Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:09:01

Witajcie :) Planuję zakupić na lato sukienkę, tylko nie bardzo wiem jaka do mojego typu figury pasuję. Ja jestem klepsydrą, X, czyli mam szerokie ramiona, duży biust, okrągłe biodra, wcięcie w talii. A no i mam odstający tyłeczek, co też robi sporo problemów, bo często spódnice mi odstają :P A no i odpadają miniówy, bo jestem gruba ;d Mój rozmiar to tak M/L.
P.S. w tym wątku szukam porad, a nie propozycji zakupu!

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:26:01

Czy na szafie na prawdę nie ma żadnej klepsydry, która mi doradzi?

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:28:21

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:32:28

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:36:52

obcisła dopasowana podkreślająca kobiece kształty tak powinna wyglądać sukienka do figury klepsydry



zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:38:29

Treść posta została usunięta automatycznie

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:40:55

powinnaś podkreślać talię, unikać odkrywania masywnych ramion, a na odstającą pupę pilsowanki, zakładane spódniczki;)

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:45:01

Dziękuję za porady ;) Tylko jestem zmieszana co do "obcisłych sukienek" w końcu mam ich unikać czy nie? :]

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:46:50

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:48:42

w sumie te moje propozycje wzięłam z poradnika dobrego stylu i tam jest napisane że przy twojej figurze powinnaś nosić takie sukienki jak na fotkach:)))

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:49:25

Też jestem klepsydrą i lepiej wyglądam w tych o kształcie A. Wydaje mi się, że klepsydry wyglądają w obcisłych wulgarnie;p

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:50:36

oh kobieto, nawet nie wiesz jakie masz szczescie. masz najbardziej sexy typ figury :)
polecam obcisle olowkowe spodnice za kolano z rozporkiem i wysokim stanem (moze byc sukienka), glebszy dekolt plus pasek w talii :)

typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 14:56:50

Najlepsze są dekolty w serek, osoby o szerokich ramionach powinny unikać łódek i okrągłych dekoltów, bo to tylko optycznie poszerzy ramiona. Świetnie też będzie wygladała sukienka zawiązywana z tyłu szyi. Nalezy unikać tez wszelkich marszczeń, żabotów, kokard i innych falbanek na biuście, bo to nadmiernie go powiększy. Wcięcie w talii zawsze dobrze zaznaczyć paskiem, może być w kolorze sukienki lub zupełnie z nia kontrastować. Dół w Twoim przypadku najlepszy będzie lekko rozkloszowany ( w kształcie trapezu), by sukienka nie "piała" z tyłu. Marilyn Monroe miała figurę klepsydry, warto czasem spojrzec na jej zdjęcia, by coś od niej "ściagnąć".
Powodzenia w szukaniu zjawiskowych sukienek!



typ klepsydra- jaka sukienka na lato?

16 maj 2009 - 15:07:29

Cytat
nightmare84
oh kobieto, nawet nie wiesz jakie masz szczescie. masz najbardziej sexy typ figury :)
polecam obcisle olowkowe spodnice za kolano z rozporkiem i wysokim stanem (moze byc sukienka), glebszy dekolt plus pasek w talii :)
Może i mam szczęscie, ale nie jest łatwo znaleźć coś dla siebie w polskich sklepach ;p A szczególnie jak się jest trochę przy kości ;d

następna dyskusja:

MOJA SZAFA DO LIKWIDACJI .!