzeba nie meic szacunku dla drugiej osoby , zawracac jej tylek , molestowac o kupno a potem jak przyjdzie no to juz nie . z kim my do cholery mamy doczynienia na tej szafie z 10 latkami ?? twoj regulami jest jasno sprecyzowany wiec strata kupujacej , nieznajomosc prawa i pzrepisow nie zwalnia z obowiazku pzrestrzegania . nastepnym razem jedna z druga 10 razy sie zastanowia czy potrzebuja dana rzecz


w ostatnim czasie mialam 5 takich przypadkow dziewczyna cos kupuje a potem sciemnie przez 2 tyg ze zaplacila,,,,i jedna to byla nawet taka bezszczelna ze mi zrobila zdieiice przelewu jakiegos starego z przed roku i mysllala ze jestem slepa

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:28:39

Ja tam lubie czytac opisy na profilach ;D
Ty sie ze wszystkiego wywiazalas, nie jestes firma, takze zwrot towaru jest w ogole bezsensowny...
@agata74
Uaaa, ostro, ostro pocisnelas, ale masz zupelna racje, kobitko :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 16:29 przez meow-meow.

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:31:43

ja bym nie zgodziła się na zwrot, no chyba, że odliczyła sobie od jej pieniędzy koszty wysyłki a resztę jej zwróciła bo Ty jesteś stratna w tym momencie, zresztą masz jasno sprecyzowane, że zwrotów nie przyjmujesz więc powinna się do tego dostosować

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:36:33

Wiesz dla mnie tekst typu - nie przyjmuję zwrotów jest nie w porządku i nie wymieniam się z szafowiczkami które mają coś takiego w opisie.

Przyśle mi niewiadomo co, jakąś starą zużytą rzecz, a później będzie mówiła że przeciez ma napisane że zwrotów nie przyjmuje....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 16:37 przez titina.

Łamanie zasad innej szafowiczki

26 lis 2009 - 16:43:58

A co konkretnie jej się nie podoba?

Z tą "idealnością" to tutaj wiele osób przesadza.. może i tym razem tak było?
Jeżeli Ty coś pominęłaś w opisie, to mimo swoich "zasad" i wypisów w profilu..powinnaś rzecz przyjąć, jak i odesłać koszty przesyłki..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 16:49 przez rumianek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój na Crossa