Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pantenol na włosy

09 mar 2011 - 21:24:26

Czekam, aż ktoś napisze konkretną recenzję, PO użyciu :) Może się sama skuszę, bo włoski mam zniszczone.

pantenol na włosy

09 mar 2011 - 21:25:34

wiesz co nakładam go albo na całość albo albo na same końcówki, czekam aż wchłonie sie, bo jest w postaci pianki. i potem myję głowę. Włosy nawet po jednej kuracji sa zdecydowanie "ładniejsze" Ja nie wierzyłam że ta metoda jest dobra, ale czytałam na wizaz że ludzie stosują. A że ja lubie eksperymentować to spróbowałam, a teraz co jakiś czas stosuję sobie taka maseczke na moje dość zniszczone farbowaniami włosy

pantenol na włosy

09 mar 2011 - 21:32:11

Cytat
_ruda_grazyna_
wiesz co nakładam go albo na całość albo albo na same końcówki, czekam aż wchłonie sie, bo jest w postaci pianki. i potem myję głowę. Włosy nawet po jednej kuracji sa zdecydowanie "ładniejsze" Ja nie wierzyłam że ta metoda jest dobra, ale czytałam na wizaz że ludzie stosują. A że ja lubie eksperymentować to spróbowałam, a teraz co jakiś czas stosuję sobie taka maseczke na moje dość zniszczone farbowaniami włosy

super, pięknie dziękuje za odpowiedź, sama teraz robię kurację, bo dość znacznie musiałam skrócić włoski [zeszłam z czarnego na brąz] - końcówki wołały o pomstę do nieba, włos rozdwojony nawet do 5ciu razy :D jak tylko będę miała kasę to go kupię :)

pantenol na włosy

09 mar 2011 - 21:38:49

to rzeczywiście poniszczone włosy masz. ja ścięłam ostatnio na boba, bo tak zniszczyłam włosy farbowaniami. Zobaczysz, ze po kuracji z pantenolem włosy będą ładniejsze, zdrowsze. Zerknij sobie, ze w większości odżywek do włosów w składzie jest panthenol, a pianka ma w swoi składzie czysty panthenol.
panthenol łatwo penetruje w głąb włosa a tam przekształca się w witaminę B5. Przez to włosom nadaje miękkość i gładkość.

pantenol na włosy

09 mar 2011 - 21:40:21

od srodka trzeba regenerowc wloski :D


pomożcie kochane http://forum.szafa.pl/9/3105106/3110384/page=2/_subject_.html#msg-3110384

pantenol na włosy

09 mar 2011 - 21:42:05

Cytat
YouAndMe123
od srodka trzeba regenerowc wloski :D
jak od środka?

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

pantenol na włosy

09 mar 2011 - 21:43:41

hm ciekawe

pantenol na włosy

09 mar 2011 - 22:07:33

od srodka czyli chodzilo o tabletki itp....ja chyba jutro w aptece kupie ten pantenol ^^ jak piszecie ze pomaga to co tam...

pantenol na włosy

10 mar 2011 - 14:38:36

ciekawa jestem jakie będą wasze relacje czy będzie zadowolone jak ja :)

co do tabletek to ja różnie podchodzę do tego tematu, bo tych suplementów diety na rynku polskim jest od groma



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-10 14:39 przez _ruda_grazyna_.

pantenol na włosy

11 mar 2011 - 10:07:03

Cytat
_ruda_grazyna_
ciekawa jestem jakie będą wasze relacje czy będzie zadowolone jak ja :)

co do tabletek to ja różnie podchodzę do tego tematu, bo tych suplementów diety na rynku polskim jest od groma

ja lykalam skrzypovite fakt jedno opakowanie ale nic nie pomoglo...potem uzywalam capivit piekne wlosy 3 opakowania i wydawalo sie ze sa ladniejsze. lekarze zalecaja brac na poczatku 3 paczki potem przerwa miesieczna i znowu i przyrwa...wtedy niby sa efekty..ale to tylko tak slyszalam..niestety nie chcialo mi sie kupywac dalej tego..

pantenol na włosy

11 mar 2011 - 20:38:35

ja teraz to łykam witaminki ciążowe ;) pregna plus więc z innymi suplementami diety eksperymentować nie mogę z pianka na włosy można bo jest bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży :)

pantenol na włosy

27 kwi 2011 - 13:48:43

I jak dziewczyny. Stosowałyście? Jak wrażenia?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ENTERPRISE 2 !!