Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

16 minut temu

elektryka sklep

22 minut temu

wakacje last minute

37 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:41:19

Dziewczyny co jest teraz modne w Polsce?

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:42:40

wszystko co fajne i Ci sie podoba :D

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:43:07

hmmm... dobre pytanie . ja noszę tenisówki , leginsy do kostki , zwiewne tuniki + skórę , duże okulary i torby
ewentualnie bardziej sportowo - jasne rurki , białe adidasy , szarą kurtkę Nike. :)

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:43:51

a jakie kolory i wzory sa na topie?

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:44:23

worki po ziemniakach :) ;)heh

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:49:35

teraz w Polsce nosi się to co wszędzie w Europie;) na allegro jest banner "ona poleca na wiosnę" i są tam nike vandal, pumpy, paski gorsetowe, trencze, bombki, torebki David Jones(?)...nie pamiętam co jeszcze. Ja sobie na pewno kupię torbę atmosphere xxl, są super!

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:50:37

eko skórki ;)))))))))))0

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:52:33

troche glupie pytanie jakby polska byla conajmniej egzotycznym krajem . nosi sie wszystko to samo co na swiecie, a na pewno to co nosi sie w europie :)

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:54:04

wszystko ;)

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 19:56:57

Cytat
marina2217
eko skórki ;)))))))))))0

popieram

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 20:02:34

Cytat
agata74
troche glupie pytanie jakby polska byla conajmniej egzotycznym krajem . nosi sie wszystko to samo co na swiecie, a na pewno to co nosi sie w europie :)
A skad wiesz np co jest teraz modne w japonii np.ja do Polski niestety przyjezdzam raz na rok i nie wiem co jest teraz tam na topie.A skad wiesz np co jest teraz modne w Japonii czy chociazby w Anglii.nie wiedzialam,ze tu takie swiatowe znawczynie mody sa.ja do Polski niestety przyjezdzam raz na rok i nie wiem co jest teraz tam na topie.

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 20:03:27

To ja Cie doinformuję :-) Z kolorów to króluje teraz kobaltowy, wszelkie błekity i niebieskości, nasycone zielenie i nadal fiolet, pudrowy róz i biały. Ze styli ubierania - modny jest styl country - koszule w kratkę, kapelusze i frędzle wszelakie - przy torebkach, kurtkach itp. Z drugiej strony czytam teraz strony o modzie i blogi szafiarskie i wszędzie piszą, ze do łask wracaja motywy kwiatowe, co widac tez np w sklepach wnętrzarskich. Dzis byłam w Easy Home i musze przyznac, ze mają śliczne poduchy z wzorami w czerwone róze. Modne sa koronki, hafty, bufki w bluzkach i sukienkach oraz żaboty. No i kamizelki... to element ubioru, ktory ostatnio najbardziej rzuca mi sie w oczy na ulicy. Kamizelki noszone na białe tuniki. Modne sa gladiatorki i łaczenie starego z nowym, czyli vintage. No i okularki nerdy. To tak oczywiście w wielkim skrócie...Pozdrawiam :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-24 20:06 przez godzinaczwarta.

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 20:03:40

niestety eko skórki :-((((

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 20:08:05

Cytat
agata74
troche glupie pytanie jakby polska byla conajmniej egzotycznym krajem . nosi sie wszystko to samo co na swiecie, a na pewno to co nosi sie w europie :)

Dokładnie. W Japonii i Anglii też nie widać większej różnicy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-24 20:10 przez shakeyourbody.

co sie teraz nosi w Polsce?

24 kwi 2009 - 20:08:15

kazdy nosi co chce
laczy sie rozne koloty i wzory
kazdy ma swoj styl :P

następna dyskusja:

Najpiękniejsze buciki lato2009