Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:13:17

ja tam w to nie wierzę

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:15:04

ja jestem skłonna w to uwierzyc.

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:15:32

moj pani dr mowila mi to na uczelni ze z tych plodow robia makaron do zupek chinskich ;/

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:17:34

ja pier**** nawet zwierzęta tak nie robią. to nie ludzie tylko potwory. normalnie mam ochotę tym prosiakom powycinać flaki za to wszystko!~!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-22 20:23 przez Kaska113.

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:20:40

Cytat
Cornette
coraz bardziej upewniam sie w przekonaniu ze koniec świata juz niedługo. .........
Chyba należysz do Świadków Jehowych bo u nich koniec świata jest zawsze blisko. Pracowałam z Austriakiem z Steinerem i jemu też mówiono że w Polsce przedwojennej jedzono dzieci. Nie było to dokładne bo jedzono ludzi w czasie wielkiego głodu na Ukrainie w latach 25-29-tych ubiegłego wieku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-22 20:21 przez kela.

zweryfikowana
Posty: 913
Ostrzeżenia: 3/5

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:34:43

Ale w tym artykule z interii jest cos o zatrzymanym przewozie plodow...tego chyba nie zmyslono?

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:37:59

Treść posta została usunięta automatycznie

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:40:58

<MODERACJA,[moderator]>
Netykieta


szok nie słyszałam ale to sie w głowie nie mieści!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-23 11:00 przez moderator.

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 20:59:34

a ja sie nie do konca zgadzam z tym, ze co kraj to obyczaj... wiadomo, ze kazdy kraj ma jakies tradycje, obrzedy, w krajach np. afrykanskich rytualy.. ale to sa wierzenia, ktore przetrwaly wieki i sa zupelnie normalne...
dziwimy sie, ze chinczycy jedza psy, szczury itp.. dla nich to normalne mieso, ktore wykorzystuja... tak samo w Indiach moga sie dziwic, ze my, czy amerykanie, niemcy i francuzi jemy krowy, ktore sa przez nich czczone i dla nich zavijanie i spozywanie wolowiny jest karygodne i zasluguje na potepienie...

wiadomo, ze nieporownuje tego do jedzenia ludzkich plodow, to zupelnie inna sprawa.. i nie mowie, ze w to nie wierze.. bo biore pod uwage fakt iz w KAZDYM SPOLECZENSTWIE wystepuja DEWIANCI, ktorzy zdolni sa do roznych rzeczy.. gwalciciele, pedofile, nekrofile....

a kanibalizm? kiedys bylo to zupelnie normalne! byl praktykowany w Afryce, ale nie tylko! wierzono, ze na osobe zjadajaca czlowieka, przechodza jego umiejetnosci, dobre cechy itp. !!!!!!
Przypadki kanibalizmu zdarzaja sie do dzis...!
A czy zjadanie ludzkich plodow to nie to samo?



TAK, to straszne, ale nie mozemy generalizowac! Niewazne czy to chinczyk, polak, afroamerykanin czy hindus... Wsrod kazdej narodowosci sa dewianci! Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora, bo to krzywdzace i niesprawiedliwe!

Załączona rycina przedstawia kanibalizm w Brazyli!



Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 21:02:44

porażka. właśnie jem;>

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 21:07:33

o boze szok ludzie glupieja juz normalnie nie wiedza co wymyslac :/ zal

Jedzą dzieci!!!

22 paź 2009 - 21:12:15

Zaraz zwymiotuję.....jestem w ciąży i akurat teraz coraz częsćiej słyszę o takich rzeczach.....w Hiszpanii mają dopuścić do aborcji na żądanie(czyli przychodzi małolata bez rodzica i chce usunąć ciążę i muszą to zrobić)albo tam usuwają ciążę podobno do 28 tyg........ja rozumiem jak jest zagrożone życie matki czy są jakieś poważne komplikacje.....ale żeby tak po prostu.....normalnie to bym bombę puściła....a przecież tyle ludzi teraz dzieci nie może miec...

niezweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Jedzą dzieci!!!

23 paź 2009 - 01:16:18

ta, a ty jesz wieprzowinę, co dla innych KULTUR jest niemożliwe do pojęcia. co kraj to obyczaj i tyle. możesz się pooburzać, ale co zmienisz? hę?

osobiście nie zjadłabym czegoś takiego, ale jeśli tam jest na to popyt to niech wcinają, dla mnie mogą na obiad jeść (za przeproszeniem) psie gówno, ew. samego psa.

Jedzą dzieci!!!

23 paź 2009 - 01:18:14

o matko:/Jakoś w to nie wierzę,chociaż po nich to sie można wszystkiego spodziewać:/

Jedzą dzieci!!!

23 paź 2009 - 01:55:28

Cytat
jagodowa1234
Czytalam ostatnio artykul o tym, ze w Chinach jedza dzieci!!! a dokladnie to zabite plody, bo przeciez tam masowo kobiety usuwaja ciaze, robia z nich zupki i sprzedawaja za duze pieniadze parom, ktore maja dzieki temu miec lepsze zycie seksualne ;((( Zastanawiam sie czy skosnooki nie moga zyc normalnie, jak mieszkancy Europy. To Korea Polnocna wystrzeliwuje rakiety, to jedza psy, to Chinczycy zabieraja Tybetanczykom prawo do godnego zycia. ten swiat zmierza w zlym kierunku. A wy co myslicie na ten temat?
Nikt sie nie wypowie?


myślę że wypowiedziałaś się jak rasowa rasistka...
my za to:
- mamy radio nawołujące do antysemityzmu
- kobiety są traktowane jak niższa kategoria ("prostytutki nie można zgwałcić", "może teraz ta małpa w czerwonym" itp. publiczne wypowiedzi osób medialnych)
- służba zdrowia ma mniej przywilejów dla pacjentów niz wydział więziennictwa dla skazanych
- mamy najwyższe podatki
- kłócimy się z każdym krajem który śmie mieć odmienne zdanie od naszego, czyli "niechrześcijańskie i barbarzyńskie masońskie zdanie"
- zabijamy w bestialski sposób zwierzęta nawet te które wszystkie narody kochają: np. konie (patrz typowa polska wieś, albo góral)
- bijemy własne dzieci ręką, pasem, ... czym popadnie...
- albo jako sąsiad wmawiamy sobie "to nie moja sprawa" gdy dzieje się nieszczęście
- wykonujemy aborcje masowo cichaczem bo nasza hipokryzja katolickie wychowanie i prawo nie pozwala jawnie
- oddajemy dzieci do adopcji bo nie są "idealne"
- rodzimy własne bo by dac miłość tym z domu dziecka nas nie stać, bo "może stać się mordercą, albo jest CHORE!"
...

mogłabym tak dłużej
"cudze wytykasz choć swego nie widzisz"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chrzanów i okolice!!! Jest ktoś??????