Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

44 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biedronka! ach, Biedronka! :D

10 sty 2012 - 23:02:02

Też mam tą skakankę, kupiłam rok temu jest do dupy. :D

Biedronka! ach, Biedronka! :D

10 sty 2012 - 23:02:43

to są zakolanówki czy podkolanówki??
Bo sie pogubiłam??

Biedronka! ach, Biedronka! :D

10 sty 2012 - 23:09:38

Te grube zakolanówki a te cienkie podkolanówki ;p tak mi się wydaje bynajmniej.

Cytat
paulinka_rybka
ja mam ten Zestaw do aerobiku, pilates lub jogi :D

kupiłam go za jedyne 10 zł przed wczoraj :D bo u mnie w biedronce tak wchodził na kase przez jakis czas :D

piłka super!! super jakość
te piłeczki do pilates tez fajne :D

Ja pracuję w biedro od jakiegoś czasu i jak rozwieszaliśmy ceny to właśnie też z systemu wyszła cena że 10 zł ale niestety naprawiono to jeszcze przed otwarciem ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 23:10 przez bl0ndie.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 14:19:21

moje dzisiejsze zdobycze z Biedronki :) zakolanówki, żel z solą morską i peelingiem (uwielbiam go) i śliczny kubek :)



Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 14:27:41

Cytat
saavanah
moje dzisiejsze zdobycze z Biedronki :) zakolanówki, żel z solą morską i peelingiem (uwielbiam go) i śliczny kubek :)



tez mam takie zakolanowki do krotkich spodenek wygladaja bosko:)

pod koniec zeszlego roku kupilam prostownice firmy "Clarus" i jestem z niej zadowolona a dalam tylko 29.90. co prawda uzywam jej bardzo rzadko bo z natury mam mega proste wlosy ale zawsze znajdzie sie dzien gdzie mi sie wywijaja w kazda mozliwa strone to wtedy jej uzywam:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 15:00 przez baby1989.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 14:34:49

twarogowy ZIELONA ŁAKA taki w wiadereczkach po 500 g.I już go bardzo dawno nie widziałam-chyba z rok!czyżby go wycofali???wie ktoś?a był taki niezastąpiony do moich serników i...niedrogi.Taki,gęsty,kremowy mielony,puszysty twarożek...

Cytat
Jola120
a ja mam dylemat bo kiedyś tam kupowałam systematycznie taki serek twarogowy ZIELONA ŁAKA taki w wiadereczkach po 500 g.I już go bardzo dawno nie widziałam-chyba z rok!czyżby go wycofali???wie ktoś?a był taki niezastąpiony do moich serników i...niedrogi.Taki,gęsty,kremowy mielony,puszysty twarożek...

dodam jeszcze,że był bardzo podobny do serka z firmy DELFIKO(tego delfiko w Biedronce nie ma ale tak dla porównania to mówię)Te z ZIELONEJ ŁĄKI występowały w wersji:śmietankowy,waniliowy i kakaowy chyba...Ja brałam zawsze ten śmietankowy.Był taki naturalny.aksamitny i takiiii NIEOSZUKANY.Był długi czas w ciągłej sprzedaży ale teraz go nie ma:( Jeśli coś wiecie na ten temat PISZCIE,proszę.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 14:56:51

Sacrum jakie lampki? U mnie nie było żadnych.

Jola120 Dlaczego powielasz posty o takiej samej treści? Ten serek wycofano - wpisz w google i poczytaj.

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 18:15:19

wiecie może do kiedy te zakolanówki będą w promocji za 9.99 ?? Bo jak coś to jutro polece i kupie :)

niezweryfikowana
Posty: 351
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 20:50:10

zakolanowki to ciensze:)



Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 21:25:22

sa juz od tego tygodnia :) mam juz dwie pary tych zakolanowek biale i szare

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 22:37:00

Ja dzisiaj jeszcze dokupiłam beżowe zakolanówki, a po za tym fajna promocja na książki po 9,99.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 23:07:06

Również dzisiaj kupiłam ten zestaw do pilates lub jogi
Ale jakoś weny brak, żeby poćwiczyć :D

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 23:10:13

Cytat
kamisia20
Ja dzisiaj jeszcze dokupiłam beżowe zakolanówki, a po za tym fajna promocja na książki po 9,99.

Jest promacja na książki! Jutro na pewno wstąpie do Biedrony

Biedronka! ach, Biedronka! :D

11 sty 2012 - 23:11:27

A ja kupuje z biedry "ptasie mleczko"..to tansze:P i strucle z czarna pozeczka hahaha.....

Biedronka! ach, Biedronka! :D

12 sty 2012 - 11:07:47

Cytat
saavanah
moje dzisiejsze zdobycze z Biedronki :) zakolanówki, żel z solą morską i peelingiem (uwielbiam go) i śliczny kubek :)
tez kupilam wczoraj tez zel pod prysznic :D

następna dyskusja:

Moje zdobycze :) Co sie Wam z tego podoba, a co jest do kitu? ;)