Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:38:11

ha ha nie wytrzymam,czy niektore z was sa slepe i az tak naiwne,ze ktos wam to kupi? wystawiacie ciuchy np spodniczka na all kosztuje 39 z przesylka a identyczne tutaj wystawiaja dziewczyny za 50zl! zdzierstwo
albo popularne na all sukienki z koronka i baskinka kosztuja jakies 40 zprzesylka a tutak sa po 45-50 bez przesylki,skoro na all kupilyscie za mala i chcecie teraz sprzedac to cena powinna byc nizsza a nie sobie zawyzac,myslicie ze tutaj sa naiwne dziewczyny,ktore na all nie wchodza???

haa a teraz czekam na uszczypliwe i zlosliwe komentarze:P:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 17:39 przez kukurydzakukurydza.

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:41:14

no zgadzam się, często tzw "popularne" rzeczy na allegro można spotkać taniej niż tu ;-)
ale z kolei sklepowe rzeczy są droższe na allegro niż w sklepie..
więc takie to trochę błędne koło.. trzeba umieć szukać.

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:41:15

No ale co Ci to przeszkadza? Nie pasuje Ci cena to nie kupuj i problem z głowy. Była już masa takich wątków i żaden do niczego nie doprowadził. Każda sprzedająca ustala własne ceny i to jej problem jeśli rzeczy nie sprzeda.

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:42:07

Cytat
MoniqueJulie
No ale co Ci to przeszkadza? Nie pasuje Ci cena to nie kupuj i problem z głowy. Była już masa takich wątków i żaden do niczego nie doprowadził. Każda sprzedająca ustala własne ceny i to jej problem jeśli rzeczy nie sprzeda.
a tak sobie pisze,bo mi sie nudzi:P a co nie moge?

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:42:57

To nie jest pierwszy wątek na taki temat to raz.
Dwa, to że ktoś sobie sprzedaje drogo jego sprawa. Jak dla mnie może sobie nawet spodnie po babci wystawić za 200 zł. Chyba jak kupujesz to się mniej więcej orientujesz co ile kosztuje! Także jak niektóre są aż tak naiwne ich sprawa x.x
ja osobiście nie mam zamiaru tutaj uzbierać kokosów, sprzedaje tanio, a wszystko prawie i tak na wymianę.

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:43:34

ja tam nie wnikam w sprawy innych dziewczyn, niech wystawiają za ile chcą :P ja i tak znajdę zawsze gdzieś coś taniej ^^

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:44:42

i co z tego?

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:44:49

oh jesteś tu nowa, oprowadzę cię :I

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:45:22

Przecież mamy wolny rynek. Każdy może sprzedawać za ile chce. Czemu niby jak coś kupisz to musisz to sprzedać taniej. Jest popyt jest podaż. Cena jest podana, chcesz - kupujesz nie chcesz nie kupujesz:)

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:45:31

Hehehe,to kupuj na al,tu ludzie wystawiaja bardziej pod wymiane np,z reszta sklepy,ktore tu sprzedają baleriny za 5 dych na al te same maja po dyche lub dwie.biznes;)

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:45:31

każdy wystawia daną rzecz za taką kwotę, jaką jest warta wg niego ta rzecz, tyle, jeśli Ci coś przeszkadza, nie kupuj, sprzedający ma prawo ustalić kwotę jaką chce i tyle, nawyzej nic nie sprzeda... ;/

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:45:52

Cytat
MoniqueJulie
No ale co Ci to przeszkadza? Nie pasuje Ci cena to nie kupuj i problem z głowy. Była już masa takich wątków i żaden do niczego nie doprowadził. Każda sprzedająca ustala własne ceny i to jej problem jeśli rzeczy nie sprzeda.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

skad wy bierzecie takie ceny

06 lut 2013 - 17:46:05

mam radę: omijaj takie oferty szerokim łukiem i tyle
ich sprawa co robią, ceny pewnie będą z czasem obniżać i w końcu ktoś kupi

a co do zawyżania cen to często spotykam się z tym na allegro
np. jakieś ciekawe rzeczy z H&M są z przebitką 50-100 zł (chodzi o aktualne kolekcje, dostępne w sklepach) i wiesz co? ludzie to kupują!

kiedyś była ramoneska z kolekcji Versace dla H&M i była bodajże o 300 zł droższa niż w sklepie, a i tak sporo osób ją kupiło

są ludzie, którzy się na coś napalą i muszę to mieć, za jakąkolwiek cenę
(być może nie ma już tej rzeczy u nich w sklepie lub też nie chce im się iść, bądź też nie mają żadnego sklepu w pobliżu)


a ktoś po prostu widzi w tym zarobek i tyle w temacie
po co się wtrącać? każdy robi co chce i niech tak zostanie

następna dyskusja:

sprzeda sie???